ידיכם דמים מלאו

ידיכם דמים מלאו

חנה אייזנמן
28.01.2007 14:23
ידיכם דמים מלאו


“סמוך על הרבינוביצ’ים. לא תמצא חלאת-אדם גרועה מהם מפה עד ולדיווסטוק. תראה את רשימת מפקדי הגולאגים, תראה, תראה…. כל שני זה סגל, כהן, רבינוביץ’, זיסקינד…..” (סטאלין, לפי “נתיב”).

“תמיד עורר בי גיחוך הטיעון היהודי השכיח בדבר מוסריותם כביכול של ” ישראל ערבים זה לזה”. הלוא כמה מתלייניו הגרועים של סטאלין היו יהודים, הם היו האכזריים מבין ה”קאפוס” בטרזיינשטאדט, ולתופעת המוסר והמלשין היהודי אין אח ורע בקרב העמים” (הסופר ארתור קסטלר).                                                                 
אני מאמינה באמונה שלימה, שרוע טוטאלי כל כך, כמו זה השוכן באנשי השמאל היהודי, לא יימצא בשום בן עם אחר, אף לא בפושעים מן הסוג הגרוע ביותר.

בארכיוני נאספו במשך השנים, מאות עתונים. מטבע ההוויה המטורפת בארץ ישראל, מתועדים בהם אלפי טבוחים יהודים בארץ ישראל. כולם חפים מפשע, בין אזרחים בין חיילים. כולם קרבנות הג’יהאד הסופר נאצי, הנתמך בחפץ לב ובהתלהבות על ידי השמאל היהודי, שהוא מארת העם היהודי.

תמיד היו בעם ישראל מוסרים, מלשינים ורודפים, מהרסים ומחריבים, אך כאלה, כמו הישראלים, לא היו! תמיד שיתפו יהודים כאלה פעולה עם רוצחי העם היהודי, גם ב”שואה”, אבל כממדי התופעה הזו כיום, לא היו מעולם לפני כן.

אנו מוקפים בעשרות מדינות ערביות, ובכ-60 מדינות מוסלמיות, ששאיפת כולן להשמידנו. ולצורך זה המציאו את ה”עם הערבי הפלשתינאי”, אותו ציבור של חלאת אדם, שאילולא רצחו בנו בתאווה, יכולנו, אנו והם לשבת בשלווה. אבל טבעם והתפקיד שהוטל עליהם על ידי אומתם, הוא “לשחרר” את “פלסטין” מנוכחותנו, ברוח ובדם.

כידוע, הארגון הזה, להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, הוקם על ידי שרי החוץ של מדינות הליגה הערבית בשנת 1964, כלומר, שלש שנים לפני שהאימפריאליזם האיסלאמו-נאצי כפה עלינו לשחרר עוד מעט מארצנו השדודה בידיו. גם מלחמה אחת מכל המלחמות לא היתה מרצוננו או ביזמתנו, וזה לבושתנו, שכן עם נורמלי, משיב לעצמו את הגזילה, במיוחד כשיש לו הכח לעשות זאת.

אך לא השמאל היהודי הוא שיתיר דבר כזה. אותו שמאל עמד לצד האימפריאליזם הג’יהאדי גם לפני מלחמת ששת הימים, וגם לפני הכרזת המדינה השפלה והמושפלת הזו. אלו הם אנשים, ששנאת ישראל אוכלת אותם, וכבר מזמן איכלה את נשמתם. לא נותר בהם ניצוץ של אנושיות.

ועל כן עומדים הם לצד רוצחינו, שקדמו אף לנאצים הגרמנים, ובחוסר אנושיותם ובחפותם מכל ערכי אנוש, הם משחקים את הרחמנים, המוסריים, לוחמי הצדק, למען  ה”עם” ה”כבוש” וה”מדוכא”, חלאת אדם, כמעט כמותם. האומה הערבית מחזיקה, כאמור לעיל, בעשרות מדינות, ורובצת על מליארדי פטרו-דולרים, כאשר כל חלקה באחריות לעושר הזה הוא, היותה יורשת כיבושי אבותיה בארצות בהן נתגלו מרבצי נפט ופותחו בידי מדינות המערב, המשלמות לצאצאי הכובשים המרצחים טבין ותקילין, בתמורה לרשות שקבלו לפתח את שדות הנפט.

במקום שהמנוולים מן השמאל ימררו למאות מליוני הערבים את חייהם, ידרשו מהם לאסוף אל חיקם את קומץ אחיהם הרצחניים, וידרשו את הפסקת הקטל, הם  ממררים את חיינו, רוצחים אבות על בנים ובנות על אמותיהם, ילדים, עוללים ויונקים, באלפינו, בשם מלחמת שחרור ה”פלסטינים” מן הכיבוש הישראלי האכזר.

העובדה שדמנו נשפך כאן כמים, והמימסד הישראלי משלים עם זה, היא הצהרה ברורה של המדינה הציונית, שדם יהודים מותר. דם יהודים הוא זול מזבל. דמו של יהודי מותר בכל מקום בעולם. בעולם כולו אין גם סנטימטר אחד, שעליו דמו של היהודי אסור.

מעל לכל זה חילול ה’ עצום, נורא ואיום, אך מהרסינו ומחריבינו אינם מבינים כלל על מה אני מדברת.

קשה להגיד שאנו נדהמים לנוכח האדישות המוחלטת של  ההנהגה הישראלית מול הדם השפוך, אל מול משפחות שנהרסו, לא שמץ של צער או כאב על יהודים נפלאים שנעלמו מעל פני האדמה, על תינוקות, ילדים וצעירים שלא יבנו בתים בישראל, הם היו כאלה גם בשנות ה”שואה”.. הלב נחמץ, מתפוצץ למראה המון עם רב כזה, שאבד מן העולם. הם יכלו להפוך לרבבות, אך השואה נמשכת. ידי השמאל וההנהגות הישראליות החיות מפיו דמים מלאו!,

ואנו, לא נשכח ולא נסלח!
                                                      
            כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר