רק ב”ישראל”

רק ב”ישראל”

חנה אייזנמן
24.03.2010 18:13
רק ב"ישראל"


רק ב”ישראל” הנשלטת בידי עב”מים מתוכנתים לשנאת ישראל, בתוך זה “מערכת המשפט”, נכלל ריגול – במסגרת “חופש הביטוי”, והבגידה מוחתמת בהכשר הבג”צ על פי חוק-יסוד: כבוד האדם וחירותו.ב”ה

 

 

 

רק ב”ישראל”

 

 

והבגידה מוחתמת בהכשר הבג”צ על פי חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו.

 

 

 

רק ב”ישראל” הנשלטת בידי עב”מים מתוכנתים לשנאת ישראל, בתוך זה “מערכת המשפט”, נכלל ריגול – במסגרת “חופש הביטוי”, והבגידה מוחתמת בהכשר הבג”צ על פי חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו.

 

רק ב”ישראל”, המקדמת את תכנית השלבים להשמדתנו, כשהיא משתמשת לשם כך בבנינו האידיוטים, תיתכן הזייה מטורפת כזו, שגנב מסמכים מסווגים של צבא המדינה, שגם פרסם אותם, וכך הפך גם לבוגד ולמרגל, שדינו מוות, אינו עומד לדין ואינו מוצא להורג, אלא, הוא(!) מציב בפני “המדינה” תנאים לקבלת שלה בחזרה…. זו אותה מנטאליות המשלמת לגנבים הערבים תמורת השבת המכוניות שגנבו מיהודים. זו אותה מנטאליות הנכנעת לשוד המזויין של הג’יהאד, למרות שהשכיבה אותו על הקרשים, גם בשאר נסיונות השוד ותמיד נכנעה, במקום להשיב את הגזלה לעצמה.

 

ואכן, מתקיימים מו”מים בין סוכנים של כוחות עויינים, במסגרת – שמור לי ואשמור לך – כן, לעיתים יש הסכמים ג’נטלמניים-אינטרסנטיים בין שירותי הבטחון של מדינות העוינות זו לזו, במיוחד כשיש כח שלישי, ששניהם אינם חפצים ביקרו, ואז מחליפים מידע, שום דבר לא בחינם. עצם המו”מ, יכל להעיד על כך שאורי בלאו הוא סוכן האויב. והוא, אכן, כזה, ככתב בעתון ש“השטירמר” היה חובב עלוב לעומתו. זה התחיל כבר בימי זלמן שוקן, אבי אבות טומאת “הארץ”.

 

 

למה יש לאורי בלאו חסינות?

 

 

בשעתו אמר אהוד ברק, כי לו היה “פלשתינאי” היה מצטרף לחמאס

 

 

בשעתו נחטף אייכמן, במבצע מתוחכם ומסוכן, מארגנטינה ל”ישראל”, עמד למשפט והוצא להורג, לא מפני שהיה נאצי מפליץ יותר מאחרים, אלא, משום שידע יותר מדי על שיתוף הפעולה של המימסד ה”ציוני” בהשמדת יהדות אירופה, בכלל, והשמדת יהדות הונגריה, בפרט. בן גוריון רצה לסתום את פיו כפי שסתם את פיהו של קסטנר

 

גם ואנונו נחטף והועמד למשפט, אלא, זה קרה אחרי ש”ישראל” כבר התעלתה במעלות ה”ליברליזם” של האקטיביזם-השיפוטי ושל חופש הביטוי. כאן נראתה בבירור תסמונת השמאל שבנה את המדינה; ואנונו משוחרר, זה כבר.

 

פולארד, יושב למעלה מעשרים שנה בכלא של “ידידתנו הגדולה”, ימח שמה, כי –

 

א. ישיבתו בכלא הוא אינטרס “ישראלי”.

ב. חיי יהודים שוים בעיני המדינה שהשמאל בנה פחות מקליפת השום.

ג. המוכנים למכור את אמם יולדתם ואת מולדתם תמורת חיוך של עבד-כי-ימלוך באמריקה

   או בכל מקום אחר בעולם, בוודאי ימכרו סתם יהודי.

הם מכרו את רון ארד, את נעדרי קרב סולטן-יעקוב, את גלעד שליט, את החטופים שחטיפתם פתחה את פארסת לבנון השניה, למה שלא ימכרו את פולארד?

 

אבל, עם כתב הארץ מנהלים מו”מ. אם הוא אזרח המדינה, ברור שדינו מוות, אז מה פשר המשא ומתן הזה? מדוע “המדינה” אינה עוצרת אותו במקום הימצאו? כנראה הפחד מפני המפלצת הפופולארית כל כך בקליקה הנאצית העולמית, שמא, תכתוב דברים לא נעימים על קץ ה”דמוקרטיה” ועל “סתימת פיות”, או תמשיך לפרסם מסמכים סודיים נוספים, כיאה ל”ליברלים”.

 

מעניין מה באמת הקפיץ את המערכת. למה שיתרגשו מפרסום מסמכים בטחוניים חסויים, כשהם, עצמם, מחמשים את האויב, יתר על כן, עושים למענו את כל העבודה ומקדמים את תכנית השלבים להשמדת היהודים בארץ ישראל?

 

עכשו, כשענת קם/ה חטפה מהם את התהילה, הם מתבכיינים. למה היא ולא הם? בשעתו אמר אהוד ברק, כי לו היה “פלשתינאי” היה מצטרף לחמאס. כלומר, ברק היה מרטש תינוקות יהודים, בשם “שחרור פלשתין”. והרי ברק, ימח שמו, יודע שאין “פלשתינאים”, שההבדל היחיד בין הנאצים לבין החמאס הוא – החמאס הרבה יותר גרוע. ברק יודע שהסיבה לרצח היהודים הוא עצם קיומם בדאר אל-איסלאם, או סתם עצם קיומם. במשך כל שנות קיומו של האיסלאם, נרצחו היהודים בשם קדושת הג’יהאד. דווקא הרמב”ם, שהיה בעל עמדה נישאה בעולם הערבי, העיד על הערבים, שהם רוצחיהם הגדולים ביותר של היהודים.

 

האמת היא, שאין שום הבדל בין אהוד ברק לענת קם, וגם אין שום הבדל ביניהם לבין בן-דרור ימיני, הנזעק תמיד נגד המאיימים על המדינה שהשמאל בנה. בסך הכל, ענת שונאת את אלה שבן-דרור שונא, אלא, היא שונאת גם אותו, וזה לא ממש מוצא חן בעיניו.

 

 

הם רצחו את אלירז וגם את רועי קליין

 

 

 

אלירז לא מת למענו!! אלירז מת בגללו. הוא רצח אותו

 

 

הזבל,המגדיר את משפחת פרץ כפאשיסטית, צודק בדבר אחד – אלירז לא מת למענו!! אלירז מת בגללו. הוא רצח אותו. והוא, הרוצח, מאשים את משפחת פרץ במותם של אלפים בארץ ישראל. הוא ודומיו, ובעיקר חלאת המין האנושי, המפעילים וכתבלבי עתון “הארץ”, אחראים, ככת ארכינאצית וגם כל אחד מהם אישית, לטבח אלפי גברים, נשים, טף, עוללים ויונקים ועוברים ברחם אמותיהם, נוקטים בשיטת ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה, ומאשימים את קרבנותיהם באחריות למותם. הם, שנתנו את הרובים לרוצחים, במשא ובמעש, בתוך זה, לצלף שניפץ את ראשה של שלהבת פס בת עשרת החדשים. הם המצדיקים את הלינץ’ בילדים מתקוע, הם המאשימים! ובאמת, בימים בהם חיפשו את גופותיהם של שני הילדים, שרוטשו עד בלי היכר, אמרה יודוארכינאצית אחת ש”המתנחלים מגדלים מפלצות”, וזה מובן מאליו, וכי מה ניתן לצפות מבני אדם ששוחטים ילדי זרים כדי להשתמש בדמם לאפיית מצות?

 

כתבלבי “הארץ”, ובעיקר עורכי העתון, צריכים היו, מזמן, לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. אם יוליוס שטרייכר הוצא להורג, קל וחומר עורכי “הארץ”, העתון המצוטט ביותר בקרב אחוות הארכי-נאצים הבינלאומית.

 

מאז ומתמיד, הבוגדים, המרגלים והמפעילים את הג’יהאד וגורמים נאציים אחרים, למשל, “פעילי שלום” מכל רחבי תבל, לקדם את תכנית השלבים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, באים משמאל. כבר היום אפשר לומר – אסור להשוות שום דבר לשמאל היהודי, חלאה כזו לא ידע העולם מעודו. אלה הם המצטערים שהיטלר לא גמר את העבודה השחורה שהם הטילו עליו במאה הקודמת. האחראים יותר מכל גורם אחר להשמדת יהודי אירופה, הם בן-גוריון וה”ציונות”. אילולא הבהירו אלה לעולם ומלואו שדילול העם היהודי, בעיקר דילול ה”אלמנטים הלא רצויים”, כמו ה”חרדים”, רק יסייע להקמת הבית הלאומי לעם הציוני-סוציאליסטי בארץ ישראל, לא היו הנאצים הגרמנים מעיזים לבצע את ההשמדה. בריטניה הנאצית ידעה, ארה”ב הנאצית ידעה והיטלר ידע!

 

בעתון נאצי בגרמניה, לאחר וועידת אוויאן, בה התברר שאין גם מדינה אחת בעולם המוכנה לקלוט את הפליטים היהודים, וכי ל”ציונים” לא אכפת, שהרי הציונים הדגולים גולדה מאיר וארתור רופין לא פצו פה בוועידה הזו, כי חזקה עליהם מצוות חיים ויצמן, שלא להזיק למגבית של ה”ציונים”, הופיעה הכותרת: “יהודים למכירה. אין קונים”. מכל מדינות העולם ה”נאור”, רק דנמרק והולנד הביעו נכונות להניח ליהודים לעבור אצלם בדרכם למדינות אחרות, אבל, לא היה לאן….

 

השורה התחתונה היא – היודוארכינאצים מפנים אצבע מאשימה נגד ה”פאשיסטים”, המסרבים להיות קרבנות היודוארכינאציזם. הם, משרתי האימפריאליזם הג’יהאדי, וליתר דיוק, מפעיליו, מאשימים את קרבנות הג’יהאד בקולוניאליזם ובמגלומאניה. ולו רק בגלל אלה, יכל להעיד עליהם גבלס בקנאה: ניצחוני בני!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר