קדימה לאופוזיציה

קדימה לאופוזיציה

רות ירדני כץ
13.02.2009 00:57
תני להם אקמול

תני להם אקמול


גב’ לבני, הדרך לראשות הממשלה איננה סוגה בשושנים … אל תתפתי ואל תצטרפי לממשלתו של נתניהו, המחיר לא שווה. אם חבריך יתגעגעו למכונית עם נהג, יועצים ועוזרים, מזכירות ולקקנים, תני להם אקמול שירגעו. תגידי להם שהתפקיד החדש שלכם באופוזיציה הוא יותר חשוב.במצב שנוצר אחרי הבחירות,  לדעתי, דעת אחת-העם, שכל ממשלה שתקום תהיה ממשלת שיתוק, ותעלה לנו האזרחים במיליארדים של שקלים כדי לרצות את הסחטנים. לבני שזכתה בבחירות לא תוכל להקים ממשלה כי ה’ לא יעזור לה, ה’ יעזור לנתניהו באמצעות שליחו הרב-עובדיה. שלא לדבר על שאר המפלגות החרדיות שידרשו ויקבלו. ומה עם האיחוד הלאומי? הם יכנסו לממשלה בלי מוהר?

גברת לבני, תתאזרי בסבלנות. את תהיי ראש ממשלה, זה רק עניין של זמן. תתחשבי  ברחשי העם ולכי לאופוזיציה. תהיי ראש האופוזיציה ותלחמי על שינוי שיטת הבחירות, ותני למר נתניהו לשבת על כס ראש הממשלה עם מפלגות שיאכלו לו את הלב. הוא לא יחזיק מעמד הרבה זמן, ולך יהיה את הזמן לעשות את השינוי עם העבודה וליברמן שתומך מאוד בשינוי.

ציפי לבני, זה יהיה נהדר אם תחליטי לקחת פסק זמן יחד עם חבריך למפלגה, ותתחילו לעבוד ממרומי הכנסת ולא ממרומי בית ראש- הממשלה, ולהפיח תקווה אמיתית שיש על מי לסמוך. אין לך סיבה לרוץ ברגע זה של החיים,  כי אין לך סיכוי להקים קואליציה, ואם אין סיכוי תקחי החלטה אמיצה.

אילו מר נתניהו היה מכבד את בחירתך הלגיטימית והיה מתנהג כג’נטלמן ומצהיר שהוא ומפלגתו הולכים איתך כי את נבחרת אז יכולת לחבר גם את מפלגת העבודה. אבל נתניהו הוא לא ג’נטלמן וגם לא אדם מוסרי.

גב’ לבני, הדרך לראשות הממשלה איננה סוגה בשושנים, ואני בטוחה שאת יודעת זאת. אל תתפתי ואל תצטרפי לממשלתו של נתניהו, המחיר לא שווה. אם חבריך כמו מופז, רמון, רוחמה אברהם (שהבריחה אלכוהול ארצה  כשחזרה מביקור ממלכתי, וקיבלה קנס!!!) יתגעגעו למכונית עם נהג, יועצים ועוזרים, מזכירות ולקקנים, תני להם  אקמול שירגעו. תגידי להם שהתפקיד החדש שלכם באופוזיציה הוא יותר חשוב. (בתקווה שעד אז הגברת רוחמה אברהם תגורש מהמפלגה).

ציפי לבני, הבטחת לנו ראש ממשלה אחרת. הבטחת לנו פוליטיקה נקייה, ולאור ההבטחות שלך הלכנו אחרייך.  עבדנו שעות נוספות כדי שתבחרי. אל תאכזבי אותנו. כן, את יכולה!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר