יוסי שריד – השאלה והאשליה

יוסי שריד – השאלה והאשליה

רועי גולדשלגר
www.Articles.co.il – מאמרים לשימוש חופשי 29.11.2005 00:13
מה השאלה?

מה השאלה?


איך זה שאותו יוסי שריד החליט יום בהיר אחד, עקב ניצחונו של יו”ר ההסתדרות בבחירות לראשות מפלגת העבודה, שמפלגת העבודה ותנועת מרצ (יחד) צריכות להתאחד לבחירות הללו?אני שואל את עצמי, כמוכם, איך זה שאותו יוסי שריד שהתנגד לכול מדיניות של מפלגת העבודה לא מעט שנים וראה בהן אנטיתזה לכול דבר שהוא ותנועתו השמאלנית חשבו, החליט יום בהיר אחד, עקב ניצחונו של יו”ר ההסתדרות בבחירות לראשות מפלגת העבודה, שמפלגת העבודה ותנועת מרצ  (יחד) צריכות להתאחד לבחירות הללו? ההיגיון אומר שאידיאולוגיה של מפלגת העבודה מול מרצ (יחד) נמצאות במרחק של עשרות אלפי שנות אור וכמובן שגם יו”ר המפלגה, עמיר פרץ, לא יחשוב על דבר כזה בצורה אופציונאלית ורציונאלית אלא כדבר חסר משמעות!

בנוסף, אותו יוסי שריד טוען כי המדיניות של פרץ בראשות מפלגת העבודה ומרצ (יחד) הן תואמות מדינית-חברתית-כלכלית, אך איפה הוא היה לומר את זה עד הגעתו לפני יומיים של ראש ההסתדרות לראשות מפלגת העבודה? מה זה חוסר היושר הזה? לומר דבר כזה בגלל ניצחון אדם אחד בבחירות להנהגה?!

עוד טוען יוסי שריד, כי זהו מהפך שלם במפלגת העבודה?! כולנו יודעים כי אין זה מהפך אלא זעזוע מפלגתי מאוד לא קל במפלגה, אשר גרם לעמיר פרץ לעלות לשלטון וכמובן שיוסי שריד לא יחמיץ הזדמנות, לאחר שהתקיף כול כך הרבה שנים את מפלגת העבודה מימין ומשמאל והאמצע כאחד, להתחנף ולנסות להתחבר אליה כאשר הוא רואה במפורש את סקרי דעת הקהל לקראת הבחירות כי מרצ (יחד) יורדת מ-6 מנדטים ל-3 מנדטים ומפלגת העבודה בראשות פרץ עולה בשלב זה בסקרי דעת הקהל  ל-27 מנדטים ויותר.

ככול הנראה, לקיחת הקולות בשלב זה היא של עמיר פרץ היא משינוי וממרצ (יחד) ואותו יוסי שריד לא רוצה לראות את מרצ (יחד) נעלמת מהמפה הפוליטית מה שכול רגע צפוי ויכול להיות עקב ניצחונו של עמיר פרץ.

 עמיר פרץ, כיו”ר מפלגת העבודה הפציר בהליכה יחידנית למול הליכוד כדי להראות עד כמה הוא בראשות העבודה, כובש את השלטון מידי הליכוד בכול עת ועת ומכול מגזר ומגזר.

ואני שואל את יוסי שריד?! האם זו שאלה או אשליה?

רועי גולדשלגר : מתמחה בענייני גרמניה, לשעבר,שגריר כנסת צעירה, חבר נוער העבודה.
To the sourceכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר