החוק לעידוד משפחות משתמטים

החוק לעידוד משפחות משתמטים

חנה אייזנמן (תמוז, ה’תש”ס)
14.03.2011 15:17
החוק לעידוד משפחות משתמטים


נרי ליבנה ושחר אילן קובלים על חוק משפחות ברוכות ילדים, המפלה לטובה את החרדים. הקורא מתרשם כי בספר החוקים של מדינת ישראל יש חוק האוסר על משפחות חילוניות להביא לעולם ילדים, כרצונם.ב”ה                                        ירושלים, א’ בתמוז, התש”ס

 

 

 

 

 

החוק לעידוד משתמטים

 

 

נרי ליבנה ושחר אילן קובלים על חוק משפחות ברוכות ילדים המפלה לטובה את החרדים. הקורא מתרשם כי בספר החוקים של מדינת ישראל יש חוק האוסר על משפחות חילוניות להביא לעולם ילדים, כרצונם.

 

לאחר אקרובטיקה אריתמטית מציע שחר אילן (הארץ 3.7.2000 ת”א) לקרוא לחוק – “החוק לעידוד משפחות משתמטים”. עם יד על הלב, שחר, כמה מחיילי צה”ל יהיו מוכנים להמיר שלש שנות שירות צבאי, ולו, בחצי שנה, של לימוד גמרא? אז, מי המשתמטים?

 

בשעה שבחורי הישיבה מקריבים את עצמם על הגנת מורשת ישראל, וחיילי צה”ל מקריבים עצמם על הגנת ארץ ישראל, וביחד מגינים על עם ישראל, הרי מגוייסי צה”ל מן הקליקה של שחר אילן, משרתים בצבא ה”שלום” בגלי צה”ל. לא רק שהם אינם חיילי צה”ל, אלא, פעילותם מסכנת את חייהם של חיילי צה”ל ושל כלל ישראל.

 

הרוב בחיילי הכיפות הסרוגות אינם מסוגלים לבלות את כל ימיהם בין כתלי הישיבה, אך הם קובעים עיתים לתורה, מי יותר ומי פחות, במשך כל ימי חייהם. מה איתך, שחר? אם כבר עוסקים בציד משתמטים, הרי אין קל מזה; כל המשתמטים ממצוות היהדות. זה מתחיל בהשמטת השבת ומסתיים בהשמטת הארץ. זה מתחיל בהפקרת התפילין ומסתיים בהפקרת אחים לידי מרצחים. זה מתחיל במניעת כספים לחינוך יהודי ומסתיים בשפיכת כספים ל”רשות”, לחינוך על ברכי “מיין-קאמפף”. זה מתחיל בשנאה ליהודים ומסתיים בשיקות לרוצחי יהודים, ראו – מאמרים של שחר אילן, נרי ליבנה וחברים.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר