המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה

חנה אייזנמן
10.08.2009 17:31
יהודי (תמונות ירושלים)

יהודי (תמונות ירושלים)


להוציא קומץ יהודים, התגייס העולם כולו, בראשות המדינה שהשמאל בנה, להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. האתר “תמונות ירושלים” רווי בצילומי כנסיות, כמרים ויש”ו בכל הפוזות. איני יכולה להציג תמונות כאלה אצלי. מוצגת אידילה של חיי הערבים מול קלגסי “ישראל” בסימטאות העיר העתיקה.
ב”ה

זהירות, “תמונות ירושלים”

“הרובע היהודי” (תמונות ירושלים)

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה

 

 

 

Jerusalem Shots הוא פורטל התמונות של ירושלים, אנו מקווים שאתר זה יביא תיירים לעירנו, ואלה שעזבו את ירושלים יוכלו לשוב ולטייל ברחובות המוכרים”.

 

לדעתי שושביניו של אתר “תמים” זה הם – המסיון הנוצרי וכל אנשי אחוות הנאציזם הבינלאומי, אשר בשם “שוחרי השלום” ייקראו, מסעודיה, דרך האיחוד האירופי ועד “מחנה השלום”, המזוויע מכולם – השמאל מזרע ישראל. הכסף, אינו בעיה. עדיין זורם הנפט בסעודיה.. האתר מעסיק צלמים מקצועיים, המצלמים את “הצלוב” מכל הזויות, כנ”ל את מסגד כיפת-הסלע. תמונות ערבים מופיעות תחת הכותרת – people והיהודי הנצחי, תחת הכותרת – jew.

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה
מלחמת ששת הימים

לפני כמה שבועות גליתי את האתר הזה והתחלתי לשגר אליו תמונות שצילמתי. עשיתי חייל; הגעתי למקום השביעי מתוך 205 צלמים. וביום בהיר אחד… נעלמו כל התמונות שלי. ייחסתי זאת לבולשביזם המרוזי. ייתכן שלא טעיתי, לגמרי, אך בנדון הזה, יש גורמים פעילים נוספים, כולם פועלים לדה-לגיטימציה של העם היהודי.

 

בדיוק אז התקיים פסטיבל-האורות בירושלים והאתר הציף את עצמו בתמונות סרות טעם; אולי מרשימות גולשים הנהנים לחזות במופעים אורפסיכדליים, אך לא היה בתמונות אלה שום דבר ייחודי שאין בכל מקום אחר בעולם, היכל להביא תיירים לירושלים, או להחזיר את עוזביה.

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה

 

נתקבעה לה שם תמונה של אנשים חוגגים בנשף, שאין שום קשר בינו לבין עיר הקודש. שיגרתי שאלה: מה עושים ד”ר היגינס ולייזה דוליטל בירושלים? והוספתי הערה בקשר להשלכתי הטוטאלית מן האתר.

 

על דברי הגיבו שנים מבכירי הצלמים באתר, שאין לי שום ספק שהם שכירי האתר/האיחוד האירופי/סעודיה/וותיקן, וטענו כלפי שהתמונות אינן עונות על דרישות האתר והן עלולות להבריח את הצופים, בגלל איכותן הירודה. השבתי שאמנם אינני מקצועית, אבל, בכל זאת התמונות שלי זכו לצפיה מכובדת ביותר, כמה מהן כיכבו במדור “תמונת היום” באתר, ולא ייתכן שכל התמונות הוסרו בגלל איכותן. כמו כן הוספתי, שנראה לי שזהו אתר של המסיון, גם הערתי על העברית הקלוקלת של שני כוכבי הצילום הנ”ל. ושוב קרה משהו בפתאומיות – ההתכתבות, כולה, נמחקה!

 

ואז התחלתי לבדוק בפנים, ו… אין ספק, זהו אתר אנטישמי למהדרין.

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה
תמונה מבחילה זו מופיעה גם תחת הכותרת פורים וגם תחת הכותרת יום-העצמאות (כנראה פרסומת לקונדיטוריה)

גם לאחר הערה שלי, לא הופיע שמה של שכונת חומת-שמואל (הר-חומה) באתר, כן מופיעה צור-באהר הנושקת (ר”ל) לחומת-שמואל.

 

חגי ישראל הם – יום העצמאות! כידוע, ההסטוריה של העם הישראלי מתחילה ב-1948, בפלישה לפלסטין ואל-קודס.

 

ואכן, אלה תולדות ירושלים, אליבא האתר האנטישמי:

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה

 

העיר העתיקה בירושלים היא אזור עתיק של ירושלים בשטח שגודלו כקמ”ר אחד, המוקף על־ידי חומות ירושלים. כן נכלל בעיר העתיקה הר ציון, הנמצא מחוץ לחומות אך צמוד להן. החומות המקיפות את העיר העתיקה נבנו בשנים 1535-1538, על־ידי הסולטן הטורקי סולימאן הראשון. בישראל, הביטוי “העיר העתיקה” מתייחס לעיר העתיקה בירושלים.

העיר העתיקה נחלקת לארבעה רבעים: המוסלמי, הנוצרי, הארמני והיהודי.

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה
גם זו מופיעה תחת הכותרת – פורים – וגם תחת הכותרת – רח’ בן-יהודה

העיר העתיקה במתכונתה ובגבולותיה המוכרים לנו כיום מקורה בתקופה העות´מאנית, אם כי רבים מן האתרים המצויים בגבולותיה מקורם קדום יותר. על תולדות העיר העתיקה בתקופה העותומנית ראו בערך ירושלים בתקופה העותומנית. רק לקראת סופה של התקופה העות´מאנית, במחצית השנייה של המאה ה-19, החלה ירושלים להתפשט ולהתרחב אל מחוץ לגבולות העיר העתיקה, לחלק העיר שנקרא “העיר החדשה” ומהווה היום את מרבית שיטחה של העיר. עם התבססות ההתיישבות מחוץ לחומות, החלו לכנות את חלקה הוותיק של העיר שבין החומות “העיר העתיקה”.

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה

במלחמת העצמאות עברה השליטה במזרח ירושלים, כולל העיר העתיקה, לידי ירדן, וכל תושביה היהודיים של העיר פונו ממנה.

שליטתה של ירדן נמשכה עד לכיבוש הגדה המערבית, כולל מזרח ירושלים והעיר העתיקה, על ידי צה”ל במלחמת ששת הימים. זמן קצר לאחר תפיסת השליטה בעיר החליטה ממשלת ישראל להחיל את החוק הישראלי על מזרח ירושלים, שהעיר העתיקה הייתה חלק ממנה, ולתושביה הפלסטינים ניתן מעמד של תושב קבע. הקהילייה הבינלאומית אינה מכירה בהחלת החוק הישראלי ורואה במזרח ירושלים חלק מהשטחים, ובשכונות היהודיות שהוקמו בה – התנחלויות. אפילו ממשלת ישראל טוענת בפורומים בינלאומיים כי החלת החוק על השטח אינה סיפוח. אולם בית המשפט העליון קבע כי מזרח ירושלים היא חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל.

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה  המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה  המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנהאלה התמונות המופיעות בכותרת האתר

עד מהרה החלה ישראל לשקם את הרובע היהודי ולחדש את היישוב היהודי בו.

ב־1981 הוכרז השטח כאתר מורשת עולמית על ידי אונסקו (בעקבות בקשה של ירדן) וכיום הוא נמצא ברשימת האתרים בסכנה של הארגון.

 

 

ברור שלכל ההוויה הזו אחראית מדינת התועבה הדמים והזדון שהשמאל בנה.

 

המסיון בשירות המדינה שהשמאל בנה 
“הכותל”


ירושלים
היא כיום אתר בסיכון משום היותה תחת שליטה “ישראלית”, מה שלא היה תחת שלטון “ירדן”, תימחק מעל פני האדמה במהרה בימינו, אמן, שחיללה את בית הקברות העתיק בהר-הזיתים, השתמשה באבני המצבות לריצוף שבילים למחראות הצבא ה”ירדני”, וכן, את שבילי הבתים הערבים באיזור והחריבה 59 בתי כנסת, בתוכם את בית-כנסת “החורבה”, שהיה המפואר בבתי הכנסת במזרח התיכון.

מסירת מפתחות הר-הבית לידי הוואקף הג’יהאדו-נאצי על ידי מדינת התועבה שהשמאל בנה על דמנו, מביאה להמשך הרס כל סימן וזכר לדברי ימי ישראל בהר הבית. למדינה שהשמאל בנה אין זכות קיום בארץ ישראל ולא בכל מקום אחר בעולם. לא אתפלא כלל לדעת שמשרד החוץ הישראלי הוא המממן את המסיון ואת כל שאר המוסדות והארגונים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. זה שהמדינה שהשמאל בנה מממנת את המשרפה המודרנית והמתוחכמת המכונה “הרשות הפלשתינאית”, אינו צריך עוד להוכחה.

לאחרונה, לאחר שהבעתי את חשדי שמדובר באתר של המסיון הנוצרי, מופיעות תמונות בעלות גוון-מה של ה”ישראליות”, כדי לבלבל את האויב.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר