היהודים מיומנים בזיוף דרכונים

היהודים מיומנים בזיוף דרכונים

חנה אייזנמן
08.07.2010 06:42
היהודים מיומנים בזיוף דרכונים


על כן כלל לא מפתיע שאיש “מוסד” זייף דרכון, ודווקא דרכון גרמני. איך מרשה לעצמו יהודי להשתמש בדרכון ארי טהור, כשהוא הולך לרצוח מאמין ג’יהאד טהור, חף מפשע? למזלו של שלום-העולם, נתפס הזייפן היהודי וכל העולם נשם לרווחה. סדר צריך להיות! 

 

ב”ה

 

היהודים מיומנים בזיוף דרכונים

 

 

איך מרשה יהודי לעצמו להשתמש בדרכון ארי טהור…

 

 

אתם יודעים כמה דרכונים זייפו היהודים בשנות “השואה”? יהודים היו מוכנים להקריב את חייהם על מזבח זיוף הדרכונים…. כאלה הם היהודים, שקרנים, רמאים וגנבים…. ולא רק זה, הם גם רוצחים. קחו את הרוצח הרשל גרינשפאן, או, המתנחבלים, סליחה, המורדים בגיטו ורשה, שלא לדבר על הפרטיזנים, שפעלו כגנבים בלילה; התחבאו ביערות, ה”גבורים”, ומדי פעם הגיחו ממעבה היער ורצחו לתיאבון גרמנים חפים מפשע, שרק הסיעו יהודים ברכבות, ובכלל, רק מילאו פקודות…

 

על כן כלל לא מפתיע שאיש “מוסד” זייף דרכון, ודווקא דרכון גרמני. איך מרשה לעצמו יהודי להשתמש בדרכון ארי טהור, כשהוא הולך לרצוח מאמין ג’יהאד טהור, חף מפשע? למזלו של שלום-העולם, נתפס הזייפן היהודי וכל העולם נשם לרווחה. סדר צריך להיות!

 

 

מה רוצה “הקהיליה הבינלאומית”?

 

למה המדינה שהשמאל בנה משחקת לידי הנאציזם הבינלאומי

 

אומות העולם רוצות בהשמדתנו. זו הסיבה היחידה ל“עליהום” הכל עולמי על קומץ היהודים בארץ ישראל, פליטי אלפיים שנות שואה, בתירוץ העלוב, של השבת “הזכויות הלגיטימיות” של “העם הערבי הפלשתינאי”.

 

אבל, לא האומות אשמות, “מדינת ישראל” היא האחראית לכל מה שקורה סביב ובתוך העם היושב בציון. היא האחראית ל”מצבנו המדיני”, בו היא נתלית, כתירוץ, כדי להחמירו עוד. אי אפשר לדרוש מן הגויים להתגבר על יצרם הגנטי, כשמנפנפים לנגד עיניהם פתיון עסיסי.

 

למה המדינה שהשמאל בנה משחקת לידי הנאציזם הבינלאומי, גם מכבדת אותו בשם: “הקהיליה הבינלאומית”. מסיבה פשוטה מאד; המדינה הזו איננה יהודית! מתוך בחירה חפשית! זהו פירוש – להיות עם חפשי בארצנו – . מדובר בעב”מים, שרק התעודה הכחולה עם סמל “המדינה”, מפרידה ביניהם לבין כל גוי אחר. רק נייר. לא מהות, לא זהות, לא תוכן, לא עבר, לא הווה, ועתיד, ממילא, אין לה. וזה פשוט משגע אותה שאחוות-העמים דוחה אותה. הרי אין היא שונה מכולם, ואם כן, הרי זה רק בהיותה אנטישמית יותר מכולם; היא הראשונה והיחידה, מאז “השואה”, המבצעת את מדיניות היודנריין, האסורה בהשוואה לשום דבר. אז, מה הבעיה של הגויים? למה זה מגיע לה? זה לא פייר. זה הכל בגלל היהודים, הם אשמים…

 

גירסא דינקותא של כל יהודי היא – הלכה בידוע, עשו שונא ליעקב – לכן יודע כל יהודי שריקודי מה-יפית, יפים ככל שיהיו, לא ישנו את שנאת הגויים אליו, וחובה על העם היהודי לפעול בהתאם למציאות הזו. להכיר ביתרון העצום של עם לבדד ישכון ובגויים החטאים לא יתחשב. אילולא התאמצה כל כך “מדינת ישראל” להיחשב כאחת מן הגויים, ולעשות “הכל” לשם כך, אילו העדיפה את עצמיותה, את זהותה היהודית, את אלוקיה, וממילא את המוסר, הצדק, האמת והרחמים, על פני “הקהיליה הבינלאומית”, המייחלת בכל נפשה ומאודה להשמדתה, היתה היום מדינה חזקה, שולטת בארצה שלטון ללא מצרים, ומטילה אימתה  על כל הגויים. אבל, המדינה הזו היא מדינת עב”מים, חסרי עבר, מחריבי-עכשו ומשוללי מחר.

 

הגויים דוברי העברית, שליטי המדינה וקובעי הוויתה, מסרבים להפנים את ההלכה הידועה, כי כל הלכה, בידוע, מעוררת שאט-נפש בערב-רב. ומכיוון שהערב-רב, המשפיל עצמו עד עפר לרגלי כל הגויים, נחשב בעיני הגויים ליהודים, הרי אנו, היהודים, היינו לעג וקלס בגויים. ויצר לב האדם, בידוע, רע מנעוריו. והיצר הזה דוחפו לדרוס את החלשים, למעוך את התולעים, וזה מה שקורה. כשאנו תולעת-יעקב, אי אפשר לצפות מעשו להתגבר על יצרו. זה נורא נורא פשוט ונורא!

 

המדינה מקריבה את חיינו ואת ארצנו ברצונה כי עז להיות ככל הגויים… איזו בדיחה! איזה גוי היה מנהל מדיניות כזו?

 

ומכיוון, שזיהויים כיהודים, על כרחם, היא הגורמת להם לכל הצרות, הם שונאים יותר ויותר את היהודים. ועל כן, יש רק שני גורמים המוכנים להתאבד בכח שנאת-ישראל שלהם, כדי להאביד את היהודים – המוסלמים ו”מדינת ישראל”.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר