שמחה ניר לא מוכר ויאגרה

שמחה ניר לא מוכר ויאגרה

שמחה ניר, עו”ד
26.07.2011 20:04
שמחה ניר לא מוכר ויאגרה


מצער מאוד שאנשים בני תרבות מתייחסים למסרים ציבוריים-ערכיים גרוע מאשר למיילים מסחריים אשר מציעים להם ויאגרה, או הגדלת אבר המין.לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש

ערב הבחירות ללשכת עורכי הדין שלחתי מיילים לכמה עורכי-דין, ובהם קראתי להחרים את הבחירות האלה.

מה קורה כאשר אתה מקבל לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, חמש פעמים בשלוש דקות, פרסומות לויאגרה, לויטרה, סיאליס, או להארכה של אבר המין שלך בשני אינצ’ים, עם הבטחה להחזיר לך את כספך, אם לא תהיה שבע רצון?

בהתחלה אתה רותח, עושה Ctrl-D, ואולי אפילו נשבע להגיש תובענה ייצוגית במטרה כפולה: גם לדפוק את המנוול, וגם לעשות לביתך כמה מיליונים קטנים, אולי אפילו פטורים ממס.

בסוף, כשאתה מתקרר, אתה עושה את הדבר הכי פשוט שאפשר: תפריט Message, ירידה ל-Create Rule From Message …, ושם אתה נותן הוראה לפיה יימחק מהשרת כל מייל שמכיל מלים מסויימות, בגופו או בכותרתו – וחסל …

לא תביעה ייצוגית, ולא ציפורים.

לעומת זאת, כאשר מקבל מסר ערכי, לא מסחרי, בעניין ציבורי, אשר נכתב בדם-ליבו של השולח, אתה כותב לו נא להפסיק לשלוח לי מיילים נוספים, כאשר הדברים מנוסחים במידה משתנה של נימוס, ובאותיות מכל הגדלים – תלוי במידת הזעם שלך.

כאשר אתה מקבל מסר ערכי שאינך מסכים איתו, ואינך אוהב לשמוע את דיעותיהם של אחרים, אתה מגלה יותר זעם ממסר מסחרי, אפילו אם המסר הערכי נשלח אליך רק פעם בשבוע, חודש או שנה, מאשר מהמסר המסחרי, אפילו אם זה נשלח אליך חמש פעמים בשלוש דקות.

ואת הזעם הזה אתה פורק על בעל הדיעה הנוגדת – ולא משום שיש לך בעייה ללחוץ Ctrl-D, אלא כמסר נגדי.

כך עשה (עשתה) גם עו”ד חן אלוני, אשר, בתשובה למסר ששלחתי לו, כתב/ה לי: אתה הזוי, נא מחק אותי מרשימת התפוצה. יום טוב.

מצטער מאוד, חן, אבל אם אני “הזוי” זה סימן שמישהו – גם את/ה – הוזה אותי, אבל על כך אין לי שליטה.

עו”ד ישי אשלגי מגדיל לעשות ועונה לי: אודה לך אם לא תשלח לי דואר זבל נא הסר מרשימת התפוצה שלך.

הוא לא הראשון שהעניק “ציון” כזה ל”כל כתבי”, וכבר התרגלתי לדברים גרועים מזה.

עו”ד עומר אלוני, ממטה החברים למען גלעד שליט כנראה שלא קרא את 20 – 30 המאמרים שלי, התומכים בשחרורו של גלעד, כל אחד מזווית אחרת. תאר לעצמך, עומר, שאתה שולח לי מייל לתמיכה בשחרורו של גלעד, ואני מבקש ממך להסיר את שמי מרשימת התפוצה – איך תרגיש?

במידה זו או אחרת של נימוס פנו אלי גם עורכי הדין ירון בארי, פרחית אלדן, אלון ספושניק, מאירה פרזנצ’בסקי, שלום שבתאי, יוסף רז, שרית אורדן, קצינת ציות מ. מחלקת ציות ומניעת הלבנת הון, איתן רובין, אשר בז’רנו, עאזם פיראס, יגאל מדר, לי נבו, רחל גילבאום, אופיר טל, יורם מזוז, יסמין שרמן, ענבל ברסנו, ג’ויה שפירא, ליאת לוי, לימור ארגוב-פישפן, ירון אלון, אריאל אררט, ברק טויזר, ענת בורגר, אביגיל קורמס, הילל קצ’ן, דנה אייזנר, דנה אדלשטיין, אורלי אלסטר.

כמובן שמילאתי מיד את בקשותיהם של כולם.

מדוע אני מספר את זה? לא כדי לגנות אותם – הם הרי לא עשו שום דבר פסול – אלא משום שאם תפגשו מישהו מאלה, תוכלו להגיד להם כי שמחה ניר לא מוכר ויאגרה, ומי שלא רוצה להקשיב לו, שלא יתפלא אם מחר זה יפגע גם בו.

תודה לכולכם.

______________

לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדשכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר