‘הפשע המאורגן’ בישראל חודר לרשויות המקומיות – הודעה מספר 17 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל

‘הפשע המאורגן’ בישראל חודר לרשויות המקומיות – הודעה מספר 17 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל

יגאל אנקורי, סגן ניצב בדימוס, יו”ר התנועה
29.02.2008 10:07
'הפשע המאורגן' בישראל חודר לרשויות המקומיות - הודעה מספר 17 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל


האם ידעת , ש’הפשע המאורגן’ בישראל חודר לרשויות המקומיות ומנסה להשתלט על מספר ראשי ערים ומועצות בכוח ובהשפעה של ההון והממון לרבות , ביחסי ידידות ומתן שוחד וטובות הנאה ? . לא הכול נכתב בדוח מבקר המדינה על השחיתות והאיומים שעל ראשי העירייה והמועצות לרבות מנהלי רישוי העסקים והפקחים.

ואנו אומרים לכם , שהמצב חמור ולא ירחק היום שראש עיר בישראל ירצח ואו מנהל שלא ישתף פעולה עם אירגוני הפשע המאורגן .הודעה מספר 17 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל

 

האם ידעת , ש’הפשע המאורגן’ בישראל חודר לרשויות המקומיות ומנסה להשתלט על מספר ראשי ערים ומועצות בכוח ובהשפעה של ההון והממון לרבות , ביחסי ידידות ומתן שוחד וטובות הנאה ? . לא הכול נכתב בדוח מבקר המדינה על השחיתות והאיומים שעל ראשי העירייה והמועצות לרבות מנהלי רישוי העסקים והפקחים.

 

ואנו אומרים לכם , שהמצב חמור ולא ירחק היום שראש עיר בישראל ירצח ואו מנהל שלא ישתף פעולה עם אירגוני הפשע המאורגן .

 

זה לא סוד כמוס , שיש ראשי ערים המשתפים פעולה עם עבריניים בשם השיקום והעזרה וגם לצורך הבחירות וקבלת טובות הנאה ושוחד אבל אחר כך הם נסחטים כי העבריניים רוצים עוד ועוד ומפרשים את הנתינה כחולשה וכפחד מפניהם.

 

מבקר המדינה חשף שחיתות מצד ראש עיריית בת – ים מר שלמה לחיאני ומערכת עובדה בראשות אילנה דיין חשפה תחקיר חמור , שיש בו החשד שעורך דין , שכיום התמנה לשופט עליון בניגוד לעמדת המשטרה ונשיאת בית משפט העליון היה עורך דינו הפרטי של ראש העיר וגם שותפו עד היום בעסקי נדל’ן לפני היבחרו לראשות העיר וגם יועץ משפטי של העירייה ללא מכרז וללא ידיעת הנהלת מועצת העיר ובניגוד לתקנות ולמינהל תקין . מר לחיאני הוא היוזם ועורך המינויים בעירייה ללא מכרזים וקידם את אימו וחבריו שסיעו לו בבחירות ללא כישורים גוברים על האחרים בשיטת הכאילו . כמו כן , העסיק קבלנים ונותני שרות בקובינות של פיצול עבודות כדי להתחמק מחובת המכרזים וכך נתן עבודות למקורביו . מכרז המזרקה בבת – ים זויף וחברי ועדת המכרזים סתרו אחד את השני לדברי המבקר ונמצאו חתימות מזויפות . אחיו סייע לאחרים לקבל רישוי ועוד.

 

זה רק חלק מפרשיות החשיפה ושעליהם מר לחיאני הודה בעובדות באופן חלקי בפני אילנה דיין וצופי התוכנית .

 

ואנו אומרים ודורשים ממשטרת ישראל בשמם של כל חברי ותומכי התנועה ובשמם של כול אלה , שאיכפת להם ואשר נפגעים ומתבישים שלכך הגענו במדינתנו האהובה  , תתעוררו ותפעילו עכשיו ומיד  את מערכת אכיפת החוק   , תפתחו בחקירה מיד ותעצרו את כול החשודים ללא הפליה וללא פחד למרות , שראש עיריית בם – ים הקים שיטור משולב איתכם ועם הפיקוח בעירו ביחד במדים וברכבים זהיים כאילו הוא השריף בעירו ורק כך הציבור  יאמין בכם ורק כך תקבלו הרתעה בקרב אנשי הציבור ובמיוחד בקרב ראשי העיר והמועצות ורק כך ילמדו בציבור שיש דין ויש דין בישראל

 

 אנו אומרים ודורשים משר הפנים , שתפעיל את סמכותך החוקית כבר עתה לאחר , שהתגבשו ממקצת הראיות והעובדות , שבהם מודה ראש העיר ותפזר את מועצת העיר ותשהה את ראש העיר ותקים ועדה קרואה כי כך ילמדו וירתעו בעתיד ראשי עיר ומועצות וכך לא ימשיכו לבזבז את כספי הציבור ולהביא לתושבים ולאנשי העסקים פחד ואפליה ומשטר נגוע בפשע המאורגן

 

ולכם הציבור היקר , אנו קוראים לא להצביע בבחירות לראשי עיר ומועצות ,שהם מושחתים כי אתם מסכנים לא רק את כספכם , אלא את ילדכם ובני משפחתכם בהביאכם לשעריכם ולביתכם את ‘הפשע המאורגן’ שהוא כמו סרטן . 

 

יגאל אנקורי ,

סגן ניצב בדימוס ,

מומחה למניעת פשע וחוקר פרטי

יו’ר התנועה מחבר הספר בעין בולשת המתאר את הפשיעה והפשע המאורגן בישראל  

anticrime11@gmail.com

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר