מזל שיש “יום משפחה בינלאומי”

מזל שיש “יום משפחה בינלאומי”

חנה אייזנמן
20.03.2012 10:44
מזל שיש "יום משפחה בינלאומי"


13:33 | ‏2004/‏10/‏17 הרב הראשי לשעבר, הרב ישראל מאיר לאו שליט”א, אומר היום כי דבריו של הרב הראשי לשעבר, הרב אברהם שפירא שליט”א, לסרב לפקודות פינוי ישובים של הצבא, נועדו להביע את הכאב מפינוי ישובים, אך אינם הלכה למעשה….ב”ה

 

 

מזל שיש “יום משפחה בינלאומי”

 

 

 

 

13:33 | ‏2004/‏10/‏17

 

הרב הראשי לשעבר, הרב ישראל מאיר לאו שליט”א, אומר היום כי דבריו של הרב הראשי לשעבר, הרב אברהם שפירא שליט”א, לסרב לפקודות פינוי ישובים של הצבא, נועדו להביע את הכאב מפינוי ישובים, אך אינם הלכה למעשה….

 

כיפאק ללולק!!

 

 

מזל שיש “יום משפחה בינלאומי”, שאילולא כן, גם היום לא היו יודעים הוריו של לולק, שקמה “מדינת היהודים” וגם ניצבה על כרעי תרנגולת אדומה/אנטישמית. אולי אפילו לא היו יודעים שהוא שרד, למרות פרסומו הבינלאומי של ספרו, ספר ההישרדות… בעיני לולק, ההישרדות היא מעל לכל, ככתוב במכתב, לרגל “יום המשפחה הבינלאומי” (חסרי חגים בית ישראל…):

 

“שבע מלחמות נהלו אויבינו נגדנו מאז קום המדינה עד היום ובחסדי אלוקי מערכות ישראל, זכינו לשרוד את כולם… “.

 

זה כל מה שמבקש לו היהודי – לשרוד. ועל כן, הוא מודה ל”אלוקי מערכות ישראל”, רק על שרידות העם (והוא, בתוכו…), ואפילו אינו מזכיר, שלא רק שרדנו, אלא, הקב”ה הכריע את רוצחינו לרגלינו, אבל, השורדים חשו צורך להתנצל, כי, כאמור, ליהודון מתבכיין יש רק זכות אחת ויחידה, וגם היא שנויה במחלוקת – לשרוד, בדוחק… ולכן, מפני כבוד הקב”ה, לולק אינו מזכיר לו את עוון הכרעת רוצחינו לרגלינו, כי, לנַצח זה לא יפה, זה לא יהודי….

 

מכתבו של לולק, כמובן, אינו מיועד להוריו!!! הם נמצאים בעולם האמת, גם לפי אמונתו, על פי הצהרתו, ועל כן, לא ניתן עוד ל”סבן” אותם. על “סיבון” לא חוזרים פעמיים. הנאצים כבר עשו זאת, וה”הציונים” ענו אמן… וגם, עזרו.. קצת… ואולי, יותר מקצת… והיום הם מובילים… מה שאומר, שאת היהודים דווקא, כן אפשר ל”סבן”, שוב ושוב;  גם כשחרב חדה מונחת על צווארם. וזה מובן מאליו, כשלרודפים יש תנא דמסייע, כלולק, המתכסה בעלה התאנה – גלימת רב:

 

                                      “…. ואף נתקיים בנו הכתוב ‘וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ'”.

 

מדהים! הפריצה היא פנימה, אל תוך “גבולות אושוויץ…”!!! ומענינו הם ה”ציונים”, המשתמשים בערבים ואף מציידים אותם בציוד המתאים לרצח היהודים, וכך, רוחצים בנקיון כפיהם, נוסח שמעון פרס, יש”ו, שסינגר על  ערפאת, כאשר זה מינה את אל-הינדי לתפקיד בכיר ב“רשות”, שהקימו שימון ויצחק: “לאל-הינדי אין דם על הידים..”, אמר המתועב מכל אדם, שימון. נכון, אל-הינדי (“פלשתינאי”, יוצא הודו…) “רק” תיכנן את טבח הספורטאים ה”ישראלים” במינכן, הוא, עצמו, שמר על טווח בטחון….

 

האם לולק באמת אינו רואה את האנומליה בעובדה, שבמשך 64 השנים, מאז ה”נס” של הקמת “מדינת היהודים”, הוא לא מצא לנכון להודיע על כך להוריו? האם, במשך 64 השנים האלה, היה נרגש מכדי לבשר להוריו את הבשורה הגדולה? ואם לא ידעו זאת עד כה, ולא שמעו על כך מרבבות הנשמות של גברים נשים טף עוללים ויונקים, שה”נס” לא הצליח להושיע אותם מ”תהליך השלום” של שימון, והם עלו, טרם זמן, למרומים, איך יגיע לידיעתם המכתב של לולק? ואם, הם יכולים לקרוא את המכתב הזה, וודאי כבר קראו את ספרו המפורסם של בנם המפורסם… האם לולק ממעיט כל כך בערך ספרו, או בערך עצמו בעיני הוריו, שהוא מאמין שהוריו לא קראו את הספר, ועל כן, הוא מתמצת להם אותו?

 

ואולי, הכל הרבה יותר פשוט;  לולק נרתם לתעמולת מדינת הרשע והפשע, שעל הקמתה הוא מבשר, בשמחה רבה כל כך, להוריו, במקום לבקש מן הקדושים להיות מליצי יושר לעם התועים והטועים, ולהצילם מן השואה האיומה שמביאה עליהם “מדינת היהודים” בכל התחומים.

 

אין ספק שלולק סבל מילדות עשוקה, וזו, לשון המעטה, והנה הוא דורך על במתי ארץ, ואת זה עליו לשַמר. ובהירתמותו לתעמולה השקר, אליה רתומים 99.999% של “רבני” ה”ציונות הדתית”, הוא הורג שתי צפרים במכה אחת, וגם לא מעט יהודים. הוא גם זוכה להמון “תצומי”, וגם, מבטיח שהגורמים המעניקים לו את ה”תצומי”, ימשיכו לשלוט וימשיכו לתגמל אותו ב”תצומי”, שנחסך ממנו בילדותו.

 

איני רואה סיבה אחרת, שכן, המכתב הזה פאתטי בעליבותו. “השואה” היא פאסה לנוכח שחיטת תינוקות יהודים רבים כל כך, בארץ ובחו”ל, בהכשר “מדינת היהודים”, שמאז היותה, מושיטה את ידה לשלום לידים מגואלות בדם יהודים, מאותה סיבה שבגללה גואלו ידי הנאצים בדם יהודים, ומאותה סיבה, ש”מחנה השלום” צמא לדם יהודים. הושטת היד לשלום למפלצות צמאות דם, יוצרת להם תדמית של בני אדם, ובהתחשב בעובדה, שכל העולם מקבל בשמחה רבה את התעמולה הגבלסית של “מחנה השלום”, בדבר היות אותן מפלצות, הקרבן, והיהודים תואמי הנאצים, טבח תינוקות בכל אתר ואתר, מתקבל כדבר מובן מאליו ואפילו מוצדק….

 

לולק מספר את כל קורות חייו, בקיצור, לאמא ואבא, באמצע מכניס קטע, שהוא, למעשה, תכלית המכתב, על “נס” הקמת “מדינת היהודים”, ואז, הוא עובר ל“מישור האישי”, וכי מה עשה עד כה?

 

לולק עדיין נאבק “על דמותה היהודית של מדינת היהודים. ועדיין לא נקבע צביון ברור וחד משמעי בדבר אופייה של המדינה אשר קמה על בסיס מורשת ישראל. אני, עושה כמיטב יכולתי להסביר, לפרש ולהבהיר את צדקת זכותנו על הארץ ואת ההכרח לשמר את מורשת הדורות אשר בלעדיה לא יכון עם ישראל…”.  לולק נאבק על דמותו היהודית של ה”נס”, מיסודם של כופרים בעיקר, גדולי עוכרי ישראל בכל הזמנים. ובאמת, הוא נאבק בפקיחת עיני העם אל השקרים המזוויעים והקטלניים, בהם הזינו אותו במשך עשרות שנים, ה”ציונים”, למיניהם, בכיפה ובלי כיפה. יוכיח הפתיח למאמר!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר