הסטנדאפיסט

הסטנדאפיסט

חנה אייזנמן
05.03.2010 12:16
הסטנדאפיסט


למה קשה להאזין? 1. תעמולה גבלסית, מגעילה אותי. 2. שקרים מגעילים אותי. 3. אני מתביישת בפני כל הגויים, על שתמצית חלאת המין האנושי יצאה דווקא מן העם היהודי. 4. האנגלית העילגת שלו, מעוררת חלחלה אף יותר מתוכן דבריו, שאליהם הננו מורגלים כבר הרבה מאד שנים, בהן מתנהלת במדינה שהשמאל בנה שטיפת מח נאצית למהדרין.ב”ה

 

 

הסטנדאפיסט     הסטנדאפיסט

 

 

יש משהו, בגדעון הזה, המושך אליו את הקהל המסוים הזה, כמשוך נבלה את העיט.

 

 

 

הידעתם שבכלל כל כישוריו ועיסוקיו הרבגוניים (מלשין, מוסר, רודף, מהרס ומחריב) של גדעון לוי, נמנה גם הסטנדאפיזם? הוא סטנדאפיסט משעשע במיוחד ומבוקש מאד בקהל “בוחריו”, הקהל המצביע לנאציזם הבינלאומי. יש משהו, בגדעון הזה, המושך אליו את הקהל המסוים הזה, כמשוך נבלה את העיט.

 

צפיתי במשך שניות מעטות (אינטרנט), בהופעתו של גדעון ושמעתי את הוירטואוזיות שלו בשיחדש באנגלית. הוא, באמת, כשרון, כזה שיהודי שפוי אינו מסוגל לצפות בו, מטעמי צניעות ואסתטיקה, כי –  “המלך עירום”, ואין די עלי תאנה בעולם כדי לכסות על ערוות שנאת ישראל שלו. משום מה הזכירה לי הופעתו אינצידנט בן, כמעט, יובל שנים – היינו בישיבת מורים, רובנו מורים צעירים, עד טריים לגמרי. המנהל, לא אדם מבריק במיוחד, רצה להפגין את מודעותו לגילנו הצעיר וציין: אני מרגיש כמו baby-sister. כולנו פרצנו בצחוק, איך אומר אפרים קישון – צחוק משוחרר. למה משוחרר? כי יכלנו לצחוק במלוא פינו על המנהל, בשעה שהוא סבור היה, שחוש-ההומור ה”מפותח” שלו הצחיק אותנו. הוא היה מבסוט, וגם אנחנו.

 

ובאמת, הסיבה שהביאה את זכרוני להעלות מתהום הנשיה את המעמד הזה הם הצחוקים שליוו את דבריו של הסטנדאפיסט, במקומות הנכונים, כנראה. לא ממש האזנתי, כביתי והתחלתי להרהר בתופעה המחליאה הזו – השמאל היהודי.

 

למה קשה להאזין? 1. תעמולה גבלסית, מגעילה אותי. 2. שקרים מגעילים אותי. 3. אני מתביישת בפני כל הגויים, על שתמצית חלאת המין האנושי יצאה דווקא מן העם היהודי. 4. האנגלית העילגת שלו, מעוררת חלחלה אף יותר מתוכן דבריו, שאליהם הננו מורגלים כבר הרבה מאד שנים, בהן מתנהלת במדינה שהשמאל בנה שטיפת מח נאצית למהדרין. האיש מדבר אנגלית ברמה של כתות ד’ ה’, אלא, הוא למד כמה מלות מפתח הנחוצות לו לשעשוע קהל הצופים. למשל – Israel is addicted to the occupation – המכור לשנאת ישראל מאשים את “ישראל” בהתמכרות לכיבוש…. או – Israel needs an adult, כדי להוליך אותה בדרך ה”נכונה”, הויה-דולורוסה בה מוליכים היודונאצים את היהודים לאבדון. זו תמיד דרכם של מהרסינו ומחריבינו, כשעניינם אינו מתקדם בדרך “דמוקרטית”, הם מזעיקים את כל שונאי ישראל בעולם, לכפות על היהודים את ה”דמוקרטיה” הנאצית שלהם, של המוסרים, המלשינים והרודפים. לוי ממורמר גם בגין היחסים ה”סוטים” בין ארה”ב ל”ישראל”, באי נכונותה (כביכול) של ארה”ב לכפות על היהודים את תכנית השלבים. גדעון לוי הוא, כאמור, חלאת המין האנושי.

 

עוד מדקלם לוי להנאת מאזיניו על ה-religious orgy, יעני, האורגיה הדתית, שהטביעה את הארץ בשנים 1967-1968. ממש מרגש סיפורו על הילד, שהיה הוא, שיצא עם הוריו לטייל באיזור שכם…. כאן, שוב עזבתי את הטינופת לנפשו המחליאה. הספיקו לי שני קטעים משתי הופעות שונות שלו, כדי להבין את הטרנד. לא מסעיר ולא חדש. וגם לא מסעיר ולא חדש, כש”יפים” ו”יפות” למיניהם מגדירים נאציזם כ”על סף השנאה….”. התשפוכת של לוי מלוּוה בתמונות של בתים אדומי-גגות אל מול חושות של “המדוכאים עלי אדמות”. 

 

ארה”ב, בשעתה, הוציאה להורג את יוליוס ואתל רוזנברג על פשעים פחותים בהרבה מאלה של גדעון לוי וחבריו ואנשי המערכת בעתון “הארץ”! אבל, ב”ישראל” הם פרסונות גראטוס. ראו, לנבלות האלה יש כל הבמות, והם מסכנים, ממש, את קיום הישוב היהודי בארץ ישראל, וזה כולל את מדינת הדמים והזדון שהשמאל בנה לחורבן ישראל. הזבל, אורי אבנרי הצליח להעביר באירופה חרם, נוסח הנאצים, על תוצרת “ישראל”, וגם הוא פרסונה גראטה. כי, למעשה, הם בראש אחד עם המדינה היודונאצית. זו, “המדינה”, רק איטית מדי, לטעמם, בקידום תכנית השלבים להשמדתנו.

 

אני, למשל, האדם המצונזר ביותר בעולם! את דברי אין מפרסמים, את העתון שלי אי אפשר לגלות באינטרנט. אם בעבר היו בעתוני “קול ברמה” מאות גולשים, הרי, היום, כשמאמר ניצפה על ידי שלושה גולשים, זה הישג. ואם זו אינה הוכחה לכוונות מדינת הדמים והזדון הזו, המטפחת את הנאציזם ורודפת את היהודים, אז….

 

אז למה מאזינים לגדעון ואפילו צוחקים?

 

 

הנה עומד לו היהודון, תבנית דוגמת היהודי בתעמולה האנטישמית

 

למה לא? הנה עומד לו היהודון, תבנית דוגמת היהודי בתעמולה האנטישמית – תולעת בוגדנית, הזוחלת לרגלי רוצחי ישראל ומוכרת את עמה ואת מולדתה לידי הנאציזם הבינלאומי. וזה משעשע מאד. הנה, התולע הזה משמש הוכחה חיה שלא באנטישמיות עסקינן במשך כל הדורות, אלא, בתיאור ובאיבחוני אמת של היהודון. הופעה כזו, היא, בדיוק מה שביקשו במשך הדורות כל הפריץ’ים מן המושקו’ים שלהם, לשחק את המוקיונים, רקדני המה-יפית, כדי להשפיל את כבוד ישראל. אותם יהודים התבזו על כרחם, כאן יש יהודון המתנדב לעשות זאת (כמעט בטוח שאין הוא עושה זאת כשל”ת. הרי אינכם מאמינים באמת שכל “שוחרי השלום” בארץ מתפרנסים ב”כבוד” בעמל כפיהם. כסף סעודי זורם אליהם כמים באמצעות הטלר הראשי – האיחוד-האירופי).

 

הנה אפס יהודוני העושה בשבילם את כל העבודה. לא הם המלכלכים את ידיהם בעבודה המלוכלכת של חיסול היהודים, היהודונים עושים זאת בשבילם באופן המתוחכם ביותר. גם לג’יהאד הם נתנו רובים. היהודונים הם המזרימים ארס הגולש מעל גדות ארסנל גבלס.  

 

תודו שזה מצחיק! גם אני הייתי צוחקת אילולא היתה המפלצת שלנו. ממנו יצא המהרס והמחריב הזה!

 

היהודון הזה מעניק הכשר, רטרואקטיבית, להשמדת ששה מליוני יהודים על ידי מדינות אירופה, על ידי ארה”ב ובריטניה ועל ידי “המדוכאים עלי אדמות” של חאג’ אמין אל חוסייני. אם היהודים אינם טובים מהם, כלומר, מנאציי כל העולם, ואף גרועים יותר, כפי שהם לומדים ממקור ראשון – an Israeli journalist, הרי, הם, באמת,הצילו את שלום העולם, המאויים על ידי היהודים, כשהשמידו אותם. אסור לשכוח שהשמאל היהודי, בתוכו חיים ויצמן ובן-גוריון, בירכו וסייעו, גם הם, להשמדת יהדות אירופה. כי השמאל הוא אותו שמאל, שכירי החרב הערבים שלו, הם אותם ערבים, והים אותו ים.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר