ה”קיצונים”

ה”קיצונים”

חנה אייזנמן
27.01.2009 15:41
ה"קיצונים"


בימים נוראים אלה, כאשר אתם מסווגים כ”קיצונים”, יהודים המאמינים כי במלחמה נגד הנאצים ועוזריהם, אין מקום לפשרות, יודע עם ישראל כי אין מושיע;ב”ה

מאז ומתמיד אנו מוגדרים “קיצונים”. לציין – דרכנו, דרך ה”קיצונים” מעולם לא נוסתה, בתירוץ ה”קיצוניות”. ומי קובע מי הוא קיצוני? מנגנון התעמולה, כמובן. וגם מובן מאליו, שבמדינה חילונית/אנטישמית מוגדרים יהודים, המזדהים עם זהותם  – “קיצונים”.

בשעתו הצהיר ביבי ש”הסכמים בינלאומיים יש לכבד”. כלומר, הסכמים שחתמו שונאי ישראל מבית ומחוץ מחייבים את עם ישראל. הסכמי כניעה ונסיגה שנחתמו על ידי בוגדים עם ארגוני טרור, יש לכבד. מה שביבי צריך היה לעשות הוא – לעצור את כל האחראים להסכמי-אוסלו, להעמידם לדין באשמת בגידה, לפחות, ולהשליך אותם לכלא. יש מדינות שבהן היו מעמידים אנשים כאלה מול כתת יורים. אבל, במדינה שהשמאל בנה, זוכים כל הבוגדים ושונאי ישראל לכיבודים מכיבודים שונים, מנשיאות וראשות ממשלה ועד אחיזה באלה, לפצפוץ ראשיהם של ה”קיצונים”, כמו בגוש קטיף…..

ביבי (זה של היידה-ביבי, היידה-שרה), יצא לארה”ב מיד לאחר הבחירות. הוא נתקבל על ידי שני בתי הקונגרס בעמידה ובמחיאות כפיים סוערות. הכל ציפו ממנו שיישר את גיווה של “ישראל”, שיעמוד על זכויותיה, ואז גם תהיה בה תועלת אסטרטגית לארה”ב. אבל, ביבי המשיך ואף הפריז בדרך קודמיו. המשיך בכניעה ובהתקפלות, וחברי שני בתי הקונגרס הבינו שמה שהיה הוא שיהיה, ומחלקת המדינה שלהם תמשיך לדרוס את “ישראל”. כי, תולעים דורסים! ככה זה.

גם היום מצהיר נתניהו כי לא ישתף את ה”קיצונים” בממשלה שיקים… לא שזה משנה. כלום כבר לא ישנה, אלא, מרי אזרחי תקיף, ללא פשרות. על החיים ועל המולדת לא מתפשרים!

ביבי הוא תופעה. יש לו מעריצים, ובעיקר מעריצות, השוכחים לו הכל, סולחים לו הכל, ושוב רצים אחריו כעדר, כי הוא מייצג את “הימין”, הוא, להרהורי לבם, הקש שיעצור את הסחף לאבדון.
גם מי שלא שכחו, סולחים כי “יש לך אלטרנטיבה”? ו – “זה הרע במיעוטו” -. רע הוא רע, וביבי, מחריב גוש קטיף, הוא רע לעם היהודי. כבר מזמן צריך היה לשבור את הכלים, לקרוא ל”דמוקרטיה” ה”ישראלית” בשמה, ולהפסיק לתמוך בה. להפסיק להצביע!

מה שנותר היום לעם ישראל הוא – למרוד ברשע ובפשע, לקרוא בשם ה’ ולנצח!

להלן מכתב (רק בחלקו, ההמשך אבד), משנת התשנ”ו, המעיד כי אין חדש ב”מקום מתחת לשמש”.

ב”ה

 

 

 

                                                              ירושלים, כ”ג בתשרי, ה’תשנ”ו

 

 

 

לצחי הנגבי שלום,

 

שמענו את נתניהו מגנה את ה”קיצונים” ומבטיח הצלחה “בדרך שלנו”. עוזי לנדאו גינה את הקצינים הסרבנים על מסקנתם “הגורפת”, ואתה מסתייג מן ה”קיצונים” ואף קראת בשם המפורש: כהנא-חי וזו-ארצנו.

 

אני סבתא בת 53, ילידת הארץ, שהפגנתי נגד החטא הקדמון – הסכמי קמפ-דייויד ופעילה בזו-ארצנו, יכולה להבטיחך, כי לא תהיה תפארתכם על ה”דרך שלנו”. בימים נוראים אלה, כאשר אתם מסווגים כ”קיצונים”, יהודים המאמינים כי במלחמה נגד הנאצים ועוזריהם, אין מקום לפשרות, יודע עם ישראל כי אין מושיע; מצד אחד, פושעי ישראל, המנהלים בכוונה תחילה מלחמת חרמה ביהדות על כל מרכיביה – עם, תורה וארץ, בחסות ה”דמוקרטיה”, שבינה לבין המשטר הנוכחי בישראל אין שום קשר. מצד שנים, אנשים דלי מחשבה ומעוטי מעש, הניתלים גם הם באילן ה”דמוקרטיה” הגבוה, העשוי נייר צלופן, כדי להצדיק את האינאונות שלהם, ומבהירים לעם ישראל, כי אין ברירה, אלא, ללכת “בדרך שלנו” כצאן לטבח. ובינתיים מאפשרת ה”דמוקרטיה”, הדוחה פיקוח נפש ודוחה מולדת, לנציגי האויב הערבי-נאצי בכנסת, לקבוע את אי-עתידו של עם ישראל בארצו. בכל דקה משעות היממה מתמשך ביצוע פשע נורא נגד העם היהודי ואיש אינו מפסיק אותו, גם לא אנחנו, ה”קיצונים”.

 

מהות “הסיכסוך” היהודי-ערבי הוא ניגוד בין האינטרס הערבי להשמידנו, לבין האינטרס היהודי, לפחות של “הקיצונים”, לחיות. כל הסכם עם הערבים הוא – פשרה על חיינו וקידום האינטרס של השמדת ישראל בשלבים. עם ישראל מתפלג לכמה קבוצות התייחסות למציאות הזו, אך המכנה המשותף לכל הקבוצות היא הידיעה החד-משמעית, כי “התהליך המדיני”, היא הגשמת האינטרס הערבי. טוב מכולם יודעים זאת מחולליו, אשר לפניהם מונחים כל הנתונים, ועל כן הם בני מוות, ככל בוגד ומוסר….

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר