שוברים שתיקה – גינויים מקיר לקיר

שוברים שתיקה – גינויים מקיר לקיר


חנה אייזנמן 11.08.2007 12:54
שוברים שתיקה - גינויים מקיר לקיר


הרב פורת מדגיש את ידידותו העמוקה עם פרופ’ וייס, אולם סבור שבדבריו טעה הן באופן הביטוי והן בכתובתם של הדברים. “השימוש בלשון בוטה של קללות, גם אם הן לקוחות מספר תהילים, אינו ראוי וחמור מאוד. זה לא ביטוי ראוי כלפי המח”ט האומלל, גם אם הוא עשה מעשה שלא ייעשה. בנוסף חמור בעיני אזכור השואה בדברי פרופ’ וייס. זהו דבר שלא יישמע”.ב”ה

 

שוברים שתיקה – גינויים מקיר לקיר

 

חנה אייזנמן

 

הרב פורת, אתה, בהתייפיפותך הבלתי נדלית,

החרבת את הארץ, ואתה מוסיף ומחריב!!!
לא שמענו את קולך טרם הפוגרום בחברון, עכשו התעוררת? אתה, ב”ממלכתיות” שלך, מאבות חורבן חבל ימית וחבל עזה, ובעצם, אתה ודומיך אחראים לחורבן ארץ ישראל.

ח”א, (09/08/07)

 

 

בית הכנסת ע”ש שלהבת פס, הי”ד, בחברון
נחרב ע”י פורעים “ישראלים”, אב, התשס”ז

שתיקת הכבשים בפסק זמן. כל עוד נוהגת השגרה – התקדמות תכנית השלבים להשמדתן, אפשר לשתוק. הורגלנו ברדיפות ובקבלתן מתוך השלמת תודעת הגלות, במשך אלפיים שנות שואה, ששיאה מתרחש על ראשנו היום. כל עוד ברגים קטנים וגדולים מחסלים אותנו ומחריבים את ארצנו, על פי “החלטות דמוקרטיות”, אנחנו שותקים. כי כך נאה וכך יאה לעדר ב”דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”.  אבל, כשכבשה חורגת משורת הצועדות לבית המטבחיים, כולן מתחילות לפעות – 
מקיר לקיר – לא ייעשה כן בעדרנו! שכבשה תגלה עצמאות ויצר קיום ותחרוג מן הפאטאליזם הקטלני?

 

הלל וייס “חטא ופשע”, ועל כן לא יתנו להפך בזכותו, אבל כן יפרסמו, בכל אתרי מנגנון התעמולה של האויב ה”ישראלי” תגובות שטנה ונאצה נגד ה”חרדים” וה”מתנחלים”, כביכול, בעקבות דבריו, הצודקים כל כך! תגובות שגרתיות אלה מתפרסמות, כל ימות השנה, 365 יום בשנה, כבר עשרות שנים, אבל, כשקרבנות ההסתה הגבלסית מבטאים את תחושותיהם ומתארים את המציאות, הרי, אשדי שנאת ישראל מאיימים להטביע את העולם כולו.


 

אחרי הפוגרום בחברון, אב, התשס”ז
כבר בתחילת המאה הקודמת הזהיר הפרופסור יוסף קלאוזנר מפני ה”סוציליאסטים” הפועלים לדה-נאציונליזציה ודה-לגיטימציה של העם היהודי וזכויותיו. היום אנו רואים את צאצאי אותה אשפה בקבוצים, אלה, המנוולים, שהתנדבו לגרש מבתיהם את היהודים המגינים עליהם, ושבזכותם הם עדיין חיים.

אותו סוג של שונאי ישראל, ששיתפו בשעתם פעולה עם הנאצים ועם הבריטים לדילול מצבת היהודים ולהתאמתה ל”עליה הסלקטיבית”. עם ישראל רגיל גם בסלקציות. גם היום יש “לגיטימיים” ויש “פורעי חוק”. אבל יש גם אלוקים היודע – הלגיטימיים הם פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, “פורעי החוק” הם אלה הדבקים בחוקי אנוש!

 

לא יכולים להיות עוררין על העובדה, אלא אם הם שונאי ישראל, שהמנאצים את ה”מתנחלים” אינם ראויים לעמוד בד’ אמותיהם, אלא צריכים לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם!

 

מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם המבצעת היום את המדיניות הנאצית של טיהור אתני ביהודים, ודווקא בארץ ישראל.

זו עובדה, זו האמת, ששום צנזורה לא תשנה. היא תצליח להעלים מתודעת הציבור, שאיבד כל כושר הבחנה וחשיבה, אבל לא תצליח לשנות את האמת;  מדינת ישראל היא כיום היחידה בעולם המיישמת, בכח הזרוע וברוע אין קץ את המדיניות הנאצית. ולכן הגענו עד הלום! קללותיו של הלל תבאנה על ראש המקוללים, לא בגלל שהלל השמיע אותן, אלא בגלל שמושאי קללתו ראויים לכל קללה!!!

 

שלדי בתי הכנסת החרבים בחבל עזה, נחלת יהודה, עדות זועקת לשמים, גם בלי קהילות הקודש שאיכלסו אותם, לזוועה שאין לה תקדים ולא אח ורע בדברי ימי האנושות!


אבן מקיר לקיר תזעק
 
תאוות “מדינת ישראל” – החרבת בתי כנסת


שלהי אלפיים שנות שואה, שנות קיומה של “מדינת ישראל”, מתגלות כחוליה של – “בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו” – של “מדינת ישראל”. היא עושה זאת בהצלחה יתרה. ואילולא רחמי הקב”ה עלינו, בזכות ההלל וייס’ים, היא היתה מצליחה להשמיד את הישוב היהודי בארץ ישראל!

אנו חיים בניסי שמים, הנלחמים במגמות “מדינת ישראל”. שהרי, אילו התנהלו הדברים בצורתם הטבעית, כמתבקש ממדיניותה של מדינת הדמים הזו, כבר לא היינו פה.

 

הלל אינו אחראי לרצח יהודי אחד, להבדיל ממדינת ישראל האחראית לרצח אלפי יהודים, בשדות הקרב וממארב, במסגרת רדיפת ה”שלום” לחורבן ישראל, הלל לא החריב בית אחד בארץ ישראל, להיפך – הוא וילדיו הם בוני הארץ, אבל הלל זוכה ל”גינויים מקיר לקיר”, פתאם נשברה שתיקת הכבשים. אותו עדר עלוב נפש, ההולך בשתיקה לטבח, התעורר פתאם, לגנות את הלל וייס.

כך היה כאשר ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד, שבר את שגרת הטבח ביהודים. כל ההולכים למות, התעוררו פתאם ל”הזדעזעות”. זה מבחיל! זה מפלצתי! זה חולני!!!

 

תחביב – ימי בדולח
ראשי המשטרה החוקרת את הלל וייס, ולא בפעם הראשונה, צריכים היו מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. מאז השוטר הראשון שהכה יהודי שהפגין נגד הפעלת המדיניות הנאצית כלפיו.

 

רצח העם היהודי בארצו מתנהל כבר עשרות שנים, תוך שיתוף פעולה מלא בין חלאת המין האנושי – הנהגת “ישראל”, לבין שכירי החרב שלה, הערבים!

 

המשורר יצחק כצנלסון, הי”ד, הוא שהגדיר אותם – חלאת המין האנושי – וקלל אותם – ארורים תהיו בכל העולמות! והם ארורים, ומכיוון שישראל ערבים זה בזה, גם אנו ארורים ונושאים בעוונם!

 

אם לא נקום, נתכחש ונילחם בכל קשר עם הזוועה הזו, ניאלץ, ר”ל, לקיים את “בחייהם ובמותם לא נפרדו”. כל יום שעובר, ואנו נכנעים לתועבה הזו, הנקראת – “מדינת ישראל”, אנו מוסיפים ומעצימים את גליון האישומים שלנו בגין פשעינו נגד העם היהודי ונגד האנושות. נגד כל דבר טוב בעולם, נגד הבריאה!

אם איננו רוצים למות אתם, עלינו לנער אותם מעלינו לאבדון, לבדם!

העם היהודי, לדורותיו, לא ישכח ולא יסלח לדור הזה! אם בכלל יאמין שתיתכן בעם היהודי זוועה שכזו.

 

לא נשכח ולא נסלח! לא נסלח! ונקלל, ונקלל ונקלל!!

וה’ שומע בינותינו! כבר מלאה ועברה על גדותיה, כמפלי הניאגרה, סאת הרוע המוחלט, התמציתי!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר