תוקע בשופר (ד) תג מחיר

תוקע בשופר (ד) תג מחיר

חנה אייזנמן
16.09.2010 04:46
תוקע בשופר (ד) תג מחיר


לאחר הלינץ’ בשני ילדים בני ארבע עשרה, מתקוע, על ידי חסידי ערפאת, ידיד נפש של פרומן, נתבקש מנחם פרומן, הנחשב לרב של תקוע, לתגובה על מעשה הזוועה. ה”רב” פטר את עצמו, בהיתלות, להבדיל אלף אלפי הבדלות, באהרון הכהן: “וידם אהרון..”. פתאם איבד מנחם פרומן את לשונו, זו הלשון ההולכת רכיל בעם ישראל, בכל ימות השנה,
ב”ה

תוקע בשופר (ד) תג מחיר

אלפיים שנות הבלגה

 

מה נשתנה בין מבליגי ימי ה”סזון” לבין מבליגי ימי השואה האלה?

 

את דברי המוּסר הבאים השמיע השרלוטן באזני “אוהבי ישראל” ב”מעריב”, מצא מין את מינו. ואין ספק שמגויסי מנגנון התעמולה לקידום תכנית השלבים, ששו על דבריו, כמוצאי שלל רב. ממש, “מפי הגבורה”. “רב”, המשבח את מוּסר הרודפים וממציא עלילות דברים על קרבנותיהם –

“רק אתמול הייתה לי שיחה עם הרב מנחם פרומן שבכה באוזניי בטלפון על הספר ’תורת המלך‘’ של הרב שפירא שעוסק בהלכות הרג גויים. אסור להרוג גוי. זה נגד ההלכה…

“אני מתנגד למדיניות תג המחיר ואני רואה בה מדיניות לא מוסרית ולא חכמה… הניסיון להתמודד עם האתגרים ביהודה ושומרון דרך תג מחיר או פגיעה בפלסטינים הוא קודם כל אסור על פי התורה והלכה, אחר כך הוא מהווה חילול השם גדול והוא גם מטופש.. (שרלו).

לאחר הלינץ’ בשני ילדים בני ארבע עשרה, מתקוע, על ידי חסידי ערפאת, ידיד נפש של פרומן, נתבקש מנחם פרומן, הנחשב לרב של תקוע, לתגובה על מעשה הזוועה. ה”רב” פטר את עצמו, בהיתלות, להבדיל אלף אלפי הבדלות, באהרון הכהן: “וידם אהרון..”. פתאם איבד מנחם פרומן את לשונו, זו הלשון ההולכת רכיל בעם ישראל, בכל ימות השנה, באזני חבריו הטובים ביותר, “אנשי רוח”, גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים; למנחם יש תחביב, לצאת עם “אנשי רוח” לפרובוקציות נגד ה”מתנחלים” (אתם יודעים, העם הזה שיושב בחבלי ארץ ישראל, המוחרמים על ידי פושעים נגד האנושות, כמו, עמוס עוז, ימח שמו) בעונת המסיק. ואז נותן ה”רב” שיעורים בהלכות “גזל הגוי” לחברים שלו, נושאי דגל המוסר בישראל, שהם, בסך הכל – יודונאצים. ולא נבזבז כאן זמן על פירוט, קבלו מלה שלי, היא מהימנה.

תוקע בשופר (ד) תג מחירערפאת עצמו משתבח באהבת מנחם אליו: “… אה, ויש גם רבנים שאוהבים אותי. למשל הרב מנחם פרומן מתקוע. למשל, הרב משה הירש ממאה שערים…” (שרי מקובר מעריב, כ”ו בשבט, התשס”ב).

 

ועוד חבר (תיקשורת):  “רב ההתנחלות תקוע, מנחם פרומן, צבר יותר שעות יאסין מכל ישראלי אחר, כולל חוקרי השב”כ”

 

אוהב ישמעאל זה, הוא התנא-דמסייע של שרלו לענין הרג-הגוי, ושניהם סייענים למהרסינו ומחריבינו. שרלו ממציא שוב את “לא תרצח”, שהביא לעולם משה רבנו, ממש, גילוי אמריקה. כל העולם מכיר ב”לא תרצח”, רק לא היהודים, ר”ל. נורא מעניין הענין הזה – במשך דורות מסיתים מלשינים, מוסרים ורודפים מישראל את כל הגויים נגד היהודים, כאילו לא די בשנאת היהודים הגנטית שלהם, וממציאים להם תירוצים להצדקת רדיפת היהודים, למשל – התלמוד מתיר דם גויים. אך, ראה זה פלא, היהודים ה”מצווים” על הרג גויים, מעולם לא הרגו, ולו, גוי אחד, ואילו הם, נטבחו במליוניהם. בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, ותמיד, כבר מימי הנביאים, מחזקים מהרסינו ומחריבינו את ידי המרצחים. וזה גם מה שעושים פרומן ושרלו, כשהם נותנים אשראי לחפּוּת מפשע לרוצחינו, כשהם כובלים את ידי עם ישראל במלחמתו על עצם קיומו, וכשהם מעמידים את עם ישראל על דמו!!!

 

ל”זכותם” של הרשעים האלה ייאמר – לא הם המציאו את השיטה, היא רק מתאימה לאפיים השלילי, הצבוע עד גועל נפש, ועל כן הם מאמצים אותה בחום, עד דמעות תנין.

 

ב-1935 כותב ש”י עגנון, בספר “שירה“:

“דברים הרבה מתרחשים והולכים, בכל יום יהודים נהרגים, בצנעא ובפרהסיא, ובכל יום מעוטרים העיתונים בעיטורים שחורים. בראשונה כשהיינו רואים פס שחור בעיתון וקראנו אדם מישראל נהרג, הנחנו את סעודתנו, עכשו, שהצרות מצויות, אדם יושב על שולחנו ואוכל את פתו בחמאה ובדבש, קורא ואומר – שוב נהרג יהודי. שוב נהרגה אשה יהודית, שוב נהרג תינוק מישראל. ואנו יושבים בחיבוק ידים ונותנים עצמנו להריגה ואומרים, הבלגה, הבלגה. הם הורגים ורוצחים ושורפים, ואנו יושבים ומבליגים, והרשות (ממשלת המנדט, ח”א) מה עושה, עושה עוצר. יושבים ישראל עצורים בבתיהם ואינם יוצאים לחוץ, כדי שלא יפגעו בהם בעלי חיצים, ובעלי חיצים מהלכים בכל מקום ומשלחים חציהם. אי אתה יכול לומר שאנו אין אנו עושים את שלנו, הרי אנו מבליגים ומראים לעולם כולו כמה יפים אנו, כמה יפה הוא מוסר היהדות, שאפילו באים עלינו להרגנו אנו שותקים”.

אבל,  היו גם אחרים, כמו, הסופר מרדכי בן-הלל:

“אתה אוסישקין אשם בכל; במקום להגן על היהודים, צריך היה להתקיף את הערביים בכפרי הפורעים, ואז היו יודעים, שלא כדאי לפרוע פרעות ביהודים. כלום נתנהג כאן כמו בגלות? כלום אף כאן נסתפק בפלוגות הגנה? אם כן, מה בין גלות לארץ ישראל? ומה כל ‘בית לאומי’ מדומה זה”?

 

זו תורת הציונאצים מאז היווסד תנועתם – לשאת חן וחסד בעיני הגויים, תמורת מחיר חסר משמעות –  דם יהודים; זה דורות, שבשפך דם יהודים נוצרה היפר-אינפלאציה, אז מה זה כבר משנה, דמם של ששה מליוני יהודים יותר, דמם של ששה רבוא יהודים, פחות, באמת, מה זה משנה?

 

“תג מחיר”          תוקע בשופר (ד) תג מחיר

 

איזה מונח מפוצץ. כמה אוהבים היהודונים לאמץ לעצמם סיסמאות ודיקלומים הצומחים מן ההוויה המקאברית בה אנו חיים, כבר שנות אלפיים, ואין רואים את הקץ, כי היהודונים נהנים ממנה.

שרלו מתנגד למדיניות תג-מחיר, גם אני! אני חושבת שזה חילול ה’ אדיר, עמידה על הדם, שאין לה אח ורע בעולם, ורוע מוחלט, כשהעם הזה, במשך מאה השנים האחרונות, מרשה לעצמו את המכסימום של גביית תג-מחיר, במקום לקיים – הבא להרגך השכם להרגו, כל מעשה אחר הוא שקיעה במ”ט שערי טומאה וחוסר מוסר מוחלט!

במשך שנות, כמעט, אלפיים בגלות, לא היתה ברירה, אך היום יש ברירה, למעשה, אפשרית רק בחירה אחת – לעולם לא עוד. והנה, בתי הקברות מלאים ביהודים עד אפס מקום, גברים, נשים וטף, עוללים ויונקים, שנטבחו כאן, בארץ ישראל, וההבלגה נמשכת. יתר על כן, מחמשים את המרצחים, מעניקים לשודדים לגיטימיות לשוד המזויין שלהם, מספקים להם בסיסי תקיפה וערי מקלט, משחררים אותם באלפיהם, להמשך הטבח, מכשירים אותם בעיני כל העולם, מגייסים את כל העולם לקדם את הלגיטימיות של המרצחים, באמצעות הקמת מדינה ל”עם” “כבוש ומדוכא”, ועוכרי ישראל בשלהם – הרוצחים הם בחזקת חפים מפשע, עד שיפוצצו עוד אוטובוס על חמישים נוסעיו….

“מדינת ישראל” מתגדרת (תרתי משמע) בתואר – “מדינה במצור”. “מדינת ישראל” רודפת אחרי ה”שלום”, כי יש לה “מצב בטחוני”, בקיצור – אנו נמצאים במאבק אחרון לחיים או למוות, שאותו יוצרת קואליציית ה”שלום” – ג’יהאד&ציונאציזם.

ילידי ישראל אינם מכירים מצב אחר, אלא, שמירה ובידוק בכל אתר ואתר, טיולים רק עם מלווי נשק, כניסה לאוטובוס, כשהירידה ממנו בחיים, אינה מובטחת. מחסומים ומעברי גבול, חיילים משוכפצים ומלחמות אין קץ. אבל, לפי שרלו ופרומן, זה FORCE MAJOR, כח עליון, כמו – “ירי לעבר אוטובוס ישראלי”… מי ירה? מלאכי מרום, כמובן.

אין אויב חף מפשע! לא ייתכן שמאה שנות טבח העם היהודי בארצו, עדיין יניבו דיקלומים כמו – “אוכלוסיה חפה מפשע”!!! דווקא בגרמניה היו מליוני חפים מפשע, בכל זאת הפציצו הבריטים את עריה הגדולות של גרמניה, ולא היה דבר מוצדק מזה. רק כך הביאו להפסקת הבליץ על בריטניה ולקידום ניצחון בנות הברית (שלא היו פחות נאציות מגרמניה) על הנאצים.

לא ייתכן שבמשך דורות, בהם מוכן האויב למות, ובלבד שימית מספר גדול ככל האפשר של יהודים, דווקא הקרבנות ישמרו על חייו. כבר מזמן צריכות היו לקום מחתרות-ענק, למעשה, כל עם ישראל, אם חפץ חיים ומולדת הוא, לסילוק עמלק מארץ ישראל, וכל האמצעים כשרים!! למעשה, כבר מזמן קנו רוצחינו בארץ ישראל את ה”זכות” להימחות מתחת השמים. אסור בשום פנים ואופן להגיע למצב של “תג-מחיר”, של נקמה לאחר הטבח. שום נקמה לא תשווה לרצח שלהבת פס אחת. גם השמדת כפר ערבי שלם, אין בה כדי לנקום את דמם של ארבעה צדיקים שנטבחו בבת אחת.

איך יכולים הרשעים האלה, להשמיע שוב באזני המרצחים את דברי ההרגעה – “אני מתנגד למדיניות תג המחיר ואני רואה בה מדיניות לא מוסרית ולא חכמה… הניסיון להתמודד עם האתגרים ביהודה ושומרון דרך תג מחיר או פגיעה בפלסטינים הוא קודם כל אסור על פי התורה והלכה…”.

שרלו, מה מותר על פי התורה וההלכה? אין למנחם דברים אחרים לבכות עליהם, אלא, על הספר של הרב שפירא, שאין ל”רב” פרומן הזכות לצחצח את נעליו?

אין “פלסטיני” חף מפשע. כל “פלסטיני” הוא מטרה לגיטימית לכוונת בכל כלי נשק שבידי יהודי. זה אפילו לא יכל להיות שנוי במחלוקת. מי שמזדהה כ”פלסטיני”, מודה שהוא רוצח העם היהודי. כל “פלסטיני” יודע שאיננו בן לעם כזה, שלא היה ולא נברא, אלא, הוא חייל בשירות הג’יהאד להשמדת היהודים בארץ ישראל. כי לשם כך, ורק לשם כך, נוצר ארגון הרצח הזה – “העם הפלשתינאי”, שהיה פעם “העם הערבי הפלשתינאי”, אך, בהגדרה ההיא בלט השקר יתר על המידה הרצויה לתעמולה הג’האדוציונאצית, והסירו את הערבי, שגם הוא כבר מזמן אינו קיים. מה שיש אלו דוברי ערבית, מאמיני דת הרצח, הנקראת – איסלאם!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר