פרקליטת השטן

פרקליטת השטן

חנה אייזנמן
16.12.2011 02:27
פרקליטת השטן


השטן לא יכל היה להמציא דבר מתוחכם ושטני יותר מן ה”ציונות הדתית”, שתפקידה לרמות את שומרי המצוות ולהרגיעם, כאילו האויב המזוויע, הוא “אנחנו”, וכולנו “אחים יקרים”, וגם הצבא זה “אנחנו”….. כתפקידו של קסטנר בהונגריה, להרגיע את היהודים, לספר להם, שהם, בסך הכל, עוברים למקום אחר, בו יוכלו להוציא לחם מן הארץ בשפע. הם הגיעו לאושוויץ, וגם אנחנו בדרך לשם… ר”ל.ב”ה

 

 פרקליטת השטן

פרקליטת השטן

 

תכלית קיומה של “מדינת היהודים”

 

האמת הפשוטה היא – בארץ ישראל מתבצע רצח העם היהודי בחסות, בברכה ובהובלתה של המדינה ה”ציונית”. זה לא מפתיע, לשם כך היא נוסדה. זו האמת! לכן נחסמה עלייתם של שלומי אמוני ישראל לארץ ישראל, באמצעות מדיניות ה”עליה הסלקטיבית”. למה התכוונו תמיד מדקלמי “השמאל בנה את המדינה”? המדינה היא שלנו, היא תתנהל כרצוננו, וליהדות אין בה מקום! ואכן, המדינה מקיימת את מצעה האנטישמי, מורשת הרצל, ויצמן ובן-גוריון, באדיקות מירבית. “מדינת היהודים” לא התכוונה מעולם להיות מדינה יהודית! ה”ציונים” האמינו שהצירוף המבורך – “עליה סלקטיבית”, “ציונית”&”ספר לבן”, בריטי&ה”פתרון הסופי” הגרמני, יצליחו, בכוחות משותפים, להגשים את החלום ה”ציוני” – עם ככל העמים, – מדינה ככל המדינות, שאין בה זכר ליהדות, ועל כן, לא תהיה מניעה לקבלה אל חיק “אחוות העמים”. מה שה”ציונים” לא לקחו בחשבון הוא, שהיהדות חזקה מהם. מה שביקשו לשכוח הוא, שיש אלוקים, שלא יניח להם למחוק את זכר היהודים מתחת השמים.

 

עם ישראל החזיק מעמד אלפיים שנה ולא נעלם בנבכי ההסטוריה, כי זה עם שאיננו בר-הכחדה. הרצל רצה לבטלו, ויצמן רצה לדללו, בן גוריון לא רצה לראותו, אך כל מאמציהם היו לאל. הם שיתפו פעולה עם הנאצים, הם שיתפו פעולה עם הבריטים, הם משתפים פעולה עם הנאציזם הבינלאומי – ערבים ואירופים.. והם מאבדים גובה במהירות. היום הם מתחילים לראות בהתעוררות העם היהודי מתרדמת בת-שנות אלפיים, זו, שאיפשרה למנוולים האלה להשתלט על הישוב. היום, אולי, אנו מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה, בגבעות יהודה ושומרון. למדינה זה חושך בעינים, ל”ציונות הדתית” זו אימה חשיכה. שקר ה”ממלכתיות” מתערטל והולך, והם, אנה הם באים? אז, זוחלים אל “הנשיא”, הושיעה נא! זכור, היינו תמיד שותפים הסטוריים נאמנים לכל פשעיך, בלי יוצא מן הכלל, זכור לנו אהבת קדומים…

 

 

ותחנף הארץ

 

ה”רבנים” מטעם האלה אחראים יותר מכל גורם אחד לחורבן העם והארץ.

 

ביקור הרבנים אצל פרס עורר שאט-נפש עמוק בציבור המובל על ידי הדרוקמן’ים, הרונצקי’ם, הסדן’ים, הפרץ’ים ושאר מרעילי בארות ישראל, כבר עשרות שנים. ה”רבנים” מטעם האלה אחראים יותר מכל גורם אחד לחורבן העם והארץ.

 

היהודים מתחילים במרד. כך, בכל אופן, יש לקוות. גם למה שעם ישראל מוכן לסבול, יש גבול. ואת הגבול הזה חוצים, סוף סוף, נערי הגבעות, נושאי לפיד שחרור העם ושחרור הארץ משלטון העריצות ה”ציוני”, הלפיד הזה הוא האור הנראה בקצה המנהרה החשוכה, בה אנו מהלכים כסומא בארובה.

 

עשרות שנים מתנהלת כאן הסתה פרועה ליצירת דמוניזציה ודה-לגיטימציה ל”מתנחלים”. תעמולה מתועבת מן התעמולה הנאצית, בעקבותיה מתבצעת בארץ ישראל המדיניות הנאצית, וזה “חוקי”, “דמוקרטי” ו”לגיטימי”! זה מטורף! רבנים חותמים על עצומות נגד סירוב לפקודה שהנאצים שצייתו לשכמותה הועמדו לדין בנירנברג!!

 

 מטורפים. הארץ נחרבת. היהודים נרדפים בדיוק כמו בגולה, ה”חרדים” נרדפים, ה”מתנחלים” נרדפים על ידי יצורים שהנאצים היו פּוּדלים לעומתם. נרדפים על ידי יוצאי רחם יהודיה, והם תמצית חלאת המין האנושי. במשך שנים מסיתים לרצח ה”מתנחלים”, בקול רם וברור, נותנים את הנשק לערבים לבצע את חלומם הרטוב, צוהלים ושמחים כשהם רואים יהודים מוכים ומגורשים מבתיהם ומנחלת אבותיהם, וכל זה, אך ורק משום שהנרדפים הם יהודים. משום שאינם מקיימים – עולם ישן עד היסוד נחרימה. זה הכל! זו שנאת ישראל! זה הארכי נאציזם. והרבנים? הם כצוק גיברלטר, לא יזוזו ממשנתם המטורפת, הם ימשיכו להרעיל את מוחות תלמידיהם ב”קדושת המדינה”, שהיא, אליבא, חיים דרוקמן – “כס אלוק’ ממעל”, ובצה”ל ה”קדוש”, שכבר מזמן משמש כזרוע המבצעת את המדיניות הנאצית בארץ ישראל. שהרי, לכך נוצר! בשעתו, מסר בן-גוריון, ימח שמו וזכרו, את אנשי האצ”ל לבריטים, או, פשוט, רצח אותם, באמצעות צבאו הפרטי ה“הגנה”. כאשר הצליח להוציא את הארץ במירמה מידי עם ישראל, והקים את מדינת הדמים והזדון שלו, הפך את ה”הגנה” ל”צבא ההגנה לישראל”. וזה תפקידו מאז, להגן על שלטונה של “ישראל” על עם ישראל. זו כל פעילותו. כל המלחמות, כל הנסיגות, כל שיתוף הפעולה עם גדולי רוצחי ישראל בעולם, כל זה, לקיבוע שלטון ה”ציונות”- הנאציזם היהודי, על היהודים.

 

פרקליטת השטן

 

תפקיד הנהגת ה”ציונות הדתית” הוא כתפקידו של קסטנר בהונגריה

 

השטן לא יכל היה להמציא דבר מתוחכם ושטני יותר מן ה”ציונות הדתית”, שתפקידה לרמות את שומרי המצוות ולהרגיעם, כאילו האויב המזוויע, הוא “אנחנו”, וכולנו “אחים יקרים”, וגם הצבא זה “אנחנו”, ולכן צריך לחבק ולנשק אותו ולרקוד אתו, כשהוא מחריב את ארצנו ומקדם את תכנית השלבים להשמדתנו. תפקיד הנהגת ה”ציונות הדתית” הוא כתפקידו של קסטנר בהונגריה, להרגיע את היהודים, לספר להם, שהם, בסך הכל, עוברים למקום אחר, בו יוכלו להוציא לחם מן הארץ בשפע. הם הגיעו לאושוויץ, וגם אנחנו בדרך לשם… ר”ל.

 

ו”רבנים” פושעים הולכים אל שמעון פרס, בבקשה שיעשה למען “אחדות ישראל…”. לא לחינם הלכו זרזירים אצל העורב, אלא, שהם בני מינו – עוכרי ישראל! בראשו של “הנשיא” דמם של כל קרבנות ה”שלום”! הפושע הבינלאומי הזה הוא אבי “תהליך השלום”, הוא זה, שבלעדיו לא היתה יכולה להתקדם תכנית השלבים להשמדתנו.

 

אין בעולם דוגמא מובהקת יותר לפאשיזם טהור, מאשר ה”ציונות הדתית”. ככל שהיא תירדף יותר, כן תגדל נאמנותה ל”מדינה”. בשר-התותחים שרבניה מייצרים, תלמידיהם, נושאים אותם על כתפיים ושרים בהתלהבות של תינוקות שנישבו: שאו שערים ראשיכם…. ואפשר להקיא. ואלה יושבים על כתפי האומללים, כמלכים, המאמינים, שהם זכאים לכבוד הזה…

 

רק לחשוב על מאות אלפי הילדים שה”ציונות הדתית” הוציאה לשמד “ממלכתי”, וממשיכה בכך, רק לחשוב על ההמונים שהיא שלחה למות למען “המדינה”, כלומר, לשווא, ולבכות!

 

הכת הפאשיסטית, פנאטית, ה”ציונות הדתית”, תיזכר לדיראון עולם בדברי ימי ישראל. מדהים שעם ישראל מסרב להבין, שכל מי ששם ה”ציונות” נקרא עליו, הוא בהכרח, אנטישמי! ואכן, ה”רבנים” האלה החליפו את קדושת הקב”ה ואת קדושת התורה, העם והארץ, בקדושת “המדינה” ובקדושת כוחי ועצם ידי… עתה הם מתחרים ביניהם, מי יגדיל לנאץ, להלשין, למסור ולרדוף, את ה”פורעים”.

 

ב”ה. חלקי איננו עם ה”ציונות הדתית”!!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר