“ממלכתיים” עליך שמשון

“ממלכתיים” עליך שמשון

חנה אייזנמן
27.10.2009 10:30
"ממלכתיים" עליך שמשון


ל”ישראל” יש מין תחביב שכזה – להחריב את הארץ ולגרש יהודים מעל פניה. ואת זאת היא עושה בעזרת “צבא-העם”, שראשו נדפק על ידי ה”דמוקרטים” משמאל והפאשיסטים בכיפה, מ”ימין”, הלוא הם ה”ממלכתיים”, רבני “הציונות הדתית”. 

ב”ה

 

“ממלכתיים” עליך שמשון

 

 

שבועה שנשק זה יופנה כלפי כל רודפי ישראל ומחריבי ארצו, בלא הבחנה בין דת וגזע מין וצבע!!!

 

ראו, לי אין ספק כלל, שהנהגת “המדינה שהשמאל בנה” היתה צריכה מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. וזה, לפנים משורת הדין; כי פשעיה כבדים ששה-מליוני-מונים מאלה של הרייך השלישי. “נבחרי האומה”, בנוסף להיותם המוציאים לפועל של מדיניות היודנריין הנאצית, הם גם בוגדים, בהיותם מזרע ישראל, ר”ל. הגרועים מכולם הם אלה שהוריהם מסרו את נפשם על שלימות העם והארץ, אנשים שאהבת ישראל בערה בעצמותיהם, ואילו הם, מכרו את נשמתם, את עמם ואת ארצם לשטן. הנמושות האלה חולים בתיסמונת-שטוקהולם. אך בעוד אצל חולים כאלה בדרך כלל, תיסמונת זו היא זבש”ם, הרי חולי הנפש האמורים כאן גוררים אתם את כולנו לתהום רבה, וזאת, מפני שרבני “הציונות הדתית” רואים בחולים האלה את ה“ממלכתיות” ואת “אחדות ישראל”. בחייהם ובמותם לא נפרדו. אני מעדיף למות מאוחד, מאשר לחיות במפולג…

 

ל“ישראל” יש מין תחביב שכזה – להחריב את הארץ ולגרש יהודים מעל פניה. ואת זאת היא עושה בעזרת “צבא-העם”, שראשו נדפק על ידי ה”דמוקרטים” משמאל והפאשיסטים בכיפה, מ”ימין”, הלוא הם ה”ממלכתיים”, רבני “הציונות הדתית”.

 

מה שעשו החיילים בטכס ההשבעה בכותל היה מעשה אמיץ, בהתחשב בעובדה שהם חיים במשטר סטאליניסטי, ועם זאת, היה זה  פאתטי מאד; העובדה שרק קומץ כזה בתוך המון החיילים, הרימו כרזה המוחה, בשפה רפה, על מדיניותה הנאצית של המדינה, כאשר שאר כל החיילים והעם ממשיכים לרוץ כצאן לטבח, כשהם שרים את הציונציונל – “אחדות ישראל”, זה מראה עצוב מאד.

הפאתטיות מתבטאת גם בכך, שמדובר, בסך הכל, בהרמת כרזות, המתייחסות נקודתית לאתר מסוים ולגדוד מסוים, במקום בהנפת הנשק לרום, על ידי כל חיילי הגדוד, בליווי שבועת נאמנות לעם ישראל ולארץ ישראל. שבועה שנשק זה יופנה כלפי כל רודפי ישראל ומחריבי ארצו, בלא הבחנה בין דת וגזע מין וצבע!!!

 

 

קדושת הפאשיזם

 

באותה מידה יכלו לקדש את הצבא הנאצי, שהרי הצבא הוא קדוש, ומאי נפקא מינא מה מעשיו?

 

במשך עשרות שנים צה”ל הוא הצבא היחיד בעולם המבצע את שלבי תכנית השלבים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, כשהוא זוכה לגיבוי מלא מצד ה”רבנים” הפאשיסטים. לא די שהם מבצעים את הפשע האולטימטיבי נגד העם היהודי, הם גם מלקקים את האצבעות – עושים זאת דווקא בשבתות ובמועדים, כדי לנפק ל”רבנים” עילה להשמיע את קולם נגד חילול שבת, ובכך להסיט את הדעת מן הפשע האמתי. אלה מקדשים את צה”ל, בלי קשר למעשיו. כנ”ל את המדינה היודונאצית היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו. המדינה היחידה המבצעת כיום את מדיניות היודנריין! באותה מידה יכלו לקדש את הצבא הנאצי, שהרי הצבא הוא קדוש, ומאי נפקא מינא מה מעשיו? עדיין לא נסתיימו שנות אלפיים של שואת העם היהודי, ועתה היא מגיעה לשיאה, בביצועו הווירטואוזי של “כס אלוק’ ממעל”…. ובחילול ה’ זה, הם רואים “קידוש ה'”. עצם האמירה הזו הוא חילול ה’!!

 

כל חיילי עם-ישראל חייבים היו לנפנף בנשקם כלפי ה”הנהגה” ולהבהיר לה, כי כל נשק שיופנה נגד העם היהודי, יתקל בנשק צבא העם היהודי. הנשק יופנה נגד המצווים והמצייתים לכוון נשק נגד יהודים, כמו תלמידיו ותלמידותיו של אבי’ה הכהן, שהיו ב”מעגלים” הראשונים, בתוכם, מעגל צלפים, לביצוע הפוגרום ביהודים.

 

במשך עשרות דורות הופנה כל נשק בעולם נגד העם היהודי, מסייף הקצבים המוסלמים, דרך מדורות האוטו דה-פה, דרך חמיילניצקי ופטלורה, דרך בן-גוריון וה”סזון”, דרך משרפות-הנאצים ועד עצם היום הזה של חורבן ישוב אחר ישוב בארץ ישראל על ידי המדינה שהציונאצים בנו. מדינת-“ישראל” שוברת שיאים של פשעים שאין להם הגדרה בשפת אנוש ולא תקדים בדברי ימי העולם.

 

כל הזבל הזה, המגרש אותנו מארצנו וסוגר אותנו בגבולות-אושוויץ לנוחיות הג’יהאדונאציזם, מודע לגמרי למעשיו, אבל, הם צריכים להראות ליהודים מי הבוס. הם יראו ליהודים, שכל מה שעשו להם הגויים, הם יודעים לעשות טוב יותר. הם לא סתם ככל העמים, הם יותר מוצלחים…

 

מסיתים ומדיחים

 

ה”רבנים” הפרנקיסטים בכיפה, שהוציאו לשמד את כל הנוער “הציוני דתי”

 

ומי שהיתה כלבת-השמירה של “מדינת החוק” הזו, ציפי לבני, בעת ביצוע מדיניות היודנריין בגוש קטיף, דורשת מרבני “הציונות הדתית” להמשיך ולגבות את פשעיה בהוקעת קומץ הצדיקים בסדום-“ישראל”. את זאת היא עושה במקום-הפשע, במחנה הפליטים, ניצן. והפליטים, שהפושעת הזו הרסה את חייהם, בשם “שלטון-החוק” הנירנברגי, מקבלים אותה, ואפילו עגבניה אינה מושלכת על המנוולת. היא פונה לאותם “רבנים”, שבתמיכתם היא בוטחת, מתוך נסיון רב-שנים של שותפות-הסטורית בפשעי “הציונות” נגד העם היהודי, אותם “רבנים” שהרסו כל חלקה טובה בעם ישראל, ה”רבנים” הפרנקיסטים בכיפה, שהוציאו לשמד את כל הנוער “הציוני דתי”. הרבנים שבעטיים אנו רואים באינטרנט תגובות “ממלכתיות”, שרק בגללן ראוי העם הזה לחורבן.

ואני ראיתי רק בערוץ 7, (שגם הוא, לצערנו, “ממלכתי”), ולא בשאר כל התיקשורת הגבלסית, כלבת השמירה של ה”דמוקרטיה” נוסח הרייך השלישי.

 

וכך כותבת גולשת מאסכולת המדרשות הפאשיסטיות:

 

8.שאלתי את רבי ומורי במדרשה והוא גינה אותם בכל תוקף!

פשוט להעיף אותם מצה”ל!
לא יאה לנו לשרת עם שכאלה הגורמים פילוג בעם!

תלמידת חכם, מדרשה קד”צ (ז’ בחשוון תש”ע, 25/10/09)

 

 

ואני הגבתי:

 

28. ל-8, רבך ומורך הוא כנראה אבי’ה הכהן, או בן דמותו!

זה פילוג? וגירוש יהודים שלא חטאו, להיפך, עושים את כל העבודה הקדושה למען העם הזה, כשרבנייך ומורייך רודפים אותם, זה לא פילוג? כשקורעים את ארצנו מתחת לרגלינו, זה גם פילוג בעם וגם פילוג הארץ! הרבנים והמורים שלך במדרשה, אלה שהתגאו שאת או חברותייך שיתפתם פעולה במעגלים הראשונים בביצוע מדיניות היודנריין בגוש קטיף, הם פושעים שיתנו את הדין לפני בית דין של מעלה. וישלמו ביוקר. אתם הורסים אותנו, ומקשקשים את השבתאות שלכם. אתם פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות! הטירוף ה”ממלכתי” חצה כבר את כל הקוים האדומים. אתם תמשיכו להרוס אותנו, ותראו בזה “אחדות ישראל” ואחדות צה”ל. אל יסלח לכם האלוקים!! עד מתי תתעללו בעם הזה! כבר קמים, בודדים עד לכאב, ומעיזים לקרוא תגר על תמצית הרוע העולמי, ורבניך ומוריך מנאצים. לא נשכח ולא נסלח!

(ז’ בחשוון תש”ע, 25/10/09)

 

 

 

 

משפחה לתפארת “מדינת ישראל”

 

– מחריבי ארץ ישראל, נבלים שלא ברשות התורה, רק באיצטלתה, ואתם הקד”ציות – תינוקות שנשבו בידי הצד”ר.

 

 

קטעים מתוך כתבה ב”הארץ”:

 

 

“… אביה הכהן הוא אחיו של תת אלוף גרשון הכהן, מפקד הכוחות שיפנו את חבל-עזה… בין שבעת ילדי המשפחה, נפקדת רק בתם הבכורה, אדוה: כצוערת היא אמורה להשתתף במעגל הראשון של פינוי גוש קטיף, והשבוע עמדה כחיילת מול המפגינים בכפר מימון.

 

….”ההתנתקות היא דבר מוגמר”, אמר אביה הכהן, וברור לו שהקרב נגדה “אבוד”. בעיניו,  

“זה לא עניין של ימין-שמאל, אסור שההתנתקות תיעצר, זה יהיה אסון”. לכן, תכלית המעבר לגן-אור היא בשבילו “להתענות עם הציבור בתעניתו“.

 

… הרב אביה הכהן קשור קשר הדוק לעוד עשרות לובשי מדים המשתתפים בפינוי. לצד הרב יואל בן נון, הוא עומד בראש ישיבת הקיבוץ הדתי בעין צורים, שמשרתים בה חיילים במסגרת השילוב (שנתיים ישיבה, שלוש שנים צבא). כמעט כל תלמידיו שנמצאים בפרק הצבאי ישתתפו בפינוי, ולהערכתו, כ-20 במעגל הראשון. הוא גם מלמד במדרשת ברוריה בירושלים, וחלק מתלמידותיו יוצבו במעגל הראשון.

 

…. הבת אדוה … פנתה לרבנים, והם הורו לה לא לעזוב את הקורס כי “לא תהיה התנתקות”. בכל זאת, היא התכוונה לחתום ויתור על הקורס, אבל הוריה הפצירו בה להישאר. אלישבע הכהן שלחה לה SMS ובו ציטטה ממגילת אסתר: “אם לא לעת הזאת הגעת למלכות”. לדבריה, בתה “עומדת בדיוק בתפר”, ודווקא היא יכולה לעשות את המשימה הזאת ברגישות הנדרשת. בינתיים היא סיימה את בה”ד 1, ואינה מתחרטת על החלטתה… “ (הארץ, 24.7.2005).

 

 

לא די לה למשפחה הפושעת הזו בהוצאת ילדיה שלה לשמד, היא עמלה בהוצאתם לשמד של ילדי אחרים… אשפת האדם!

 

רבנים כמו אבי’ה הכהן ישלמו מחיר כבד מאד על החטאתם את הרבים, וזאת, בשם התורה, שאת שמה הם מחללים יום יום, שעה שעה ודקה דקה! כנ”ל כל רבני המכינות הצבאיות, ראשי ישיבות ההסדר ורבני מדרשות הקד”צ! את תורתם עשו קרדום לחפור בו את פרנסתם, על חשבון עתידו של העם היהודי.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר