דו”ח תנועה על חציית צומת באור אדום

קישור מקוצר למאמר הזה: https://www.quimka.net/44528
 

לא ידוע הגיע באימייל 05.01.2006 02:14
דו"ח תנועה על חציית צומת באור אדום

 

עברייני התנועה מוצאים דרכים חדשות להציל עצמם ממתן דין על עבירותיהם. לאחרונה מצאו פתרון פשוט להפליא המפליל את האזרח הישר אשר ברוב המקרים אינו יודע ויתכן ולעולם לא ידע כי הינו חף מפשע.


בחודש דצמבר 2005, קיבלתי בדואר דו”ח תנועה ממשטרת ישראל בגין חציית צומת באור אדום.  דו”ח בסך 1000 שקלים.
באותה תקופה
, נהגתי ברכבה של בתי כי מכרתי את הרכב שלי ועדיין לא קניתי רכב חדש. יש  לציין כי הרכב של בתי רשום על שמי ולכן הדו”ח נשלח אלי.

 

העבירה נעשתה בצומת ביל”ו ובתי ואני לא זכרנו מי מאיתנו עבר שם ביום ובשעה הנקובים בדו”ח. משום כך, היו חילוקי דיעות ביני לבתי לגבי רישום 10 נקודות החובה בגין עבירה זו.

 

כאן המקום לציין כי תאריך ושעת העבירה היו בערב רה”ש בשעה 21:00, שעה שבדרך כלל בני  ישראל  מסובים יחד עם משפחתם מסביב לשולחן. מכיוון שכך, ביקשתי מבתי שתבקש ממשטרת ישראל את צילום הרכב כדי שננסה לראות מי משנינו נהג ברכב.

 

לאחר כחודש, הגיעו סוף סוף התמונות המרשיעות ובהן נראה רכב חוצה את הצומת אלא שלהפתעתנו הרבה, הרכב  לא היה הרכב של בתי, אלא טנדר פתוח המיועד להעברת דירות  קטנות.

 

בעזרת זכוכית מגדלת בדקנו את מספרו של הטנדר ולתדהמתנו גילינו שמספרו זהה למספר הרכב שלנו!

 

כיצד יתכן הדבר?

 

פשוט מאד. הנוכל שינה את הספרה 6 לספרה 8 ע”י הוספת חתיכת סרט בידוד [איזולירבנד]  שחור בעזרתו המשיך וסגר את הספרה 6 והפך אותה לספרה  8.

 

המשטרה, עקב מחסור בכ”א, אמצעים, כסף  וכיו”ב, אינה טורחת להשוות בין המספר על לוחית זיהוי הרכב לבין סוג הרכב ומשום כך הדו”ח נשלח אלי.

 

אלמלא הויכוח עם בתי ואלמלא התאריך המיוחד, סביר להניח שהייתי משלם את הדו”ח כמו ילד טוב, מקבל 10 נקודות והולך לקורס נהיגה נכונה, בעוד העבריין האמיתי היה ממשיך לנסוע באור אדום (ומי יודע מה עוד) ברחבי המדינה שלנו.

 

חברים יקרים קיבלתם דו”ח על חציית צומת באור אדום? דירשו ועימדו על זכותכם לראות את צילום מכוניתכם.

 

מי יודע? אולי גם אתם תופתעו לטובה?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר