אונס? אולמרט? – כן!

אונס? אולמרט? – כן!


נרי אבנרי 12.03.2007 14:03
אונס? אולמרט? - כן!


“על פי כל הסקרים”, כך אמרת לאנשי גוש-קטיף, “העם רוצה הינתקות, ואתם לא יכולים לכפות את חלומכם על כל הציבור”!! בדמוקרטיה שלך מר אולמרט, סקרים גוברים על הקלפי. אם כך, על פי כל הסקרים, רוב אזרחי המדינה רוצים בסילוקך. לך הביתה, ואל תאנוס אותנו לסבול את מנהיגותך…ראשית ההגדרה: אונס הינו מעשה שבו צד א’ כופה את עצמו על צד ב’. רק בימ”ש יקבע אם הנשיא הנבצר משה קצב אכן אנס, ביצע מעשים מגונים או זכאי. כדי להוכיח שראש הממשלה אנס- לא צריך בימ”ש. את זה, (כמעט) כל אזרח יכול לקבוע. ברשימה זו, צד א’ הינו אהוד אולמרט, וצד ב’ הם כל האזרחים שרוצים לראות אותו מתפטר. והם הרוב.

 

ראש הממשלה חייב להתפטר. עכשיו!!- לפני שהוא גורם נזק בלתי הפיך. לא צריך להיות בעל חושים מחודדים כדי להבין שמר אולמרט מעסיק את עצמו בעיקר בנושא אחד: הישרדות! וכדי להסיט את תשומת לב הציבור ממצבו הנואש, הוא עלול לסבך את עם ישראל בהרפתקה מדינית חדשה.

 

הפגישות עם אבו-מאזן מוגדרות ע”י פרשנים כ”פגישות תחזוקה”. בפועל מדובר במפגשי סרק, שכופה הדוד סם על שני ברווזים צולעים . ולמרות ששבענו מהסרק התפל הזה, שתי בשורות עמומות יצאו מפגישת השניים אתמול (11.3.07). הראשונה מתייחסת לשחרורו הקרוב של החייל החטוף גלעד שליט, והשנייה ל”יוזמה הסעודית”.

 

לא במקרה המידע אודות שחרורו הקרוב של גלעד שליט מגיע לציבור כ”סוכרייה”. תקשורת הוגנת הייתה מדווחת על “עסקה קרובה” לפיה תמורת שחרורו של גלעד שליט, תשחרר ישראל מאות טרוריסטים” (אל תגידו אסירים!). ובאשר ל”יוזמה הסעודית”, צריך להזכיר לציבור שמדובר בהסכם שבו ישראל תקבל שלום, תמורת הסכמתה למה שהערבים מכנים “מימוש זכות השיבה”, ונסיגה לגבולות -67.

 

מדובר בהסכם בלתי הפיך מבחינת ישראל, והפיך מבחינתם של הפלשתינים. ואם נתרגם זאת לביזנס, אז ישראל תמסור סחורה מוחשית, ובתמורה תקבל צ’קים דחויים, מגורם, שכל הצ’קים הדחויים שמסר בעבר- חזרו !!

 

על גבולות 67 אמר שר החוץ המיתולוגי אבא אבן שהם “גבולות אושוויץ”, ועל מימוש זכות השיבה אמר יוסי שריד שמדובר בסופה של המדינה. ומה יש לאולמרט לומר בנושאים האלה?: “נחפש פיתרון יצירתי”. ולמי שזקוק לתרגום, פתרון יצירתי הינו ניסיון לרבע מעגל, שסופו לוויות.

 

אנחנו בעד שלום, ובעד יוזמות מדיניות. אבל מנהיג שנימצא במצוקה, איננו מתאים להוביל מהלכים, מפני שהמוח שלו מייצר הרהורי חילוץ. הפחד מהגיליוטינה מדריך אותו. כדי לזכות ב”רגע של נחת”, הוא עלול לסבך את המדינה. התקשורת  (במיוחד עיתון הארץ) כמובן תתמוך בוויתורים מופקרים, ואת המחיר נשלם כולנו בעתיד.

צריך לומר לראש הממשלה דבר אחד: הנח לנו. במדינה מתוקנת, אמון הציבור הוא מקור הסמכות. על פי כל הסקרים, מנהיגותך בלתי לגיטימית. אני יודע שבדמוקרטיה מסודרת, רק הרשות השופטת מוסמכת להפסיק את כהונתו של ראש ממשלה (בתנאי שהוא נאשם במעשים פליליים), או לחילופין רק הקלפי. אלא שישראל איננה דמוקרטיה מסודרת.

 

בסה”כ שנתיים חלפו, מאז אתה מר אולמרט הדפת בזעם את טיעוני אנשי גוש-קטיף שהתחננו על נפשם בטענה שניצחו (פעמיים!) בקלפי. “על פי כל הסקרים”, כך אמרת להם, “העם רוצה הינתקות, ואתם לא יכולים לכפות את חלומכם על רוב הציבור”!!  בדמוקרטיה שלך מר אולמרט, סקרים גוברים על הקלפי. אם כך- על פי כל הסקרים, רוב אזרחי המדינה רוצים בסילוקך. לך הביתה, ואל תאנוס אותנו לסבול את מנהיגותך…

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר