הקונספירציה של מערכת המשפט הישראלית – היעד: דיקטטורה נשיאותית והדחת קצב

הקונספירציה של מערכת המשפט הישראלית – היעד: דיקטטורה נשיאותית והדחת קצב


יוסי בלום הלוי 21.03.2007 12:16
כן, הכל זהב, הכל זהב

כן, הכל זהב, הכל זהב


והנה, כך נרקמה לה העסקה הסיבובית המאפיינת את הקונספירציה החמורה והמסוכנת ביותר בתולדות מדינת ישראל לאחר מפלת לבנון השנייה. ערב המלחמה הכינו אנשיו של אולמרט את ההפיכה השלטונית והפריחו את הספין הקרוי בפיהם “שינוי שיטת המשטר”.הקונספירציה של מערכת המשפט הישראלית –

היעד: דיקטטורה נשיאותית והדחת קצב

כיצד קשורה פרשת האי היווני והלבנת פשעיה של משפחת שרון למה שמתחיל להתגלות לעיני הציבור כקונספירציה הגדולה שנרקמה בין ממשלת קדימה למערכת המשפט; וכיצד פועלת  הסימביוזה הפוליטית המושחתת שבין הרועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, לחבורת הקושרים, יוצאי חוות השקמים בחצרו של אהוד אולמרט? כיצד פועלת החבורה הזו, ומהם האינטרסים המשותפים הדוחפים את אולמרט, מזוז, אהרון ברק, בייניש, אדלר, ערד ושאר הסכינאים והספינאים של התקשורת, ובמיוחד רשת ידיעות אחרונות ו- Ynet,  לפעול נגד הציבור, משל מדובר בכנופיה ובמאפיה לכל דבר? וכן, ממה צריך הציבור להיזהר, ומה ניתן לצפות מהחבורה הזו במישור הפוליטי, הפרלמנטארי והמשפטי בתקופה הקרובה?

 

כולנו זוכרים כיצד “ניקה” מזוז את גלעד שרון ואת אביו מכתב האישום אותו הכינה פרקליטת המדינה ארבל, ערב מינויה לבית המשפט העליון, וכיצד הקפיא האיש את שאר העבירות של סיריל קרן בעבור אתנן הגירוש של תושבי גוש קטיף וצפון השומרון. מצבו הרפואי של שרון פטר את הפרקליטות מהכורח להמשיך ולחקור את פשעיו, אבל מנגד, הליכותיו המושחתות לכאורה של אהוד אולמרט מחייבות אותו, לפחות למראית עין, לנקוט מעת לעת בחקירות מהוססות ובלתי החלטיות של חשדות חמורים נגד ראש הממשלה. מזוז יודע כ יש תמורה בעד האגרה, וכי בבוא העת ידעו חנוניו בהווה לגמול לו בעתיד, לכשידרוש  את ליטרת הבשר שלו, במינויו לשופט בעליון.

 

והנה, כך נרקמה לה העסקה הסיבובית המאפיינת את הקונספירציה החמורה והמסוכנת  ביותר בתולדות מדינת ישראל לאחר מפלת לבנון השנייה. ערב המלחמה הכינו אנשיו של אולמרט את ההפיכה השלטונית והפריחו את הספין הקרוי בפיהם “שינוי שיטת המשטר”. (מישהו מביניהם אף השתמש במונח  “הרפובליקה השנייה” אותו הצגתי לראשונה בישראל באתר האינטרנט תכלת זהב בהקשר שונה לחלוטין .

 

בעוד הרפובליקה השנייה של מדינת ישראל לפי תפיסת עולמי, היא מהפכה ציונית דמוקרטית היוצאת מתוך העם ומחוץ למערכת המשטרית הקיימת כדי למגר את ההשחתה וההסתאבות, מאחורי הספינאים של אולמרט מסתתרת כוונה זדונית לשנות את שיטת המשטר באופן שיאפשר המשך ההגמוניה של האוליגרכיה השלטונית בישראל, אותה מייצגים בעלי ההון, ברוני השלטון ופקידי הפרקליטות והגילדה של שופטי בג”ץ בראשות אהרון ברק.

 

כדי לפנות את הדרך לאוליגרכיה הזו, ועל מנת להנהיג דיקטטורה חסרת מעצורים, עמדו כמה מכשולים “פעוטים” בפני הקושרים נגד העם והמולדת. מכשול אחד פרישתו לגימלאות של אהרון ברק, ומנגד צורך דחוף למנות את בייניש לנשית העליון וממשיכת דרכו של שלטון האוליגרכיה על המדינה.

 

מכשול נוסף – המשך כהונתו של משה קצב, נשיא המדינה, עובדה שהפריעה לספינאים  אדלר וטורבוביץ בהכשרת הקרקע להפיכתו של אהוד אולמרט לנישא האקזקוטיבי הבא של מדינת ישראל, וזאת, לאחר שיכתיבו חוקה חדשה בעזרת מערכת המשפט, בברכת בג”ץ של בייניש ושאר חותמות הגומי אותם אספה לחיקה אך לפני ימים ספורים בעזרתו של מ”מ שר המשפטים המושעה, מאיר שטרית.  ומיהם בכלל (לדעתם)  נשיא המדינה ושר משפטים, לעומת האינטרסים של האוליגרכיה?!  לא נעים אך לא נורא, כי שר המשפטים יוצא (כמו השר נאמן לשעבר)  בסה”כ  לחופשת-ממשלה קצרה עד שיזוכה, קרוב לוודאי מכתב האישום.

 

והחיילת המוטרדת? היא עשתה בינתיים ‘חיים משוגעים’ על חשבון המדינה בקו שבין דרום-אמריקה ישראל, בנסיבות “תמוהות” מאוד שבהן היה צריך לערוך “אימות-חוקר” בין רמון לנערת הפיתיו באמצעות ועידת ווידאו תמוהה…

 

 ומדוע נעצו שיניים ברמון? כי רמון התנגד למינוי בייניש, ובכך קלקל את השורה – והוא, פוליטיקאי וותיק – חייב היה לדעת שהסכינאים של האוליגרכיה יחכו לו בסימטה אפילה בדיוק כפי שחיכו למשה קצב בפרשת הפקידה “אלף”, שמהטרדה מינית, הפכה את גרסתה  לכזו שתוארה בידי משטרת קראדי, פרנקו, ויורם מזרחי (ידיד הפריניאנים ההם מהדרום) “כאונס אכזרי וברוטאלי”.

 

איש לא העז לשאול שאלה ביו-רפואית: האומנם מסוגל נשיא קשיש למדי, לנהוג כמי שביצועיו אינם מביישים צעירים ממנו בשנים, להתנפל כשור מועד על צעירה תמימה ולאנוס אותה בכוח? ומה באשר לעוד מתלוננות חדשות לבקרים, הצצות להן מלשכתו של מזוז ברחוב סלאח אדין בירושלים כספינים עיתנאיים המזינים את משה נוסבאום, כהן אהרונוב ואילה חסון?   

 

ועם כתבים כאלה מי צריך לחדש את גזר דין מוות במדינה!? גם תובעים, גם שופטים גם תליינים במשרה נוספת.

 

 את הח”מ חקרו בחשד “להעלבת מוסד נשיא המדינה בפרשת חוק פינוי פיצוי” במאמר שנכתב לפני שנתיים באינטרנט. ומי ישמור על כבוד הנשיא משה קצב, שהוא חף מפשע כל עוד לא הוכחה אשמתו? קראדי של ועדת זיילר?  מני מזוז?

 

האם קיימת ולו מראית עין של שיוויון בפני החוק במדינת מזוז? האם מישהו מדליף מהחקירות של ניצב משנה יורם מזרחי על  הדרך שבה סיכל את חקירתו בהתנשמותו מול מכונת האמת? ועל קשרי המפכ”ל עם עומרי שרון וצחי הנגבי?   והחיפוי ההדדי של שוטרי מטא”ר בועדת זיילר?. והיכן הנוסבאומים והכהן אהרונובים מתחבאים כשמדובר במשטרה?

 

 וראו מי יוצאת עם חבל עבה בידיה ותובעת את צווארו של הנשיא? ח”כ זהבה גלאון!  זו שנחשדה באי סדרים ושחיתות בעת שכיהנה כמנהלת של מרכז השלום, ונחשו מי זיכה אותה?  יועץ משפטי לממשלה כמובן. נגדה כמובן אין חשדות. היא צדקת מלידה כמוה כשרת החינוך שזוכתה מחשדות של שחיתות בטרם משפט.

 

זוהי מדינת ישראל בתקופת הדמדומים שלה ערה”ש תשס”ז, חודש וחצי לאחר התבוסה במלחמת לבנון. אולמרט, חלוץ ופרץ, לבני ושות’ עוסקים לא רק בהישרדות אישית – הם מכינים הפיכה שבה יוצאו להורג-ברמה הפוליטית כל מי שיסכן אותם או שעלול להפריע לתוכניותיהם. הקונספירציה נגד קצב היא שלב בהפיכת ישראל לחוות השקמים ש אהוד אולמרט וכנופיית קדימה, בסיוע שחקן החיזוק אליעזר חיסדאי מאלפי מנשה. אתמול ראינו כיצד הכתה כנופיה זו בגני התערוכה בתל אביב הורים שכולים ולוחמי מילואים. והתקשורת כולה יצאה להגנת הקשרים ולסיכול מחאת המילואימניקים שזכתה אתמול בניצחון תקשורתי גדול.

 

לכתבה המקורית המלאהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר