בול של חוצפה תהומית

בול של חוצפה תהומית

אביתר בן-צדף
07.01.2008 00:34
אשפי התעמולה מסמיקים לנוכח עזות-הפנים

אשפי התעמולה מסמיקים לנוכח עזות-הפנים


ממשלת הזדון של אולמרט מנציחה את חבל קטיף, ומגלה תקיפות דיבורית לנוכח הירי על אשקלון *קראתי באתר “חדשות מחלקה ראשונה”, שממשלת הזדון החליטה להנפיק בול לזכר הריסת חבל קטיף. על הבול יתנוססו דברי עמוס הנביא, “ולא יינתשו עוד מעל אדמתם” (ט’, ט”ו).

לממשלה הכל כך גרועה והכל כך כושלת, שהצלחתה היחידה עד כה הייתה מחיקת מעשה התיישבותי, הריסת בתי יהודים והגלייתם, יש החוצפה לתכנן בגלוי עוד מעשי גירוש ועוד הריסת יישובים יהודיים. ממשלת הזדון ממשיכה להתעלל במגורשים, היושבים במחנות עקורים, מבלי שבעיותיהם נפתרות.

וממשלת הזדון, שמנפיקה ללא הרף צווי מדיניות, הגרועים מה”ספר הלבן”, נגד התיישבות יהודים בארץ-ישראל, אישרה להנפיק בול לזכר הריסת גוש קטיף. אפילו יוזף גבלס ואשפי התעמולה הבולשוויקיים היו מסמיקים מענווה ליד חבר מרעיו של אולמרט. גם הרסו, גם גירשו, גם מתעללים במגורשים וגם מנציחים את מעשיהם בבול – כביכול, כדי לציין “35 שנות התיישבות בחבל קטיף”.

עכשיו, כשחורבות היישובים, שהרסו קלגסי ממשלת הזדון, משמות לירי על הנגב המערבי, אפשר להאזין בנחת לדיווחים מישיבות הממשלה. שם, בין בורקס לבין שתייה נעימה, יודעת הממשלה לגלות נחישות ורגישות, ולהגיב בתקיפות על הירי על אשקלון.

לי זה מזכיר את הנער, שרצח את הוריו, וביקש רחמים, כיוון שהוא יתום.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר