כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ

כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ

חנה אייזנמן
20.09.2011 06:17
כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ


אַתְּ לֹא תַּאֲמִינִי, אוֹתָךְ כִּי נָשִׂימָה מוֹלֶדֶת עָמָל וְשָׁלוֹם. המצע השתרע לעין השמש, מבית אלפא עד נהלל, והיהודים סירבו לראות. בנקודה בה החליטו העמלים שבנין “המדינה”/”מולדת עמל ושלום” הושלם, עצרו את בנין הארץ! כל רמז, כאילו יש להם קשר לארץ, מקפיץ אותם, הם לא יתנו לכל מיני פנאטים לכפות עליהם את הארץ. 

ב”ה

כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ: משלי פרק כו

 

 

 

אַתְּ לֹא תַּאֲמִינִי, אוֹתָךְ כִּי נָשִׂימָה 
מוֹלֶדֶת עָמָל וְשָׁלוֹם.


כבר אפשר לחייך, המשימה הושלמה, עמל בן שנות דור ירד לטמיון למען ה”שלום”, דגלי ישראל על מדי מבצעי מדיניות
                                                                 היודנריין בגוש קטיף
כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ

 

“מדינת ישראל” מחריבה את הישוב היהודי בארץ ישראל. זו עובדה; עובדה, שלא ניתן להכחישה, וראשי מועצות ישו”ב ממשיכים לשחק, עם הסטאטיסטים שלהם, את ההצגה הפאתטית של ה”ממלכתיות”, ומפגינים לעיני ה”פלשתינאים” את נאמנותם ללא סייג ל”מדינה”, כאילו לא היתה היא יוצרת ה”פלשתינאים” ומיניקתם, עד שיגדלו להיות עם ומדינה. כביכול, ה”פלשתינאים” הם בצד אחד של המתרס, ואילו המדינה וה”מתנחלים” בצד השני, כאשר, באמת, המדינה וה”פלשתינאים”, שהיא יצרה, הם הצד האחד, וה”מתנחלים” הם האויב המשותף שיש להיפטר ממנו. עוד חורבן ועוד חורבן ונאמנות ה”ממלכתיים” לעולם נשארת, ככלב שב על קיאו.

 

ארץ ישראל מעולם לא נחשבה ערך בעיני ה”ציונים”. לא תיתכן אהבת ארץ ישראל אצל שונאי תורת ישראל ועם ישראל. למעשה, הקליקה שבנתה את המדינה מפגינה שנאת עולם לארץ ישראל. הדגש היה תמיד על “השמאל בנה את המדינה”, לא על “בנה את הארץ”. הם באו לבנות “מולדת עמל ושלום..”, כלומר, לקיים את השבועה האינטרנציונאלית, ובקיצור, אינטרנאצית, להחריב את העולם הישן…

 

אֲנַחְנוּ שָׁרִים לָךְ, מוֹלֶדֶת וָאִמָּא,
אֶת שִׁיר הַשִּׁירִים לֶעָמָל.….

 

אַתְּ לֹא תַּאֲמִינִי, אוֹתָךְ כִּי נָשִׂימָה
מוֹלֶדֶת עָמָל וְשָׁלוֹם.


 
המצע השתרע לעין השמש, מבית אלפא עד נהלל, והיהודים סירבו לראות. בנקודה בה החליטו העמלים שבנין “המדינה”/”מולדת עמל ושלום” הושלם, עצרו את בנין הארץ! כל רמז, כאילו יש להם קשר לארץ, מקפיץ אותם, הם לא יתנו לכל מיני פנאטים לכפות עליהם את הארץ. החובה והזכות בכל הקשור לארץ ישראל, מלחיצות אותם. והשורה התחתונה – מדובר בשונאי ישראל מעומקא דליבא. המדינה שהשמאל בנה, רודפת את העם היהודי ומתאמצת להרוס כל חלקה יהודית טובה. היא עושה זאת בשיטתיות פרוסית ובקלות מבהילה. לא די שאין מי שיעמוד בדרכה החבלנית, אלא, כל הגורמים, ללא יוצא מן הכלל, בתוך אלה, הקרבנות המידיים של מלאכות החבלה ה”ציונית”, מסייעים על ידה.

 

בימים אלה יצאו ראשי מועצות בישו”ב ביזמה כדלהלן:

 

עושים עצמאות בספטמבר

 

וועדי המתיישבים והמועצות האזוריות בתשובה ציונית הולמת לניסיונות ההכרזה באו”ם על מדינה פלשתינית. אלפי דגלי ישראל יחולקו  (אורלי הררי, ערוץ 7)

 

אורלי צודקת, אכן, זה כל מה שמסוגלת לעשות ה”ציונות הדתית” – “תשובה ציונית” – “סתם” להיות יהודים, מלכתחילה, זה, לא!

 

פני מחנה ה”ימין” כפני הכלב; לא יקדם שום מהלך, מבלי לעצור ולהביט לאחור, לאן מוביל הבוס, גם כשהבוס הוא כלב ערבי; על פי מעשי ה”פלשתינאים” – ארגון הגג לתת-ארגונים, לרצח העם היהודי בארצו – ישק דבר.

כשרבי-הטבחים שוחטים משפחה בישראל, קופצים כל עלובי הנפש ומכריזים על הקמת ישובים חדשים, זו תהיה ה”נקמה”… מצוות ישוב ארץ ישראל, השקולה כנגד כל המצוות שבתורה, תלויה בשחיטה מוסלמית כשרה… אם הערבים ישחטו, הנה מה טוב ומה נעים, אפשר לבנות את הארץ, אם הם לא ישחטו, נחכה בסבלנות לשחיטה… וכאילו ההכרזות האימפוטנטיות יכולות להגיע לכלל מעשה, כאשר כל פעילותה של המדינה היא להביא לחורבן הישו”ב, בהתאם להתחייבות שנתנה לגורמים רבי השפעה ועתירי ממון בעולם. כל ההצהרות המטורפות ברישעותן ובשנאת ישראל שלהן, על הקמת “מדינה פלשתינאית” ועל “שתי מדינות לשני העמים”, באו מפי מנהיגי “ישראל” השונים. ההצגה שמעלים ביבי וצוות השחקנים אשר אתו על במת האו”ם, יכולה לרמות רק את אלה הרוצים כל כך שירמו אותם, בני העם היושב בציון.

 

בשעתו אמר פרס, ימח שמו וזכרו, להם אין מה לתת, לנו יש… אז, על מה משא ומתן? כבר הצהרתם שלהם אין מה לתת, כבר התחייבתם לשתי מדינות לשני העמים, אז, מה הקטנוניות הזו, בעמידה על הדרישה לניהול משא ומתן? משא ומתן על מה? למעשה, הקמת “מדינה פלשתינאית” היא צעד חד צדדי שעושה “ישראל”. שהרי, לארגוני הרצח, שתחת ארגון הגג, ה”פלשתינאים”, אין הכח להקים מדינה. גם אם יכריזו על משהו וירטואלי שנקרא “מדינה”, הרי, זו לא תוכל להתקיים, אם “ישראל” לא תרצה בכך, אבל, ישראל רוצה. ה”ציונות” עדיין לא סיימה את הניסויים שהיא עושה ביהודים, במעבדת “המדינה”.

 

אז מה מדקלמים “ראשי העדה”?

 

הנה – כיון שהערבים, המכונים פלשתינאים, מדברים על הכרזת מדינה באופן חד צדדי ודוחים כל סממן המדגיש את קיומה של מדינת ישראל באזור, אז אנו שחיים כתושבים במרחב השומרון, חושבים שזה הזמן להביא לביטוי את הריבונות של מדינת ישראל בארץ ישראל. גרשון מסיקה, הוסיף ואמר כי איננו מתרגש מהפעילות המדינית באו”ם. “רוב ההחלטות שהתקבלו באו”ם בעשרות השנים האחרונות היו נגד מדינת ישראל. כל העולם הבין שמדובר ברוב אוטומטי. כפי שאמר בן-גוריון, זה לא משנה מה יגידו הגויים, חשוב מה שיעשו היהודים” (אורלי הררי, ערוץ 7).

 

לבן גוריון, שר”י, היו עוד כמה אמירות נכונות, שהוא לא התכוון אליהן, זו אחת מהן. לא ניכנס פה לנושא בן-גוריון, הנושא שלנו הוא דפיקת הראש בקיר – ההתעלמות העיקשת של ה”ממלכתיים” מעובדת היסוד – “מדינת ישראל” רודפת את עם ישראל באף ובחימה, “מדינת ישראל” מובילה אותנו לאבדון. היום כל חרש שוטה וקטן בארץ יודעים זאת, רק הקרבנות המידיים, מי שיהיו הראשונים שייזרקו על ידי “המדינה” לכלבים, מסרבים להודות בעובדה – “מדינת ישראל” כיום היא בעלת כל הסממנים של מדינה נאצית – מתעמולה והסתה נוסח גבלס, ועד יישום מדיניות היודנריין. זה נורא פשוט. וזו האמת. ואם כל הרדיפות עד כה, המהוות רק הקדמה לחורבן הסופי, לא העמידו את תושבי ישו”ב ואת הרבנים קשי העורף של ה”ציונות הדתית” על האמת, אין תקווה, הכל אבוד!!

 

התעמולה וההסתה הנאציות, לבדן, צריכות היו מזמן להדליק את כל הנורות האדומות בעם ישראל. העמידה העיקשת של כל מוסדות המדינה לצד המרצחים ונגד היהודים הטובים מכולם, היו מזמן צריכות להעלות את העם הזה על בריקאדות, עם מושמד והולך. וחלאת המין האנושי, ה”מוסריים” למיניהם, מסיטים את דעתנו מעמלקיותם, על ידי התעסקות וגינוי “תג מחיר”. במקום שעם ישראל, כולו(!) יצא להשמיד את רוצחיו, הוא מתדיין על “תג מחיר”, על הפגנה מעוררת חמלה של יהודים המובלים כצאן לטבח. ימח שמך מדינת ישראל!

 

בגוש קטיף חיבקו את הפושעים הנאלחים שצייתו לפקודה עליה התנוסס דגל צלב הקרס בכחול לבן. היתה זו סליחה ברגע האמת; תוך כדי ביצוע הפשע המתועב ביותר בדברי ימי ישראל, סלחו ה”ממלכתיים” לבני השטן שביצעו את הפשע. הם חיבקו ונישקו ורקדו ואולי גם בירכו – שהחיינו וקיימנו והגיענו לראות חיילים יהודים גאים מצייתים לפקודות “כס אלוק’ ממעל”, מבלי להרהר אחריהן. אשרינו מה טוב חלקנו, מה נעים גורלנו, שרצה כי אנו נהיה הכלי, באמצעותו יפגין החייל העברי את מופת צבאיותו העברית, לאחר אלפיים-שנות, בלי מדינה ובלי צבא….

כך העניקה משיחיות השקר של ה”ממלכתיות” את ההכשר וההיתר למדינה היודונאצית לבצע את פשעיה!

 

איך הגענו למציאות מטורפת כזו, בה ערב רב של מרצחים, שמדינת ישראל, מסיבות חולניות שלה, מטפחת בארץ, נחשבים לגמרי נורמליים ואפילו זכאים לדרוש מדינה בארצנו, בתמורה לשחיטת תינוקות יהודיים? איך זה שלא נאמרת מלה על כך, שארץ ישראל שדודה מאיתנו ונשלטת על ידי רוצחים גרועים מן הנאצים, והם דורשים עוד, כי כל עניינם, השמדתנו?

 

התשובה פשוטה – “מדינת ישראל”, שהוקמה על אפרה ובדמה של יהדות אירופה. מדינה שלידתה בחטא, חייה בפשעים איומים וסופה באין ובאפס. מדינת הדמים והזדון, היא שהקימה רשות זרה ורצחנית בחלקת אלוקים הקטנה שלנו, היא השודדת מאיתנו את כבשת הרש, היא המטפחת את הרשות הזו למדינה, היא המפלצת האחראית לטביחתנו בארצנו, היא הבונה ערים לרוצחינו, היא המנהלת נגדנו תעמולה והסתה נאציות במשך עשרות שנים, היא תועבת אלוקים ואדם. הרי כל הקורה באו”ם היום ובכל חבלי הארץ, זו תוצרת מדינת הדמים והזדון הזו, הכל פרי מעלליה הנאציים, והקרבנות המטומטמים בישו”ב מתבזים לעיני תולעי האדם דוברי הערבית בהפגנות סרק ובהנפת דגלים, ומודים בעצמם, כי זה מפגן עצמאות… איזה ביזיון, איזו חרפה, איזה חילול ה’. לעם אבו-ג’ילדה עצמאות, אז גם לעם משה רבנו עצמאות…. מה שקורה פשוט לא ייאמן. המנטאליות הזו מסבירה את העליה על הרכבות אל מחנות המוות עם מזוודות ביד ועם רמיה עצמית שנוסעים ליישוב מחדש… אבל, שם, לא היתה ברירה, כאן יש, ומוותרים עליה, ועל כך, תודה לרבני ה”ציונות הדתית”, מקדשי “ממלכתיות” הרשע והפשע, הדמים והזדון. בונים גשרים אל “אחים יקרים”, שמזמן צריכים היו להתנדנד על עמודי תליה בכיכר מלכי ישראל.

 

היום אנו קוראים: הרשות: על ישראל למנוע מהמתנחלים להתנכל לנו

 

מי יצר מציאות בה ה”מתנחלים” הם האויב המשותף לישראל ול”פלשתינאים”?

המדינה שהשמאלנאצים בנו, כמובן. המדינה הזו נשלטת על ידי סוכנים זרים, חלאת המין האנושי. והדבילים בישו”ב מניפים את דגלי הישות הציונאצית.

 

ה”סממן” המדגיש את “ריבונות מדינת ישראל” בארץ ישראל היא רדיפת היהודים, גירושם מבתיהם והריסת הבתים לטובת בנייתה של מדינת רוצחי יהודים נוספת, דווקא בשארית ארץ ישראל. רק חסרי אנושיות יכולים להתעלל כך בעם שרידי חרב. איך מרשים, במשך עשרות שנים, לגרועים מן הנאצים, יהודים על פי ההלכה, לנהל את התעמולה הגבלסית שלהם נגד יהודים שהם אינם ראויים אף ללחך את סוליות נעליהם? איך מרשים תעמולה נאצית במדינת היהודים? עשרות שנים כאלה. עשרות שנים של שטיפת מח גבלסית לעם היושב בציון, היושב לו בשקט מול מסך הטלויזיה ומתבונן בהתעללות המדינה היודונאצית ביהודים, ואינם מבינים שזה ממש כאן, מעבר לדלת, ועוד רגע יתפרצו גם לסלון שלהם, ויחסלו גם אותם. איך שותק עם ישראל, כשמדינת הדמים והזדון מחמשת את המרצחים ואוספת נשק חיוני מן היהודים. איך מרשה העם בישראל למדינה המתועבת הזו, להפוך שוב יהודים לחסרי ישע, כמו בגלות, ולראות כיצד הם נשחטים על ידי הפארטנרים לרצח העם היהודי של שמעון פרס, ימח שמו וזכרו? איך ייתכן שהמדינה המרשה ואף מסייעת לשחוט את אזרחיה, עוצרת אנשים על מריחת צבע על כלי רכב המשמשים את צבא ההתעללות ביהודים וגירושם. בראש המדינה הזו דמם של רבבות יהודים, וכל הדם הזה גם בראשם של ה”ממלכתיים”, השותפים ההסטוריים של הציונאציזם מאז הולדתו.

 

האויב היא “מדינת ישראל”. היא ולא שום גורם אחר. העם היהודי ניצח את אויביו, באה “מדינת ישראל”, הביסה אותו לרגלי מרצחיו וטיפחה אותם לריבונות על ארץ ישראל!

 

למה ראשי הישו”ב משקרים? איזה אינטרס יש להם? למה מייחסים למדינה מניעים חיוביים? אין לה כאלה!! איציק שדמי אומר: “מדינת ישראל שולטת ברוב שטחי יהודה ושומרון, ערש העם היהודי, ומגינה משם על כל המדינה..”. למה מתכוון שדמי, כשהוא אומר – מגינה על כל המדינה? מה בא “כל” לרבות?

 

 

 אם לא חשוב מה הגויים אומרים ,אלא, מה שהיהודים עושים, אז, יש רק דבר אחד שעל היהודים לעשות – להילחם בכל האמצעים במהרסים ובמחריבים מבית ומחוץ, וקודם לכל, מלחמה במלשינים במוסרים וברודפים מבית, עד כלותם. די לרוע, די לרדיפה, די לשואה!

 

לרדת מ”תג מחיר”, לקחת את מלוא המחיר. אין מקום להנחות במחיר דם ישראל השפוך!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר