סליחה, מי את גילה אדרעי?

סליחה, מי את גילה אדרעי?

רות ירדני כץ 18.02.2012 20:02
ומה שלום יהושע פרץ?

ומה שלום יהושע פרץ?

הגברת האלימה, הכוחנית, החוצפנית וחסרת הבושה, גילה אדרעי, משביתה מדינה שלמה ולא מבינה על מה המהומה *** כן הייתה בנופש או לא הייתה בנופש?


לדף הפייסבוק של האתר

 

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

 

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש

 

אני מבינה שזה כבוד גדול להיות יו”ר ועד עובדי הרכבת, להיות מובילה במקום כל-כך רגיש כמו רכבת ישראל. אני גם מבינה את חרדתה לגורל עובדי הרכבת. אבל אני לא מבינה את ההיסחפות שלה ללא גבולות, להשבית ככה את כל הרכבות ולגרום למאות אלפי תושבים לשאול את עצמם, איך אנחנו מגיעים לאן שאנחנו צריכים להגיע? אני גם לא מבינה איך קורה שמר עיני שיתף פעולה, ששר התחבורה שתק. הנזק שהיא גרמה הוא בלתי נסלח גם אם היא מאמינה שהיא צודקת.

 

בית הדין לעבודה חייב אותם לחזור לעבודה, והם לא חזרו. בדיון שנערך בבית-הדין לעבודה היא התבקשה להסביר מדוע הם לא חזרו לעבודה לאחר שהוצאו נגדם צווי מניעה ואיך זה שהיא וחבריה לוועד איחרו בארבע שעות וביזו את בית המשפט. הגברת הכוחנית ברוב חוצפתה השיבה לשופטת שהיא גרה בחיפה, לא ידעה על צווי המניעה ובכלל היא הייתה בנופש. היא וחבריה משביתים מדינה שלמה, והיא בנופש. בראיון לגל”צ היא הסבירה את האיחור שלה לבית הדין. “מה רצו? שאפעיל רכבת מיוחדת שתביא אותי לתל-אביב? הזמנו אוטובוס, התארגנו, ונסענו לבית הדין. לא יצאתי לנופש”. אז כן הייתה בנופש או לא הייתה בנופש?

 

היא גם אמרה: ש”אין לה כנפיים”. בלתי נתפס.

 

בוועדת הכלכלה של הכנסת הגברת טענה שהציבור אייתה. היא כנראה לא קראה ושמעה תגובות על התנהגותה. הנה כמה:

 

עבריינית חסרת תרבות לא כך מנהלים מאבק צודק (לת) אזרח שומר חוק

 

להשבית את הרכבת.לפטר את כל החבלנים! (לת) ח.דוידי

 

בורה ואנאלפאביתית שכמותך!!! המורה הדגול

 

לשלוח את גילה המגעילה המתחכמת לכלא (לת) ועד מגיע לי.

 

ואלה רק כמה דוגמאות.

 

מאז שיש לנו רכבת ישראל אין רגע של נחת. השביתות, התאונות, השיבושים עד כדי כך ששר התחבורה ישראל כץ איים לסגור את החברה. אבל איום זה איום, ועד זה ועד – והרכבת נוסעת מתי שמתחשק להם. הקנס שהיא וחבריה קיבלו הוא פשוט מצחיק. הקנס היה צריך להיות לסגור את הרכבת ולהתחיל הכל מהתחלה.

 

______________

 

לדף הפייסבוק של האתר

 

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

 

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש 
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר