“מדינת ישראל” שואת העם היהודי

“מדינת ישראל” שואת העם היהודי

חנה אייזנמן
30.10.2011 01:56
"מדינת ישראל" שואת העם היהודי


איך, בדיוק, שייך ערפאת לענין? הרוצח ישב ב”מוקטעה”, “הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון” יכל היה לחסל אותו בכדור אחד, ועם ישראל מנסה להבקיע רקיעים, מטריח את הקב”ה, שהוא יעשה זאת. או.קיי, הוא עשה זאת, עראפת התפגר כנבלה סרוחה, אז, יש לדמונאציה היחידה במזרח התיכון, מושיע חדש – אבו מאזן….ב”ה

מדינת ישראל שואת העם היהודי

 

 

“השואה” היתה כאין וכאפס לעומת השואה שמביאה עלינו הדמונאציה היחידה במזרח התיכון

 

 

 

“השואה” היתה כאין וכאפס לעומת השואה שמביאה עלינו מדינת הדמים והזדון שעצמאותה הוכרזה על ידי בן-גוריון, ימח שמו וזכרו. לא ברור לי למה הטוענים נגד מדיניותה מעלים על נס-חמתם את ה“פוסט ציונים”; בזה הם רק מחזקים את השקר האיום ונורא על היות ה”ציונות” תנועה אידיאלית ואידיאליסטית, לקידום טובת עם ישראל. לא היו דברים מעולם! ה”ציונות” היתה תמיד התנועה לחורבן היהדות. אביה, הרצל, שר”י, הציע מכל טוב העולם לגויים שיבחרו לחיות ב”מדינת היהודים”, ואת רבני היהדות, לכלוא בבתי הכנסת שלהם, שלא יהוו שום משקל ב”מדינת היהודים”! יורשיו מקיימים את תורתו האנטישמית עד לפסיק האחרון.

 

וכך אנו מגיעים למצב, המאפשר את עיסקת הדמים המתועבת תחת דגל “שחרור גלעד שליט”, עיסקה שטנית, שהמשכה, פשוט, מתבקש – שיחררו שוחטי תינוקות יהודים מן החמאס, עכשו, למען האיזון, וכדי לחזק את אבו מאזן – כלומר, כדי להכשיר את המשך חורבן הארץ, צריך לשחרר גם את שוחטי התינוקות, שלוחי אבו-מאזן. כך עובדת “מדינת היהודים”, שהיא, כיום, מובילת הנאציזם הבינלאומי. כל נאצי בעולם מוצא את הצדקתו במדיניותה של “מדינת היהודים”. שהרי, אם המדינה, עצמה, מגרשת יהודים, אות היא, שהצדק הוא עם רוצחי העם היהודי. אם על היהודים אסורה ההגנה העצמית, ולרוצחים נותנים רובים, אז, ברור שהרוצחים צודקים, והיהודים הם האויב, שבו יש להילחם מלחמת חרמה. “מדינת היהודים”, גם מבצעת את הפשעים הארכי-נאציים נגד העם היהודי, וגם מצדיקה אותם בק”ן ויותר טעמים. מנהיגי המדינה, מעצם היותה הדמונאציה היחידה במזרח התיכון, הם בני בליעל, שהדבר היחיד המעניין אותם הוא, הם, עצמם. ומכיוון, שאמונתם, שרדיפת ישראל תביא להם קידום בעולם נאצי, חוברת לשנאת-ישראל שלהם, או, לפחות, לאי איכפתיות מוחלטת  לחיי עם ישראל – תוכיח עסקת שליט, שהיא, כאמור, קטע מתכנית השלבים להשמדתנו – אין סיכוי שיפסיקו, אלא, אם יפסיקו אותם בכח.

 

בשעתם, קיימו שלומי אמוני ישראל תפילת המונים בכותל, נגד כוונות ערפאת כלפי היהודים בארץ ישראל. כרגיל, היה זה כטובל ושרץ בידו. עמדתי במעלה המדרגות ממול לכותל, התבוננתי בהמונים, שקראו תהילים ותפילות של הימים הנוראים, וחשבתי, למה איש אינו זועק את האמת? איך, בדיוק, שייך ערפאת לענין? הרוצח ישב ב”מוקטעה”, “הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון” יכל היה לחסל אותו בכדור אחד, ועם ישראל מנסה להבקיע רקיעים, מטריח את הקב”ה, שהוא יעשה זאת. או.קיי, הוא עשה זאת, עראפת התפגר כנבלה סרוחה, אז, יש לדמונאציה היחידה במזרח התיכון, מושיע חדש – אבו מאזן…. ואת אבו-מאזן יכולה “ישראל” לחסל, ברגע שהיא תחליט על כך. אלא, מגמת יורשי אבות ה”ציונות” היתה, והווה גם בבניה  – ניתוק עם ישראל מארץ ישראל!! זו כל מטרתה, מאז ייסודה! זו היתה תמיד מטרת ה”ציונות” – לשחרר את עם ישראל מיהדותו, וכך, יוכל להשתחרר ממכת האנטישמיות.

 

ובמשך כל שנות קיומה של ה”ציונות”, אם הדמונאציה, שרק ה”חרדים” עמדו על טיבה, תומכת בה ה”שותפה ההסטורית”. בניה הם המהווים את עמוד התווך של לגיון הזרים ה”ציונים”. הם נופלים למען “המדינה”, כדי לאפשר לה להמשיך ולרדוף את היהודים. הם אינם נופלים למען העם והארץ, להיפך, הם שבים ומצילים, שוב ושוב את מדינת הדמים והזדון הזו מתוצאות מדיניותה, המטורפת בשנאת ישראל, ומעניקים לה את הכח להמשיך בהתעללותה בעם ישראל.


"מדינת ישראל" שואת העם היהודי 


נכחתי בתפילה בגבעת-אסף. האם מישהו מן ה”ממלכתיים” האלה, הודה בפני עצמו, שהוא מתפלל נגד גזירות ה”ממלכתיות” היודונאצית? ילדים אספו שם חרוזים, שנותרו בשטח מן ה”הפעלה ביום העצמאות…”, אז, על מה מתפללים? בגבעה קרוואנים, שיושביהם נלחמים בצפרניהם להשאירם במקומם, ומעל, משקיפות עליהם וילות חדשות, הצצות מידי יום, כפטריות אחר הגשם, ארמונות אלף לילה ולילה של המרצחים, שבגלל מעשי הרצח שלהם הוקמה גבעת אסף, על אם הדרך, כדי להוות מגן לנוסעים בכביש. אבל, היודונאצים לא ישקטו ולא ינוחו עד שיחריבו את הישוב. ואין גם רב אחד שיחיל על חלאת המין האנושי הזו – דין רודף!! הרי אלה הם השפל שאין למטה ממנו, מוטאציה מפלצתית של עם ישראל – מלשינים, מוסרים ורודפים!

"מדינת ישראל" שואת העם היהודי

"מדינת ישראל" שואת העם היהודיכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר