מותו של שלטון החוק

מותו של שלטון החוק

אריק באך
גלובל-ריפורט ניוז 29.06.2007 16:44
כנופיית עברייני שלטון החוק חטפו נוק אאוט נוסף. אבל הציבור מטומטם ולכן הוא שותק ומשלם, כל אחד בתורו

כנופיית עברייני שלטון החוק חטפו נוק אאוט נוסף. אבל הציבור מטומטם ולכן הוא שותק ומשלם, כל אחד בתורו


(על מועד ההלווייה וקבורת החמור תימסר הודעה נפרדת)לפחות עכשיו, אחרי פרשת הנשיא קצב, לא נשאר אפילו טיפש ועיוור ותמים ומפגר אחד במדינה הזו שלדעתו משהו לא רקוב במערכת המשפט.

בין אם הוא נמנה על המחנה הסבור שרדפו את קצב לשווא -כגירסת מזוז השני, ובין אם הוא נמנה על המחנה הסבור שטיהרו אותו באופן משונה למרות שהיו ראיות להרבה מאוד מעשי אונס חמורים ביותר, כגירסת מזוז הראשון.

אף אחד כבר לא מאמין למערכת המשפט. אפילו לא אזרח אחד. זאת העובדה.

מאה מתוך מאה – אפילו המטומטמים והתמימים והמשוחדים ביותר כבר לא טוענים שאין שם שחיתות.

יש כאלה שיגידו בגלל ביניש והשחיתות הידועה שלה, יש כאלה שיגידו בגלל מזוז והטיוחים שלו, יש כאלה שיגידו בגלל שנדר ההוא שחיפה ביודעין על ביצוע עבירות פליליות תמורת שוחד ונהג לסגור תיקים של עבריינים ומשתפי פעולה עם סוחרי סמים וסרסורים, עוד כשהיה במח”ש.

יש כאלה שיגידו בגלל פרשת פריניאן, יש כאלה שיגידו בגלל פרשת עוזי משולם, יש כאלה שיגידו בגלל עדנה ארבל ונורמת תפירות התיקים לכל מי שמסכלים משפטית סיכול ממוקד על רקע עיסקי פוליטי או רומנטי, יש כאלה שיגידו בגלל תפירת התיק לחיים רמון.

יש כאלה שיגידו בגלל השוחד של סוחר הנשק פרנקל לפרס, דליה איציק וחיים רמון ושחרורו המוזר של אותו פרנקל על ידי בית המשפט כדי שימשיך לשחד פוליטיקאים באירופה מטעם מדינת ישראל.

יש כאלה שיגידו בגלל תפירת התיק לפרופ’ יעקב נאמן רק כי ביקש לטהר את הפרקליטות מהשחיתות שבה, ולרפו”ל, ולרובי ריבלין, ולכל פוליטיקאי שנבחר כדין לתפקיד אבל פקידי שלטון החוק וארגון המודיעין הבריטי המפעיל את אותם בוגדים במולדת לא אהבו לראות בתפקיד.

יש כאלה שיגידו בגלל קידומו של ניסו שחם במשטרה למרות שקרא קריאות נאציות מובהקות לשריפת יהודים. יש כאלה שיגידו בגלל השיטתיות בפסיקה הפוליטית והבוגדנית במדינת ישראל והתומכת בטרור עצמו (שפוגע בעמך ולא באליטה) ובארגוני הטרור.

יש כאלה שיגידו בגלל שחשין הוכח כמטורף חולה נפש וזה כבר לא רק סוד פנימי של של אלה המכירים אותו. יש כאלה שיגידו בגלל שחשין הודה שהוא נתן צו להריסת בית שנרכש ונבנה כחוק רק בגלל שהוא שייך לימין, ויש כאלה שיגידו בגלל שחשין הודה כי הוא תמך בחילוץ פוליטיקאים מכתב אישום על מעשי שחיתות מוכחים בתמורה לתמיכתם בהתנתקות.יש כאלה שיגידו בגלל זיכויו הבלתי חוקי בעליל של עבריין המס שגנב מאה מליון דולר מקופת המדינה, אלי הורוביץ, רק בגלל שהוא הגיס של חשין ושילם שוחד לעורך דין שהיה מקומבן עם השופט שלו (אבל כליאתם של מאות ואלפי רעבים ללחם שגנבו רק כדי שיהיה להם ולילדים שלהם מה לאכול).

יש כאלה שיגידו בגלל המנעותה של הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד העבריין יחזקאל ביניש למרות שהוכח שהוא ביצע את עבירות ההונאה שהוא נתפס מבצע. יש כאלה שיגידו בגלל זיכויו המוזר של השופט תיאודור אור מתיק האונס שבו היה חשוד. יש כאלה שיגידו בגלל המנעותה של המשטרה לפתוח בחקירת פרשיות השוחד שנהגו לקחת השופטים ברק וזמיר באמצעות בניהם במסווה של שכר טירחה מופקע ופיקטיבי.

יש כאלה שיגידו שבגלל המנעותה של הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד אהוד ברק הן באסון צאלים, והן בפרשיות השוחד שבהן הוא נתפס (פרשת העמותות) ובעיקר אלה שבהן הוא עדיין לא נתפס (העברת הגז הישראלי לידי ארגוני הטרור כדי שיהיה להם כסף לפעול נגד אזרחי ישראל).

יש כאלה שיגידו בגלל המנעותן של הרשויות להגיש כתב אישום נגד סגן ראש השב”כ גינוסר למרות שנתפס מורשה חתימה בחשבון למימון טרור של ערפאת בשווייץ שהיו בו 300 מליון דולר במזומן לביצוע פעולות טרור נגד ישראל.

יש כאלה שיגידו שזה בגלל פרשת עמוס ברנס והמנעותה של מערכת המשפט לזכות אותו במשך עשרות שנים למרות שידעה כי לא היו ראיות להרשיע אותו. יש כאלה שיגידו את אותו הדבר על סולימן בן עביד שהורשע הרשעה מפוברקת על רצח ואונס שלא ביצע בחנית קיקוס (והאנס הזה, גם הוא, עדיין חופשי) או על נאשמי “כנופיית מע”צ” והרשעתם המבויימת על ידי בית המשפט, או על אלף ואחד מקרים אחרים זהים לחלוטין.

היום – יום עיסקת הטיעון עם הנשיא קצב – כבר לא נותר אף אחד, מהאליטה המשפטית או מעמך, מימין ומשמאל, דתי או חילוני, ישראלי או מחבל או סתם צופה זר, שלא בטוח ומשוכנע מעל לכל ספק סביר, כי בצמרת שלטון החוק של מדינת ישראל יש תפוחים מורעלים שלא ניתן לסמוך על מה שהם קובעים וממילא גם לא על יושרם או תום הלב שלהם.

וזה לא משנה כמה תפוחים מורעלים יש – משנה הוא שאי אפשר לומר שראוי או מותר או אפשר להסתמך על זיכוי, או על הרשעה, או על עיסקאות טיעון או על ממצא כלשהו של שופטים, פרקליטים ושוטרים. כולם כיום חשודים בשוחד, הונאה והפרת אמונים, בין אם במישרים ובין אם בשתיקתם מול מעשיהם של הקולגות שלהם. כולם כולל כולם שותפים בכנופיית הפשע המאורגן הזו המכונה “כנופיית שלטון החוק”.

כיום, אין כבר אף אדם שפוי כיום שיכול לומר שמערכת זו ראויה לאמון, ולא משנה אפילו למה הוא חושב ככה. העובדה היא שהיום מאה אחוזים מהציבור ולא “רק” תשעים ותשע, סבורים כי מערכת המשפט מושחתת ורקובה מהיסוד. מהשוטר הפשוט ניסו שחם ושוטרי פרשת פריניאן ועד מזוז, שנדר וביניש. בכולם דבק לא רבב אלא רבבה!

לכתבה המקורית המלאהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר