אהוד לא מתחרט

אהוד לא מתחרט

חנה אייזנמן
30.06.2010 02:26
אהוד לא מתחרט


ועם ישראל עדיין רואה בהם את האורים והתומים, שרואים משם מה שלא רואים מכאן, והולך שוב כצאן לטבח, מובל בכח “הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון”, בשירות הג’יהאד.ב”ה

 

 

ברק לא מתחרט

 

מעניין שלכל האידיוטים השחצנים האלה, הדביק עדר ה”שלום” מח אנליטי

 

                                                             ברק לא מתחרט

במבט לאחור, אל הבריחה מלבנון, שכרגיל, הביאה לשפך דם יהודים רב, ברק לא מתחרט, כך הוא הצהיר. ברק הוא אבי ה“שלום של אמיצים”. ברק קובע ש”תוכנית מדינית תחלץ את ישראל מהמצור העולמי” (חבל שברק לא היה ב”שואה”, הוא וודאי היה שובר את המצור העולמי עלינו, בתכנית מדינית אסרטיבית ונועזת…), ברק הצהיר בשעתו שיש לבנאם את הר-הבית, כדי לאפשר את חופש-הפולחן לבני כל הדתות. ואז ציינתי אותו לטובה; שהרי למה התכוון אם לא לחופש-הפולחן גם ליהודים? הלכה בידוע, תחת שלטון “ישראל”, שברק הוא מקובעי מדיניותה, מתאפשר חופש-הפולחן לבני כל העמים, להוציא העם היהודי. נכמרו רחמיו של ברק על היהודים, והחליט שיש לבנאם את הר-הבית, ואז יתאפשר גם ליהודים להתפלל במקום הקדוש…

 

מעניין שלכל האידיוטים השחצנים האלה, הדביק עדר ה”שלום” את התואר – “מח אנליטי”. כך לרבין, שר”י, שהיהודים “לא הזיזו” לו וכך לברק, שהיהודים הם תירוץ טוב בשבילו להזיז את הר-הבית…..כנראה דרוש מח אנליטי כדי להיות שונא ישראל, ואכן, הגרמנים הוציאו מתוכם ידועי שם למיניהם, בכל התחומים….

 

ברק,  ודומיו מבקשים להוכיח לגויים שכל מה שהם, הגויים, יודעים לעשות, היהודים עושים טוב יותר.

 

אז מה יש לנו    ברק לא מתחרט

                                              מה שבטוח, אין מקום ל”פליטים” בארצות האיסלאם
 

ועם ישראל עדיין רואים בהם את האורים והתומים, שרואים משם מה שלא רואים מכאן, והולך שוב כצאן לטבח, מובל בכח “הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון”, בשירות הג’יהאד.

 

 

“המדינה” שהשמאל בנה היא “מדינה במצור” – מקלט לילה, מתוך בחירה, כאשר מלחמת נצח משתוללת בחוץ. והנצח – גאולת המדינה הזו, יהיה ביום בו לא יישאר כל זכר לשורשים היהודים של מקימיה ומנהליה (וזה, כמובן, לא יושג לעולם). מאז הקמת מדינתם הם עמלים לתקן את הפספוס שלהם ב“עליה הסלקטיבית”, שכן, היהודים הקדימו אותם בעליה.

 

הכל, כל מערכות הממשל, החוק והמשפט, זה בלוף אחד גדול, הפועל ככל יכלתו לקבע את “המדינה”, כמקלט לילה, בחסות “נדיבים”. בקיצור ובפרוזה – המדינה הזו לעולם לא תניח לעם היהודי לממש את זכויותיו בארץ ישראל, היא לעולם לא תניח להתישבות כלשהי מעבר לקו-הירוק של מקלט גבולות אושוויץ, בחסדי לאומים, להתקיים, כי המדינה הזו, היא אנטישמית. והאמינו לי, זו לשון המעטה. היא הוקמה ככזו. ואילולא בחרה “הציונות הדתית” להיות עלה התאנה הנאמן על ערוות מדינת החידלון הזו, עם ישראל היה מתקומם זה כבר, ולא היינו טובעים בנחלי דם ובעיי חרבות. ריצת האמוק שלה לשלום, כביכול, על גופותינו, היא בבחינת – וינוח בשלום על משכבו ונאמר אמן.

 

מהי ההוכחה לדברים שלעיל? פשוטה בתכלית – שום מדינה בעולם לא היתה מנהלת מדיניות מטורפת, כזו של המדינה שהשמאל היהודוני בנה. שום מדינה בעולם לא היתה מנהלת את תעמולת רוצחיה. שום מדינה בעולם לא היתה מחמשת את רוצחיה. שום מדינה בעולם לא היתה מקצה בסיסי תקיפה וערי מקלט לרוצחיה. שום מדינה בעולם לא היתה מכירה ב”זכויות לגיטימיות” של רוצחיה, לרצוח אותה ולנחול את ארצה. שום מדינה לא היתה מושיטה יד לשלום, במשך כל ימיה, לעומדים עליה לכלותה. שום מדינה בעולם לא היתה עוצרת את מלחמותיה על סף הנצחון. שם מדינה לא היתה מתנצלת על הצלתה בעור שיניה. שום מדינה לא היתה כורעת ברך ומתחננת לשלום לפני תוקפיה המובסים. שום מדינה לא היתה מחריבה את ישוביה. אין ולא היתה מעולם תופעה כזו בדברי ימי העולם.                                   ברק לא מתחרט

 

אך את כל אלה עושה “מדינת ישראל”, כי, השנאה מקלקלת את השורה. שנאת ישראל תהומית מדריכה את מדיניותה של המדינה. שנאת ישראל פושה בכל חלקי העם; ושנאת ה”ציונים”, בכיפה ובלי כיפה, למגזרים שונים בעם, עולה על כולנה.

 

אז מה יש לנו

 

חלקיק מארצנו, הכבושה כמעט כולה בידי האימפריאליזם הג’יהאדי, כשהחלק הכבוש בידי אבות המדבר ושודדיו, הוא יונדריין, ואילו אל תוך בלימת נחלתנו ממשיכים לנהור בני החלאה הערבית ושאר נשורת של נמושות, פליטי הנאציזם האיסלאמי, וכל “שוחרי השלום”, ממש, אותם “שוחרי שלום”, נאבקים בשיניים, להכניס לארץ כל זב, מצורע ופושע, בשם הסובלנות והמוסר, כי הם ממשיכים ליישם את מדיניות המדינה עם הקמתה – מחיקתנו מעל פני האדמה.

 

הם יתנדבו בהמוניהם לגרש יהודים תרומיים מעל נחלותיהם, בהן הושקעו הרבה מאד דם יזע ודמעות, אך אותם המוני בני הטינופת, ישכבו תחת המשאיות אם יסלקו מן הארץ את רוצחינו.

 

למה שברק יתחרט? מה קורה בסך הכל בארץ הזו, בעיקר בגללו ובגלל מחנהו? דם יהודים נשפך כמים, אך “אסור להשוות שום דבר לשואה”, אז הכל בסדר. בינתיים זה מכניס לאהוד הרבה מאד כסף זר וטפיחות עידוד על השכם מצד הנאציזם הבינלאומי.

 

המדינה שהשמאל בנה חצתה כבר את כל הקוים האדומים בדרכה לקו הירוק, המסמל את ניתוק העם היהודי מארצו. זו היא, מאז בן גוריון, משאת נפשה של המדינה שהדיקטטור בנה – הפיכת העם היהודי לעם אחר, עם שהורכב באמצעות “העליה הסלקטיבית”, הגירה מאסיבית של גויים, למיניהם, וההוצאה לשמד של ילדי ישראל. עם שיתקבל אל תוך “אחוות העמים”, שונאי ישראל. זוהי, בדיוק, מהות ה”ציונות”! הקמת עם של יפי בלורית ותואר, זומבים צייתנים, המדקלמים סיסמאות, בדומה לגזע הארי הטהור (לא דמגוגיה. הכל בכתובים).

                                                        

ברק לא מתחרטזו חבורה תלושה, אין לה זהות ולא זכויות, אין לה ערכים, אין לה, אפילו, יצר הקיום. אלה עצמים בלתי מזוהים ובלתי מזדהים. את הזהות הלגיטימית הם העניקו לאחרים, אז מה נשאר להם? נכון, לא כלום. מכל ערכי אנוש ורגשותיו נותרה בהם רק אחת – שנאת ישראל.

 

ועם ישראל עדיין רואה בהם את האורים והתומים, שרואים משם מה שלא רואים מכאן, והולך שוב כצאן לטבח, מובל בכח “הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון”, בשירות הג’יהאד.

 

.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר