הושלמה העתקת מחזות הדוקודרמה מהאתר הישן של קימקא, לאתר הזה


הושלמה העתקת מחזות הדוקודרמה מהאתר הישן של קימקא, לאתר הזהשמחה ניר, עו”ד
04.05.2013 21:54


שיהיה לכם לבריאות!

שיהיה לכם לבריאות!


במסגרת חגיגות המאמר ה-4000 באתר הזה, אנחנו משלימים מפעל נוסף
המאמר ה-4,000 באתר: לו אני שר המשפטים

אל תאמרו “מבחן בוזגלו” – אמרו “מבחן אלישבע”

לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר*לדף הפייסבוק של האתר של קימקא*לסגור את לשכת עורכי הדין

מחזה הדוקודרמה החדש: זרוק אותו לאיראנים

איך נפטרנו מאשר גרוניס

עם הקמתו של האתר הזה (www.quimka.net) התחלתי בהעתקת מחזות הדוקודרמה מאתר הישן של קימקא (www.quimka.com), בד-בבד עם כתיבתם ופרסומם של מחזות חדשים.

מפעל ההעתקה הצריך, מטבעם של דברים, השקעת זמן – לא הרבה, אבל כאשר צריכים לטפל בדברים שוטפים, הדחוף דוחה את החשוב, כידוע.

כעת, עם חגיגות המאמר ה-4,000 באתר הזה, מצאתי לנכון לשנס מתניים, ולהשלים את המפעל, כאשר המחזה האחרון שהעתקתי הוא המחזה הראשון שכתבתי, ופרסמתי באתר הישן: ויקטוריה קרוס.

כעת מדור הדוקודרמה באתר הזה מונה 11 מחזות, והריהם לפניכם, לפי סדר פרסומם באתר הזה (מהחדש לישן; למי שעדיין לא מכיר את הז’אנר הזה מומלץ להתחיל מהמחזות הקצרים (פריחת הסביונים, כנשוך איילה, לאריסה, בגובה העיניים), ואחר כך להמשיך עם המחזות הכבדים יותר).

ויקטוריה קרוס (דוקודרמה)

זה מחזה-הדוקודרמה הראשון שכתבתי, ופרסמתי אותו בהאתר הישן והטוב של קימקא. הגיע הזמן להעמידו גם לרשות קוראי האתר החדש (ילד בן שבע ויותר!) והטוב לא פחות (וגם צנוע, לא לשכוח!)

פריחת הסביונים (דוקודרמה)

השופטת סביונה רוטלוי: זה נשמע כמו איזה אגם בקנדה

זרוק אותו לאיראנים (דוקודרמה)

איך נפטרה מערכת המשפט מאשר גרוניס, למרות קבלתו של “חוק גרוניס”? *** פרק ז’ בסדרה “אשר יגורתי”

כיפת הברזל בע”מ (דוקודרמה)

על השערוריה המשפטית-ביטחונית הגדולה ביותר בתולדות המדינה *** כנסו-כנסו!

כנשוך איילה (דוקודרמה)

לכבוד צאתה לפנסיה – שלום ולא להתראות! – של איילה פרוקצ’יה, אנחנו מפרסמים מחדש את המחזה שפורסם לראשונה בהאתר הישן של קימקא

זפטה רצינית (דוקודרמה)

וכמו שאמרתי, כבודו, לא רק שחברתי המלומדה לקחה את הכסף לעצמה … אלא שהיא, על דעת עצמה, עוד הגישה ללשכת ההוצל”פ “עדכונים”, והעלתה את החוב מעשרת אלפים לחמשים אלף – תוספת של 400% לשנה, ועכשיו, אחרי שנה נוספת – תוספת של 400% על הכל, וביחד – 250 אלף מקרן של 10,000 ש”ח, תוך שנתיים. רבית של 2400%, כבודו *** על נפלאות ההוצל”פ בישראל

בגובה העיניים (דוקודרמה)

על “סעיף הזילות” – בישראל ובעמים

מי שיחד את אהרן ברק? (דוקודראמה)

ב”כ הקובל: אדוני כותב כי חשבון הבנק של רעיית הנשיא הוא “חשבון מס’ 98765432-1, בסניף רחביה של הבנק למסחר בע”מ”. האם זה סגנון ההולם שופט בישראל?

לאריסה (דוקודרמה)

יגאל עמיר ולאריסה טרימבובלר רוצים להתייחד *** מה אומרת על כך נציבות השב”ס, מה אומר בית המשפט, ומה קורה בסוף? *** פורסם לראשונה בשנת 2004.

מי רצח את אהרן ברק? (דוקודרמה)

איזה אינטרס יש לשופט אליהו מצא, אחרון השופטים בבית המשפט העליון, לרצוח את הנשיא, אהרן ברק, 3 ימים לפני תום כהונתו, כדי “לרשת את מקומו”, כפי שטוענת התביעה, במשפט הפלילי?

מוט הזמיר – מחזה דוקודרמה מטורף בעשר מערכות

שר המשפטים, יוסף (טומי) לפיד: אני מתכבד לפתוח את ישיבת הוועדה. על סדר היום בחירתם של שני שופטי תעבורה, חמישה שופטי שלום, ושופט מחוזי אחד. את הדיון בשופטי בית המשפט העליון אנחנו נדחה לישיבה הבאה, לאור חילוקי הדיעות בין כבוד הנשיא ברק לביני. אני מקווה שהם ייושבו ברוח טובה ואוהדת *** איך הפכה מועמדותו של עורך הדין שמחה ניר לכהונת שופט בית משפט לתעבורה לבחירתו ומינויו כדיין בביה”ד הרבני, ומה יצא מזה בהמשך – המחזה המטורף ביותר שראיתם עד כה!

לכל מי שכבר קרא את המחזות, ולמי שעו”ד לא קרא – קריאה נעימה!!!

______________

אל תאמרו “מבחן בוזגלו” – אמרו “מבחן אלישבע”*לסגור את לשכת עורכי הדין*לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר*לדף הפייסבוק של האתר של קימקא

דוקודרמה: זרוק אותו לאיראנים איך נפטרנו מאשר גרוניס
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר