מעמדה יוצא הדופן של ישראל

מעמדה יוצא הדופן של ישראל

אריק הופר
לוס אנג 26.12.2006 23:21
מעמדה יוצא הדופן של ישראל


מי זוכר את אריק הופר? הוא היה סוור שהפך להיות פילוסוף, כתב טורים בעיתונים וכמה ספרים. אריק הופר היה פילוסוף חברתי אמריקאי לא יהודי. הוא נולד ב-1902 ומת ב-1983, הוא השאיר אחריו תשעה ספרים וקיבל את אות הנשיא למען החירות. ספרו הראשון, “המאמין האמיתי” זכה להכרה כקלאסיקה. אם זכרוני אינו מטעני, הוא אפילו לימד באוניברסיטת קולומביה בלוס אנג’לס. הנה אחד מהטורים שלו משנת 1968.

הייתם מאמינים? המאמר נכתב לפני 38 שנים!! יש אמיתות שלעולם לא משתנות.היהודים הם עם יוצא דופן: מה שמותר לאומות אחרות אסור על היהודים.


אומות אחרות מגרשות מאות, אפילו מיליוני אנשים, ואין בעיית פליטים. רוסיה עשתה זאת, פולין וצ’כוסלובקיה עשו זאת, תורכיה זרקה מיליון יוונים, ואלג’יריה – מיליון צרפתים. אינדונזיה זרקה השד-יודע-כמה סינים – ואיש לא מדבר על פליטים. אבל במקרה של ישראל, הערבים העקורים נעשו לפליטים נצחיים.


כולם מתעקשים שישראל חייבת לקבל חזרה כל ערבי וערבי. ארנולד טוינבי מודיע, שגירוש הערבים הוא אסון גדול יותר ממה שעשו הנאצים. מדינות אחרות, כשהן מנצחות בשדה הקרב, הן מכתיבות את תנאי השלום. אבל כשישראל מנצחת היא חייבת להתחנן כדי לזכות בשלום.


כל אחד מצפה מהיהודים להיות הנוצרים האמיתיים היחידים בעולם הזה. מדינות אחרות כשהן מובסות שורדות ומשתקמות, אבל אם ישראל תובס היא תוחרב. אילו נאסר ניצח ביוני האחרון [1967] הוא היה מוחה את ישראל מהמפה, ואיש לא היה נוקף אצבע להציל את היהודים. אין מחויבות אחת ליהודים מצד ממשלה כלשהי, ששווה את הנייר שעליו היא כתובה.


בכל העולם זועקים וזועמים כשאנשים מתים בוייטנאם או כששני שחורים נהרגים ברודזיה. אבל כשהיטלר טבח ביהודים איש לא מחה נגדו. השוודים, שמוכנים עכשיו לבטל את היחסים הדיפלומטיים עם אמריקה בגלל מה שאנו עושים בוייטנאם, לא השמיעו ציוץ כשהיטלר רצח יהודים. הם שלחו להיטלר מחצבי ברזל וכדורים מיסביים, ונתנו שירותים לרכבות החיילים שלו בדרך לנורבגיה.


היהודים הם לבד בעולם. אם ישראל תשרוד זה יהיה אך ורק בזכות מאמצים יהודיים. ומשאבים יהודיים. אבל ברגע זה ישראל היא בן הברית היחיד המהימן וללא תנאי. אנחנו יכולים לסמוך על ישראל יותר מאשר ישראל יכולה לסמוך עלינו.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר