ביקשתם … קיבלתם

ביקשתם … קיבלתם

אביתר בן-צדף
האתר של אביתר 17.08.2007 04:23
ביקשתם ... קיבלתם


עוד פרק במציאות הנהדרת ב”דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון” * ראש הממשלה מפחד מהעם, ומסתתר ממנו * אולמרט לא רוצה לדעת מה חושב עמו * לשם כך יש לו מחלקה יהודית בשב”כ *אביתר בן-צדף

חברת בזק שלחה מכתב אזהרה לאזרחים, ששלחו פקס ללשכת ראש הממשלה – דיווח עמיר בן דוד ב”ידיעות אחרונות”.

 

קיוויתי למצוא בסוף הידיעה קריצה, או סימן, שזו מתיחה. אך לא, זו המציאות במדינתנו הצעירה והמתפתחת, המתיימרת להיות הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

לשכת ראש הממשלה לאתר Ynet:

“במשרד ראש הממשלה קיימת מחלקה המיועדת לפניות הציבור, ואליה מוזמן כל אדם להפנות את שאלותיו והשגותיו בנושאים שונים הנמצאים בטיפול המשרד. לצורך זה ישנם כתובת מייל, מספר טלפון ומספר פקס – דרכם יכול הציבור להפנות כל שאלה, ולקבל מענה פרטני לפנייתו.

” …  הפקסים הגיעו לא אל פניות הציבור כי למכשיר הפקסימיליה של לשכת ראש הממשלה, המיועד לעבודה השוטפת של הלשכה. כמויות הפקסים שהגיעו באופן מכוון, וממקור אחד, לא אפשרו קיומה של עבודה כזו, ולמעשה ניטרלו לגמרי את יכולת השימוש במכשיר זה, ועל כן נעשתה פנייה לחברת ‘בזק’.

“כאמור כל אדם יכול ומוזמן לפנות למשרד ראש הממשלה דרך המחלקה המיועדת לכך, ולגבי זה לא השתנו הנהלים”.

ראש הממשלה הוא מונע מעמו להביע את דעתו, ולמחות נגדו – כביכול בתירוצים של אבטחה. לשכתו מוקפת בגדרות ברזל ובחגורות של מאבטחים נועזים, הדורסים מדי פעם ילדות תמימות, שחוצות כבישים. ראש הממשלה – לא מעכשיו – מפחד מהעם, ומסתתר ממנו. הוא לא רוצה לדעת (כמו האמיר הארון אלרשיד) מה חושב עמו. לשם כך יש לו מחלקה יהודית בשב”כ. לכן, חברת בזק הזהירה אזרחים, ששלחו פקסים ללשכת ראש הממשלה, שהם מבצעים “הטרדה באמצעות מתקן בזק” – עבירה פלילית. אזרחית, שרצתה למחות נגד מדיניות הממשלה, הותקפה על-ידי מאבטחים, והועמדה לדין על תקיפתם.

חברת בזק הזהירה אזרחים, ששלחו פקסים ללשכת ראש הממשלה, שהם מבצעים “הטרדה באמצעות מתקן בזק” – עבירה פלילית. אזרחית, שרצתה למחות נגד מדיניות הממשלה, הותקפה על-ידי מאבטחים, והועמדה לדין.

זה מזכיר לי, את ראשי-התיבות של בזק – ביקשתם … קיבלתם. אהוד אולמרט מגיע לנו!

 

לכתבה המקורית המלאהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר