כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES

כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES

חנה אייזנמן
22.07.2010 04:39
כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES


נכדי, אתה תפגוש שם חברים חדשים, חברים אמיתיים, אחים לנשק. פתאום אתה תראה שההבדלים מתגמדים, שהמשותף גדול לאין ערוך מן המפריד. יחד, כאיש אחד, בלב אחד, כתף אל כתף, אתם תיחלצו למשימה הנפלאה להגן על עמנו ועל ארצנו (שלמה אבינר). ניצבים אנו לרגע משני צידי המשימה, אך מיד עם השלמתה נתייצב שוב, כתף אל כתף אל מול האתגרים שעוד נכונו” (דן חלוץ, פקודת היום לגירוש) 

ב”ה                  כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES מתיישב מגוש קטיף וחייל מתחבקים, במסגרת מבצע יד לאחים.

כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES                    שימו לב לזרועו ה”מחבקת” של החייל, החבר ה”אמיתי” של הנכד של שלמה אבינר

 

 

כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES

 

 

אני רוצה לנסוע לארץ, שבה אוכל להרגיש חלק ממנה, שאיש לא יהיה מסוגל לזרוק אותי ממנה, כאשר יתחשק לו…

 

 

זה היה בנובמבר 1937 בעיר טומשוב-מאזובייצק, יצחק בן-עמי, שליח העפלה מטעם ה“ארגון”- בית”ר (“שנות זעם, ימי תהילה”) נלקח ע”י משה לביתו. בבית אוירה מתוחה, שסיבתה מתבררת תוך כדי ארוחת הערב;

 

– על רגל אחת, זהו, אבא; נמאסה עלי ועייפתי מן העיר הזאת, מהארץ הזאת ומחייה. אני רוצה לצאת מכאן. פשוט איני יכל לשאת זאת עוד.

 

– אינך יכל לשאת זאת עוד? מה שהיה טוב למדי לי, לאבי ולסבי אינו טוב למדי לך?

 

– זה אינו טוב למדי לי, וזה לא היה טוב למדי לך, היינו צריכים לעזוב מזמן, כמו שעשה סבו של יצחק. אני רוצה לנסוע לארץ, שבה אוכל להרגיש חלק ממנה, שאיש לא יהיה מסוגל לזרוק אותי ממנה, כאשר יתחשק לו………(?!)

 

באותה שנה, בסתו 1937, פסק את פסוקו (NEW JUDEA) חיים ויצמן:

 

“.. ארץ ישראל אינה יכולה לפתור את בעיית יהודי אירופה…. מליוני יהודים אלה אבק-אדם הם על גלגלי ההסטוריה ואפשר שיצטרך להיזרות ברוח, אין אנו רוצים שינהרו לארץ ישראל, אין אנו רוצים שתל-אביב שלנו תיהפך לעוד גיטו בזוי”.

 

חלום הציונים מתגשם, תל-אביב לא תהיה עוד גיטו בזוי, אלא, בירת ה”גאווה” העולמית.

 

 

בימים אלה מתפרסם מכתב שכתב שלמה אבינר ל”נכדו”, ערב גיוסו. זהו מכתב פתוח לכלל הנכדים, התינוקות השבויים בידי הכת ששלמה אבינר ממובילי הראש בה. לי נראה מוזר שסב פונה אל נכדו – נכדי היקר – אין שם לנכד? לא, כי מכתב זה הוא אמצעי נוסף לשטיפת המח המרעילה של רבני ה”ממלכתיות” לכלל ילדי ישראל. שלמה אבינר אינו היחיד שכותב לנכדו, או אומר דברים לנכדו, ערב הגיוס, יש שאומרים דברים כדלהלן – אם אתה מאולץ להתגייס, זכור מה אסור לך לעשות בשום תנאי – אתה לא מגרש יהודים מארץ ישראל – אבל, זה, בדיוק מה שאבינר לא יכתוב, על כן זוכה מכתב התועבה הזה לתפוצה בציבור ה“ציוני דתי”. גם הפיכת ארץ ישראל למרכז ההומולסבים העולמי, לא יחזיר את ה”ציונים הדתיים” בתשובה, הם ימשיכו לתמוך ולסייע לפשעיה של המדינה הכופרת ביותר בעולם.

 

 

 

קטעים להשוואה……..כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES

 

 

קטע ממכתבו של שלמה אבינר:

 

נכדי, אתה תפגוש שם חברים חדשים, חברים אמיתיים, אחים לנשק. פתאום אתה תראה שההבדלים מתגמדים, שהמשותף גדול לאין ערוך מן המפריד. יחד, כאיש אחד, בלב אחד, כתף אל כתף, אתם תיחלצו למשימה הנפלאה להגן על עמנו ועל ארצנו.

 

קטע מפקודת היום של רמטכ”ל צבא העם, דן חלוץ, ערב ביצוע הטיהור האתני ביהודים בארץ ישראל:

 

“עלינו להבין את כאב המשפחות המפונות. מותר לכאוב איתן, אפשר להזיל דמעה, אפשר וצריך להתרגש מעוצמת האירוע, אך חובה לבצע המשימה בנחישות ומתוך רגישות. המפונים וילדיהם הם חלק מאיתנו. חלקם אחים לנשק בעבר או בהווה. בעת הזו, ורק בה, ניצבים אנו לרגע משני צידי המשימה, אך מיד עם השלמתה נתייצב שוב, כתף אל כתף אל מול האתגרים שעוד נכונו”.

 

והסיכום מלא סיפוק עצמי:

 

חלוץ ביקש להודות למשטרת ישראל, על החלק הגדול שלקחה במהלך: ”צעדנו כתף אל כתף במשימה הזו. נמשיך ונשתף פעלה במשימות ביטחון שונות. הוכחנו שאפשר להיות גם רגיש וגם נחוש ולבצע את המשימה”.

 

גם מפכ”ל המשטרה, רב-ניצב משה קראדי, שיבח את שיתוף הפעולה בין שני הגופים. הוא ציין כי מדובר בהצלחה ובירך את מנהיגי המתנחלים על הרגעת השטח. למפונים ואמר: “משטרת ישראל וצה”ל ימשיכו ויחבקו אותכם גם במעונכם החדש”.

 

הקטעים לעיל מעידים שהנאציזם זכה לשידרוג במדינה שהשמאל וה”ממלכתיות” בנו. איש לא קידש את הנאציזם הבינלאומי בשנות “השואה”, אבל, תואמת הרייך השלישי הגרמני זוכה לתואר – “כס אלוק’ ממעל”, מפי רבני ה”ציונות הדתית”. הנערים שקידשו שם שמים ברבים, על הגג בכפר-דרום, זכו להגדרה הבאה: “הם מביישים את הכיפה שלראשם”, להבדיל מכל המגרשים, שכיבדו את הכיפה האבינר’ית-דרוקמן’ית שלראשם. לאיזה שפל הידרדר הפאשיזם בכיפה. כבר מזמן איבדו את היכולת להבדיל בין טוב לרע, לכן הם שונאים כל כך את ה”חרדים”, שלא נפלו בפח הפאשיסטי, בלשון המעטה.

 

 

ועכשו לפנינים במכתבו של הסבא –כתף אל כתף (א) – ISRAEL UBER ALLES

 

“מחר אתה מתגייס לצבאנו הקדוש…”

 

הנה לכם – “צבאנו הקדוש”… צבא הגירוש, הצבא המיישם בארץ ישראל את מדיניות הטיהור האתני מורשת הנאצים, הוא צבא קדוש. הצבא שיתחיל עכשו להעסיק פוליטרוקים, לריצוי הנאציזם הבינלאומי, שתפקידם יהיה למנוע מן החיילים למלא את חובתם, הגנה על העם ועל הארץ וחיסול אויבים, הוא צבא קדוש.

 

אפשר היה להבין שהמוסלמים מחילים עליו את קדושת הג’יהאד, אבל, שהקרבנות יעשו זאת? זה לא רק טירוף, זה, איזשהו רוע בסיסי, מעורר אימה. מדובר בכת פנאטית, שבעיניה אין זה משנה כלל וכלל אם הצבא ה”ממלכתי” מבצע מעשים נאציים או לא, כל עוד הוא עוטה את המדים של “כס אלוק’ ממעל”, הוא קדוש, גם כשהוא מעיף סטירת לחי לילד בן חמש, הבוכה בתוך האימה המזוויעה, כאשר מגרשים אותו ואת כל משפחתו ואת קהילתו מבתיהם, מבית הכנסת שלהם, מגן הילדים שלהם וכו’. צבא ברגים קטנים “קדושים”, הזוכים לחיבוקים ולנשיקות מן התינוקות שנישבו בידי כת הרשע הזו, משיחיות השקר של ה“ממלכתיות”, המעידה, שאכן, קיים בעולם שטן.

 

לא מכבר קיימו שבת לתלמידי השביעיות והשמיניות בישיבות בני-עקיבא, כדי להזריק זריקת דחף של הרעל הקטלני המקדש את “המדינה”. וברור ששלמה אבינר היה משושביני האירוע הנפשע הזה. מכינים דור נוסף לציות ללא עוררין לפקודות ה”ממלכתיות” לחורבן ישראל.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר