מה תצעק אלי, דבר אל בני-ישראל ויסעו…

מה תצעק אלי, דבר אל בני-ישראל ויסעו…

חנה אייזנמן
06.03.2008 14:24
מה תצעק אלי, דבר אל בני-ישראל ויסעו...


עם ישראל נהג לקרוא לעצרות תפילה וזעקה, מול שלטון עריצות זר. וזה מה שקורה גם היום. מהרסינו ומחריבינו, ושוכרי שכירי החרב לרצחנו, זה אחד הממשלים הזרים האכזריים ביותר שקמו עלינו לכלותנו! אבל לנו אין שום בעיה לכלותו!!! 
ב”ה
 
 צפיה חובה! http://213.8.103.231/h/heb/
 
                                        

 

 

מה תצעק אלי, דבר אל בני ישראל ויסעו!

 

 

חשבתי על כל האלפים האלה, המתבכיינים וזועקים לעזרה מפני ערפאת, כשחלאת האדם הזה, מצוי ממש בסמוך, ב”מוקטעה”, אפשר לחסל אותו בכל שבריר שניה נתון, וכאן ניצב עם שלם ומיילל לפני הקב”ה, כאילו צריך להטריד את הקב”ה, בזוטות כאלה….

היום עצרת תפילה בכותל. כפי שאתם רואים, לא יצאתי לשם. לפני שנים, כשנערכה עצרת דומה, תחת הכותרת – לנצח את ערפאת – או משהו כזה, הגענו, בעלי ואני. עמדתי אז על ראש המדרגות, והסתכלתי באלפים הרבים הזועקים פרקי תהלים, בעינים עצומות ובדבקות ורבים בוכים… לא ירדתי לרחבה ולא הצטרפתי לתפילה. חשבתי על כל האלפים האלה, המתבכיינים וזועקים לעזרה מפני ערפאת, כשחלאת האדם הזה, מצוי ממש בסמוך, באוריינט-האוס, אפשר לחסל אותו בכל שבריר שניה נתון, וכאן ניצב עם שלם ומיילל לפני הקב”ה, כאילו צריך להטריד את הקב”ה, בזוטות כאלה….

והיום מתבכיינים בגלל יד שמאל, הנטויה על ירושלים, במקום לגדוע אותה, ועל “הידרדרות המצב הבטחוני” בדרום, שהביאה עלינו אותה יד שמאל!

אם יש עוד צורך בהוכחה, שזרים מושלים בנו, הרי התפילה הזו היא הוכחה ניצחת!!

עם ישראל זעק ולבש שק ואפר, כאשר השלטון ההמני עמד עליו לכלותו.

עם ישראל זעק במצרים, בגלל רדיפות פרעה אותם, במצרים.

עם ישראל נהג לקרוא לעצרות תפילה וזעקה, מול שלטון עריצות זר. וזה מה שקורה גם היום. מהרסינו ומחריבינו, ושוכרי שכירי החרב לרצחנו, זה אחד הממשלים הזרים האכזריים ביותר שקמו עלינו לכלותנו! אבל לנו אין שום בעיה לכלותו!!! האימפריות הזרות ששלטו בנו, הביאו אתן את חייליהם, כאן, צבא השלטון עריץ, נבנה מן הקרבנות. כאן, כל פעולה ופעולה למען ה”שלום” היא תקיעת סכין, על ידי הצבא, בגבו שלו!!! והאידיוטים ממשיכים להיות בשר תותחים, מחד, ומאידך, תוקעים לעצמם סכין בגב. כך, שבכל מצב, הם כלים ונעלמים!!

התפילה, במקומה, בחשיבותה ובמועדה מונחת, אך בלי מעשה, הרי המנהיגים/רבנים הקוראים לעם להשתתף בה, הם כ”טובל ושרץ בידו”. “הידרדרות המצב הבטחוני” בדרום, היתה ידועה מראש לכל אחד ואחד ואחד מן הברגים הקטנים שהשתתפו בביצוע מדיניות היודנריין בגוש קטיף, וגם לרבנים, ששלחו את תלמידיהם לבצע את הפשע, על פי אמונתם – “ממלכתיות דוחה פיקוח נפש”, “ממלכתיות דוחה כבוד עם ישראל”, “ממלכתיות דוחה ארץ ישראל”, “ממלכתיות דוחה קידוש שם ה'”, ה”ממלכתיות”, מורשת בן-גוריון, ימ”ש, דוחה מאז ועד היום כל ערך אנושי, בכלל, וכל ערך יהודי, בפרט ובחירוף נפש!!!

ה”ציונות הדתית” לא תודה בשגיאתה האדירה והקטלנית, בבחירתה להיות ה”שותפה ההסטורית” של הרע האולטימטיבי!!!! והיא תמשיך להיקרא ה”ציונות הדתית”, במקום להיות פשוט – יהודית! כי היהדות היא שהעלתה אותנו לארץ ישראל, ולא ה”ציונות”! ארץ ישראל היתה ברירת מחדל בשביל ה”ציונות הסוציאליסטית”, שלידתה בחטא העדפת “אחוות העמים” האנטישמיים על פני אחוות אחים יהודית. זו נולדה, כי ה”אחים היקרים” באחוות כל העמים, לא הסכימו לקבל לתוכם ז’ידים, גם אם התלבשו, פעלו ודברו, בדיוק כמו גדול אדמו”רי הסוציאליזם והקומוניזם.

הם חפשו טריטוריה לביצוע הניסוי האנטישמי שלהם, ומצאו אותה בארץ ישראל. בכל ארצות העולם, גם מבלי לבקש לעצמם טריטוריה וריבונות, השמידו אותם, על כן זה מה שנשאר. קריאת תנועתם – “ציונות” היתה אחיזת עינים, שתכשיר את השתלטותם על ארץ ישראל, ע”י קבלת אישור “אחוות העמים” למימוש הזכויות ההסטוריות של העם היהודי. אבל, כשהועלתה ההצעה להקים מדינת יהודים באוגנדה, הם דנו בה בכובד ראש, המצדדים נקראו “ציוני אוגנדה…”. וכך היתה האנטישמיות ל”ציונות”, כמו שג’יהאד הוא “שלום”, או, נוסח שימון עוף-דורס, זה “ג’יהאד על השלום”. הפושע הזה משליך את הטירוף שלו על הערבים, כאילו היו שמאל יהודי מתועב!

כשהם מדברים על ג’יהאד, הם מתכוונים לכך. הם לעולם לא יגידו שהשאהידים שלהם נפלו במלחמה על השלום, כפי שעושים מחללי זכר הנופלים במערכת-ישראל שאין לה קץ, שהאמינו שהם נופלים למען העם והמולדת. היום הם כבר יודעים, שהם נופלים למען קידום תורת השלבים של השמאל ה”יהודי”. אז למה הם ממשיכים להתגייס? אני יכולה להבטיח לכם, שבין הזועקים היום לשמים, יש לובשי מדים רבים, הנושאים בגאווה את המדים הראויים לשריפה, של צבא ה”שלום”. אלה הם תינוקות שנישבו בידי רבניהם – “רבני הציונות הדתית”, ראשי ישיבות הסדר ומכינות צבאיות, שקידוש ה’, מהם והלאה!!

הציונות הדתית נכנסה לויכוח עם ש”ס, האם רבני ספרד נלחמו ב”ציונות” או לא… ראשית, העובדה שש”ס מתאמצת כל כך להוכיח שרבניה דחו את ה”ציונות”, זה כבר צעד עצום לפנים, מאידך, הצעד הזה נבלע בכל צעדי הנבלה הנעשים על ידה, בשיתוף הפעולה שלה עם השלטון הזר, שלדבריה, רבניה הקודמים כבר עמדו על טיבו הנורא!

אלה כאלה, ש”ס וה”ציונות הדתית”, פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות.

ואין שום סיבה בעולם שהנגב ירוסס בטילים, להוציא שיתוף הפעולה בין כל פלגי ה”ציונות”, מאבדי ישראל.

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר