“אשרי, יתום אני…” (קופלי קוקוריקו, שלום עליכם)

“אשרי, יתום אני…” (קופלי קוקוריקו, שלום עליכם)

חנה אייזנמן
23.03.2012 06:53
"אשרי, יתום אני..." (קופלי קוקוריקו, שלום עליכם)


ביאליק כבר אמר: נקמת דם ילד קטן לא ברא השטן.. אבל, אבא חתואל סובב לו בארץ, מטמטם מאות תלמידים בדוקטרינה, שזה לא כל כך נורא, אפשר להשתקם, יתר על כן, אפשר אפילו ל”היבנות” מזה – כמובא אצל שלום-עליכם: אשרי, יתום אני… אז, שיסמכו על המדינה, על “עצמתה” ועל מעשיה. לא די שסיפורו של חתואל אינו צריך לעניין מישהו ברמה הלאומית, אלא, זו היא חרפה, חילול זכר הקדושות וחילול כבוד ה’ וכבוד ישראל.ב”ה

 

 

לבנות ולהיבנות בה

 

דוד חתואל: כל אחד יכול לבחור אם להבנות מהניסיון או ליפול ממנו….”

 

אורי כהן, מנכ”ל מסע ישראלי :“דוד חטואל וסיפורו האישי הינם סמל ומופת לעוצמה הגלומה בעם ובמדינה…”

המסע מעצב ומחזק את החיבור ותחושת השייכות לעם ישראל, לארץ ולמדינה… דבר מביא הידיעה

“מדינת ישראל” רצחה את משפחת חתואל!! וזה ברור כל כך, שגם גדולי שונאי ישראל לא יוכלו להגדיר את ציון העובדה הזו, כ”דמגוגיה”. מערכת המשפח ה”ישראלית”, שעוצבה בדמותם, כצלמם של הפושעים, אהרון ברק ודורית בייניש, בשירות מדינת בן-גוריון, הכשירה, הן במעשה והן בתודעה ה”ישראלית”, את זכותם של הערבים לרצוח יהודים, וקבעה שרכוש מרצחים, עדיף על חיי יהודים.

 

סיפורו של חתואל הוא סיפור קלאסי של עמידה על הדם, בה מצטיינת כל כך מדינת ה”שלום” הזו. לא די שהאיש הזה לא הצליח לשמור על משפחתו מפני רצחנות “תהליך השלום” של ה”מדינה”, אלא, הוא לא הראה מעולם כל סימן, שיש לו הכוונה לעשות את המעשה המתבקש ביותר, המוסרי ביותר, הצודק ביותר, האמיתי ביותר, צו המשך הקיום היהודי – לנקום בדם את דמן של אשתו ובנותיו והעובר. ביאליק כבר אמר: נקמת דם ילד קטן לא ברא השטן.. אבל, אבא חתואל סובב לו בארץ, מטמטם מאות תלמידים בדוקטרינה, שזה לא כל כך נורא, אפשר להשתקם, יתר על כן, אפשר אפילו ל”היבנות” מזה – כמובא אצל שלום-עליכם: אשרי, יתום אני… אז, שיסמכו על המדינה, על “עצמתה” ועל מעשיה.

 

לא די שסיפורו של חתואל אינו צריך לעניין מישהו ברמה הלאומית, אלא, זו היא חרפה, חילול זכר הקדושות וחילול כבוד ה’ וכבוד ישראל.

 

אם האיש רוצה לסייע לאנשים שחוו זוועה דומה, לראות שיש חיים מעבר לזוועה, שהחשיכה עליהם את עולמם, בסדר, נחמד מאד מצידו, אבל, להריע בראש חוצות על שיקומו האישי, כאילו היה זה שיקום עם ישראל, באמצעות רציחתו בארצו…? איזו גדולה ואיזו תפארת יש באבדן משפחה?

 

במקום שהאיש יצווח ויתריע, הוא מנחם ומרגיע! במקום לעורר את הנוער, הוא מרדים אותו!

כמו דומיו, מגורשי גוש קטיף, החוגגים, כאילו היה זה נצחון, הקמת ישובים חדשים, בתוך הקו הארור, בנוכחות הפושעים האחראים לחורבן חבל ארץ יהודי ומסירתו לזרים, ולא לזרים סתם, אלא, לרוצחי משפחת חתואל וכל אחיהם לסייף ולקלאצ’ניקוב בניפוק צה”ל. והפושעים נושמים לרווחה – הנה, הצלחנו לעבור בשלום עוד פשע נגד הזומבים ה”ממלכתיים”, נוכל להמשיך באותה הדרך….

 

דוד יודע באיזה צד מרוחה החמאה. יצחק פס לא רצה לדעת, ועל כן, הושלך לכלא, הושמץ, והתיקשורת הגבלסית, בעיקר באתרי האינטרנט, פירסמה שירשורי תגובות של אשפת אדם “ישראלית”, השופכת עליו עביטי שפכין, המעידים על הריקבון שפשה בעם היושב בציון. האשימו את פס, שהוא אחראי לרצח ילדתו, שהרי, מה יש ליהודים לעשות בארץ ישראל..?. אבל, חתואל, זוכה למסע נצחון!! הוא הולך בתלם. הוא מנקה את מדינת הדמים, רודפת ישראל, מכל פשעיה, הוא וכל חבריו המשתקמים בישובים חדשים ובבתים חדשים, בקול תרועות ניצחון, הנה, הכל בסדר, “בסך הכל עברו דירה..”.

 

בסך הכל – עם ישראל מושמד בארצו בנשק וברשיונות שהעניקה “המדינה” לרוצחי העם היהודי, שכירי החרב, הרובים, השריוניות והאבנים שלה. מצא מין את מינו – ויחדיו ניצבו לקבל את פרס נובל לשלום. ימח שמם וזכרם!

 

“מות גבורים שלא בגבורה..”

 

בשעתו ספד בנו בכורו של מרדכי לפיד, הי”ד, לאביו ולאחיו שנרצחו יחדיו, ברגע אחד, בתחנת אוטובוס, בגבעת החרסינה, בקרית ארבע – “מות גבורים שלא בגבורה…”. הם נקצרו מבלי שהיתה להם השהות לעשות משהו, וכשידיהם ריקות. רצח בדם קר, בידי הפארטנרים לשלום של רוצחינו מבית, הנושאים, במודעות גמורה, אם שם השלום לשווא. הם מתכוונים ל”שלום על ישראל”, במושגי ה”פתרון הסופי”; וינוח בשלום על משכבו, ונאמר אמן! עם ישראל שמח תמיד לומר אמן, ו – ה’ יקום דמו… ולהמשיך לשבת בחיבוק ידים ולחכות למלאך המוות!

 

  לבנות ולהיבנות בה  שלהבת פס נרצחה בידי צלף באמצעות נשק שקיבלה ה”רשות”, מיסודם של גדולי הפושעים בעולם, מידי צה”ל, בפקודת “המדינה”!!! כשהפושעים, חתני פרס נובל לשלום, העניקו את הנשק לרוצחים, מתוך ידיעה גמורה, שזה ישמש לרצח יהודים, אמר “ראש ממשלה בישראל”, שאם הרוצחים ישתמשו בנשק לרצח יהודים, “ישראל” תשיב אש…. בינתיים רצחו הרובים האלה המוני יהודים, וככל הידוע לכולנו, לא די שישראל מבליגה, היא מוסיפה לצייד את רוצחי ישראל בכל מחסורם, ואף מעבר לכך, כי כל העולם דואג להם, ולא חסר להם כלום! ובנוסף לכך, משחקת ה”מדינה” את משחק ה “מצור” המזוייף, לחיזוק התעמולה הג’יהאדונאצית של הפרטנרים של “נשיא המדינה”!

                                                                 לבנות ולהיבנות בה

איך רצחה “מדינת ישראל” את משפחת חתואל – לבנות ולהיבנות בה

 

צה”ל המליץ, בשעתו, על הרס מבנה נטוש שחלש על ציר כיסופים ושימש מסתור לאורבים ליהודים העוברים בכביש. ממבנה זה יצאו המפלצות שעשו לינץ’ בטלי חתואל, על עוברה וארבע בנותיה המקסימות. בג”צ אסר את הרס הבית, ומשפחת חתואל חוסלה. רק לאחר שגם המלווים את הטבוחות לקבורתן, נורו על ידי הפרטנרים לשלום של שמעון פרס, ימח שמו, התיר בג”צ להרוס את הבית…

 

ששת אלפים פצמ”רים נפלו בגוש קטיף, בעידוד ה”מדינה”, על מתנ”סים, בתי כנסת, בתי ספר, גני ילדים, מרכזים מסחריים… בכל אתר ואתר. ה”מדינה” קיוותה שהיהודים יברחו, כי זו פקודת יום, יום, תמיד, ערב ובקר וצהרים – לברוח! זו “עצמתה” של המדינה!!!

 

וכל זה בהכשר השיטה הסטליניסטית, הנקראת בבלילה עברית-לועזית מתקדמת – אקטיביזם שיפוטי – לשון אחר – הכפפת זכויות האדם הראשוניות ביותר, כמו הזכות לחיות, לדיקטטורה השיפוטית של אנשים חסרי כל מוסר, חסרי אנושיות ושונאי ישראל מתהומות נפשם האפלה! אה, כן, שכחנו – מדובר בהכפפת זכותו של היהודי, היהודי(!) לחיות, ל”זכויות הלגיטימיות של העם הערבי הפלשתינאי” לעשות ככל העולה על רוחו, למשל, להשתעשע בריקון מחסניות קלצ’ניקובים, בנשים וילדים חסרי ישע. כי תמצית חלאת המין האנושי היושבת על מדין, יודעת יותר טוב ממני יותר טוב ממך, מה טוב בשבילי מה טוב בשבילך, עובדה – דוד חתואל “נבנה” מטבח משפחתו… זה לא היה כדאי? זו היא מורשת בן-גוריון, ככתוב: “… מכשיר שיתבע ויקבלפיצויים כספיים לעם היהודי מגרמניה, לשם הקמת ארץ-ישראל’. דומה כי לא היה ביטוי בולט מזה, לניצול אסון יהודי לצורך יתרון ציוני. גם תכנית זו של בן-גוריון תתקבל בהסתייגות ובהתנגדות, ולבסוף תתגשם בהסכם-השילומים שנחתם בין גרמניה וישראל ב-1952…” (שבתי טבת, “הדרך לאייר).

 

ה”אסון” היה מַן משמים לבן גוריון, מן, שהוא עשה לא מעט, כדי שיפול עליו במליארדים….

 

 

“ישראל” נבנית מרצח העם היהודי בארצו

 

וזה, בדיוק מה שעושה “מסע ישראל”; מנשא ומרומם את המדינה רוצחת העם היהודי! לאחר כל מעשה טבח, כלומר, כמעט מדי יום, מנחמים אותנו ב”עצמתה” של “המדינה..”.. איך אפשר להיות מתועבים כל כך??!! את עצמתה מוכיחה המדינה במלחמתה בתינוקות בני יומם ובאמהות יהודיות מיניקות. אכן, מעצמה אזורית, בתוך “גבולות אושוויץ”. כך הכי נוח לה. אבל, אנו, היהודים השפויים, שצר לנו המקום הקטנטן מתחת השמש, בשארית ארצנו השדודה בידי זרים, למה איננו נלחמים בכל מה שיש, ברודפינו?

 

 אולי, כי טבח יהודים הוא עילה נפלאה ל”הקמת ישוב חדש…”. שיבת ציון היא בסך הכל, נקמה על השמדת יהודים… זו המנטאליות שטיבעו בעם ישראל הפושעים ה”ממלכתיים” וכל המוסרים ה”מוסריים” למיניהם, שקבעו – נקמה זה פויה, אסור, זה לא יהודי… להיות יהודי, זה להיות טבוח על “קידוש ה”, המלחמה על החיים, איננה קידוש ה’…. איזה עיוות מטורף!!

 

ניקמת דם ילד קטן לא ברא השטן… וכאן נרצחים ילדים, תינוקות ועוברים, בלא הפסקה, כבר למעלה ממאה שנה, והעם המטורף הזה מדקלם דיקלומים “מוסריים”, במקום למחות את זכר עמלק מתחת השמים. כל העם היושב בציון יודע, כי הטבח יימשך, כי ה”מדינה” אינה עושה דבר כדי לעצור את הטירוף הזה. כבר מאה שנה עומדת ה”ציונות” על דם יהודים, יתר על כן, היא מסייעת לרוצחים בכל דור ודור. זו עובדה, ושום תירוץ לא יוכל להכחיש אותה!! המדינה מחמשת את הרוצחים, וממלאה את כל צרכיהם, מחוט,דרך דלק, ועד דם יהודים, ואז היא מספרת לנו, ש”טרור אי אפשר לנצח בכח….”, אז, צריך לסייע לו…. בשר-תותחים יש די והותר, ותודה לדרוקמן ולסתו….

 

כל אותם רבנים ואנשי חינוך, המחנכים את הנוער היהודי לעמידה על הדם, לא יינקו! הם לא יינקו! אלה הם פושעי ישראל ועוכריו!

 

גורלו האישי של חתואל, ממש, לא מעניין אותי. אולי, כדי להיות הוגנת יותר, הייתי צריכה לצפות בסרט שלו, אבל, למה להתרגז? נראה שהעם הזה יכל לספוג מוות וניחומים בכמויות בלתי נידלות. והעיקר – כמה טוב לבכות…. זה העם המתבכיין ביותר בעולם. שמשון דער נעבעכדיקער. מנצחים את כולם, בעזרת ה’, ואז מתנצלים, נותנים למרצחים הזדמנויות נוספות, ומתבכיינים על “מדינה במצור”, וכבר 64 שנים מצליחים, באמצעות הפאטנט הזה – האויב בשער – לקבל את נאמנותם המוחלטת של ה”ממלכתיים” ואת הקרבת בניהם, להיות בשר התותחים של המדינה הציונארכינאצית!!! זה מה שהיא, ללא כחל וסרק!

 

על איזו עצמה מדברים הפושעים? למה הם ממשיכים להרעיל את מוחות הנוער בשקרים הקטלניים האלה? מדינה שאזרחיה נטבחים בשיטת הסרט הנע, היא בעלת עצמה? מדינה שבורחת עם הזנב בין הרגלים מכל אתר ואתר, בעידוד אשפת האדם של ה”שלום”, היא בעלת עצמה? מדינה המבהירה לתושביה, שבלי משלם המסים האמריקני לא נוכל לשרוד, היא בעלת עצמה? מדינה המתבכיינת, שבגלל שלא נוכל להתקיים, כביכול, בלי כספיה של ארה”ב ימח שמה, עלינו להישמע לתכתיב להתאבד… היא בעלת עצמה? מישהו מבין את הרציונאל שמאחורי התאבדות תמורת כסף, שיעבור ליורשים הערבים?

 

המדינה הזו היא שיא תועבת העולם. ותומכיה הם פושעים!

 

איך נבנים מחורבן סופני? איך נבנה דוד חתואל מאבדן שש נפשות, שיכלו להביא לעולם שבט ענק? ששה עולמות שיכלו להיות הבסיס לעוד מליוני עולמות? איך נבנה מזה העם היהודי? האם חתואל לא היה יכל להוליד עוד ארבעה ילדים עם טלי? מה, בדיוק, נבנה? איך ניבנית משפחתה של טלי מן הזוועה הזו? איך זה שעוברים לסדר היום על רצח העם היהודי בארצו? למה נותנים לאיש הזה להסתובב בארץ ולהרעיל את מוחותיהם ונשמותיהם של תינוקות שנישבו?

 

טוב, זו לא השאלה, כלל – האיש הזה והשטויות שהוא מפיץ הם נכס תעמולתי אדיר ל”מדינה”. היא מקבלת אשראי לנחמה ועצמה, במקום להיתבע לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. כנ”ל, גיוסו של הרב לאו –לפאר לרומם ולקלס את “המדינה”, המדינה שלשם הקמתה, השמידה ה”ציונות” את הוריו!!

 

מה קורה לעם הזה? למה נותנים פירסום למסע התעמולה הזה? במה גבורתו של אב ובעל, שלא השכיל לשמור על חייהם של בני משפחתו?

 

אני מבינה קשר לעם, קשר לארץ ישראל, אבל, תהרגו אותי, אם אני מבינה, איך זה קשור ל”מדינה”? הרי זו נלחמת מלחמת חרמה בעם ישראל, בתורת ישראל ובארץ ישראל! איך היא מתקשרת ל”חגיגה” הזו?

 

מה שבטוח, מסלול המסע לא עבר בגוש-קטיף ולא ביריחו, לא בשכם ולא בבית לחם, ולא בכל אתר ואתר יהודיים, שאליהם הכניסה אסורה, על פי צו המדינה הפושעת, “ישראל”; שלט אדום, בגבול תחום המושב היהודי, מזהיר – הכניסה אסורה –  שטח  “הרשות הפלשתינאית”, שהוקמה וחומשה על ידי גדולי הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות!

 

עם נבל ולא חכם! המכבים היו מתפלצים!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר