ממשלת היודנראט איבדה שליטה

ממשלת היודנראט איבדה שליטה


יוסי בלום הלוי 17.05.2007 17:23
פטרונו הפוליטי

פטרונו הפוליטי


כך בוגדים אולמרט ושותפיו באזרחי ישראל, תוך שהם משרתים במעשיהם אלה אינטרסים זרים. ממשלת ישראל בדמדומיו של המשטר הקורס הזה, הפכה למעין ישות אותה הכרנו מתקופת הדיכוי של רוסיה הצארית והמשטר הנאצי באירופה: יודנראט – ועד קהילת היהודים.הייתי רוצה במאמר זה לתקוף בחריפות את ארצות הברית של אמריקה על שזו כופה על ישראל הבלגה נגד טרור החמאס.  תהליך הפיכתה של ממשלת  ישראל לגרורה בזויה  של המעצמה האמריקנית החל אומנם כבר בממשלים הקודמים, אך הוא הגיע לשיאו בתקופת שלטונם  של בוש  ושרון.  תחת השגחתה הקפדנית וחסרת הפשרות של קונדוליסה רייס הוכתבו לישראל התאפקות וספיגה של טרור רצחני שגבה עד עתה קרוב ל- 1800 חללים, אלפי פצועים ושחיקה עד התחתית של מעמדה המדיני והצבאי של ישראל. שרון שנואש כמו קודמיו מיכולתו העלובה של צה”ל לגבות את האינטרסים של מדינת ישראל, הסכים לקבל את “מפת הדרכים” שמשמעותה הקמת מדינת טרור פלשתינאית תוך המשך המאבק המזוין  בישות הציונית עד כיליונה .

 

אולמרט כממשיך דרכו של פטרונו הפוליטי שרון, הפך יחד עם ציפי לבני ופרץ את ישראל למעין “ועד קהילה” מוכה ומובסת שאין צורך להתחשב ברצונותיה ובאינטרסים הקיומיים שלה. ועדת וינוגרד נמנעה מסיבותיה היא, לפחות בדוח הגלוי שפרסמה, מלחשוף את אשר התרחש בלשכת אולמרט בתקופת מלחמת לבנון, בעיקר בכל הקשור במילוי ההוראות הקפדניות של קונדוליסה רייס לרה”מ לעצור את הכוחות כל אימת שצה”ל הצליח לפרוץ צפונה, או שתוך כדי קרבות אכזריים, נפגעו בתים ואזרחים לבנוניים.

 

מתוך ידיעות המגיעות באורח לא רשמי (מהאינטרנט בעיקר) מסתבר שהגברת רייס  הורתה  לאולמרט ופרץ, להימנע מצעדים צבאיים אפקטיביים למיגור האויב, כך נאסר על צה”ל לירות ארטילריה אל בתים ועמדות שירו קטיושות אל צפון הארץ, וכן, לעצור התקדמות השיריון  לעבר הליטני, תוך הימנעות מפריצה לערים מהן ירו קטיושות לעבר שטח המדינה.

 

ואשר היה בלבנון כך קורה בעזה ממנה “נפרדנו לשלום”.  ישראל החייבת למען חיי אזרחיה  למגר את החמאס –  נאלצת להיכנע לתכתיבים של אמריקה, “ידידתה” הגדולה.

 

כך בוגדים אולמרט ושותפיו באזרחי ישראל, תוך שהם משרתים במעשיהם אלה אינטרסים זרים.  ממשלת ישראל בדמדומיו של  המשטר הקורס הזה, הפכה למעין ישות אותה הכרנו מתקופת הדיכוי של רוסיה הצארית והמשטר הנאצי באירופה: יודנראט – ועד קהילת היהודים.

 

מה מניע את אמריקה בריסון ישראל?

 

לממשל ארה”ב כלל לא אכפת שעזה תהפוך לעיראק שנייה, ושדרות לסאדר סיטי של בגדד.

 

אמריקה תמיד ראתה באינטרסים שלה מטרה המקדשת את האמצעים, ולו יהיו אלה פגיעה בידידותיה הקרובות. אם תרצו ואם לאו, יחסיה של ארה”ב עם ישראל הגיעו היום לדרגה השוה לזו שבה התייחסה ישראל לצד”ל – הצבא המובס של דרום לבנון, ערב בריחתו של אהוד ברק מלבנון לפני כשבע שנים.

 

ארה”ב ששילמה עד עתה בעיראק מחיר דמים של למעלה מ- 3000 חיילים הרוגים, עומדת לנטוש את האזור לאנחות.   בדרך דומה בה נטשה אמריקה של ניקסון את וייטנאם הדרומית ב- 1975   מנסים בוש ורייס ליצור “הבנות” עם המשטר האיראני כדי להציל משהו מכבודם קודם לבריחה הגדולה המתוכננת שלהם מעיראק. , נוח לממשל האמריקני היוצר שישראל “לא תקלקל לה את  חגיגת הנטישה”. זה כל הסיפור בקצרה, כרקע להתמוטטות מדינת ישראל תחת מכות הטרור שך חיזבאללה והחמאז, איראן וסוריה הנערכות לסיבוב הגדול לחיסול מדינת ישראל.

 

היום ראיתי תמונות שלא פיללתי שיבוא יום ונחזה בהן במדינת ישראל.. עופר פניגר ז”ל, אחד מחללי חטיבת הצנחנים 55 בקרב על גבעת התחמושת בירושלים, כתב בחיבור שהשאיר אחריו, שהוא מוכן להלחם ולהקריב הכל כדי שעיניים מבוהלות של ילד יהודי בשואה לא יחזרו בשנית בארץ ישראל. והנה, שוב שבה אלי תמונת ילד יהודי בוכה מאימת טילי הקאסם שהחמאס ירה לעבר עירו. שוב בורחים יהודים מביתם, כמו בימים ההם באירופה. מחפשים מעט שקט זמני אצל פריץ אחד, בבריחה מפריץ רשע אחר.

 

ישראל של קיץ 2007, יום אחד אחרי תרגיל המלחמה הגדול, פחות משנתיים לאחר גירוש 10,000 תושבי גוש קטיף וצפון השומרון, משלמת את מחיר שקריהם של אריאל שרון, אולמרט, מופז ונתניהו. הם אמרו שהבריחה מגוש קטיף “תיצור מציאות חדשה של שלום והקטנת חיכוך”.

 

וכך,  מאז הנטישה והבגידה בנאמנים שבמתיישבי הארץ,  נמסר  בהשראת ארה”ב, השלטון בחבל עזה  לחמאס, לחיזבאללה ולאיראן., סיני הפכה לממלכת הטרור של אל קעידה, וציר פילדלפי למנהרת הטרור והברחת הנשק הגדולה בעולם. רצועת הגבול כולה מחוררת במנהרות תופת שבאחת מהן נחטף החייל גלעד שליט.

 

יש אשמים באסון:  פושעי אוסלו יזמוהו והובילוהו, ואולמרט המשיך אותו. ארץ מערב הנגב שחייתה כגן עדן שלוו עליו הגנו כוחות צה”ל ויישובי גוש קטיף בגופם, עומדת אף היא להינטש תחת מתקפת הטרור, בדיוק כמו נווה דקלים, נצרים וניסנית הנטושות. מלחמת לבנון השנייה שפרצה ונוהלה בכסילותם של אדריכלי אוסלו וכנופיית חוות השקמים, הייתה קו השבר של החברה הישראלית. חבורת הדיוטות פוליטיים, מוגי לב וחדלי אישים מובילה את ישראל לתהום ולחורבן. ממשלת היודנראט איבדה שליטה על עמה והיא מפקירה אותו ללא בושה.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

היית מבקש שתקראו תזכיר שנשלח לחברי ממשלת שרון, שריה חברי הכנסת וראשי מערכת הביטחון בתחילת 2005 – חצי שנה קודם לבריחה ולגירוש של תושבי חבל עזה היהודיים מבתיהם:  הכתובת הייתה על הקיר, והם במצעד איוולת דחקו אותנו למוות, דיכאון ואסון בטחוני.

 

מסמך המוגש לכנסת ישראל והממשלה בנושא

ניתוח המשמעויות, הסיכונים והתחזיות לתוצאות אפשריות של “תוכנית ההתנתקות” של ראש הממשלה אריאל שרון

מחקר והכנה: יוסי בלום הלוי

 

http://erez.israel.net/hitnatkut-4-keneset-n-Government.htm#_Toc67296608

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר