מפכ”ל אזרחי

מפכ”ל אזרחי

עמרי עדיקה
10.10.2010 23:10
אצלו זה לא היה קורה

אצלו זה לא היה קורה


מדי חודש מופץ ע”י עו”ד פנחס פישלר דוח שעניינו השחיתות המשטרתית. הדו”ח האחרון מונה 980 סעיפים *** מאחר שבפועל ימונה המפכ”ל הבא ע”י אביגדור ליברמן, יו”ר תנועת “ישראל ביתנו”, הרי שיש לו 980 סיבות למנות את עו”ד פנחס פישלר כמפכ”ל הבא של משטרת ישראללית מאן דפליג שבפועל את המפכ”ל הבא ימנה השר אביגדור ליברמן, אשר חותמת הגומי שנקראת יצחק אהרונוביץ כבר מובטחת לו. אביגדור ליברמן יכול היום לטרוף את הקלפים למשטרה ובכך לזכות לדבר שהוא מתאווה לו כבר שנים והוא הוגנות וכבוד לנחקר. אם אביגדור ליברמן יבדוק את נהלי מינויי המפכ”ל הוא יופתע לגלות שאין שום מניעה למנות מפכ”ל אזרחי.

האזרח היחיד היום שמכיר את המשטרה ובתי הסוהר מלפנים ומאחור, ודווקא מהצד הנכון של איכות השלטון וכבוד האדם, הוא עו”ד פנחס פישלר, בעל רזומה ופעלים רבים בתחום השירות הציבורי.

אצל רב-ניצב פנחס פישלר לא תיזרק המזוודה ובה גופתה של רוז פיזם בחזרה לירקון רק משום שניצב ניסים מור צריך להצטלם כשהוא משקיף, עם חולצה פתוחה וחזה מלא שערות, כיצד מושים (בפעם השנייה!) את המזוודה ובה גווייתה של הילדה האומללה.

אצל רב-ניצב פנחס פישלר לא יתקיים משחק כדורגל עם הכתבים הפליליים במחוז המרכז, בפיקודו של ניצב ניסים מור, כשסופו של המשחק הוא חלוקת תעודות הוקרה לכתבים (על מה בדיוק?!) וארוחת צהריים מפוארת על גג תחנת ראשל”צ – על חשבון משלם המיסים הישראלי.

רק אזרח המסכים לקבל את עצמו שירות סזיפי של מפכ”ל יוכל להעניק למשטרה את הניעור שהיא צריכה .

אביגדור ליברמן הפך לשק החבטות של המפכ”ל הנוכחי. בכל פעם שהשר אהרונוביץ מעיז להביע דיעה עצמאית בעניין המשטרה,  נמצא באנטרקטיקה, באופן “מפתיע”, עוד מסמך “חשוב מאוד”, הקושר את השר אביגדור ליברמן לפלילים ומקרב את כתב האישום.

קציני המשטרה, השוטרים ובעיקר האזרחים, מאסו במי שקידם את אחיו תוך הפרה בוטה של כל כללי המוסר והנהלים שהוא עצמו אחראי עליהם.

לא בטוח גם שכל אזרחי ישראל יאהבו לקרוא את המצגת שהפיץ ראש אמ”ש ניצב עמיחי שי בה הוא חושף שמשטרת ישראל מימנה את משפטיו של השוטר שחר מזרחי – “אהוד יתום” של המאה ה-21 – בסכום של-350,000 ש”ח.

אצל רב-ניצב פנחס פישלר זה לא היה קורה.

אם השר אביגדור ליברמן, שהוא אמן במשחק השח-מט, רוצה להגיע עם המשטרה לשלב ה”מט”, הוא צריך, כבר מחר, להזמין את עו”ד פנחס פישלר לשיחה בארבע עיניים, וכל שישאר אחרי השיחה הוא פשוט לעדכן בהחלטה את מי שיושב באחד המשרדים בשיח’ ג’ראח ונקרא השר לביטחון הפנים .

________

שמחה ניר, עו”ד: עוד על פרשת השוטר שחר מזרחי – על הקשקשנות סביב פסק-הדין

“ישראל שלי”: דורית ביניש וארגון גנבי הרכב מציעים לשוטרים פרנסה טובה יותר

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר