כל הכבוד, לבנה שטרן!

כל הכבוד, לבנה שטרן!

חנה אייזנמן
20.01.2009 18:58
כל הכבוד, לבנה שטרן!


האם השמן הזה, שעשה פימה עלי כסל, הוא ישורון? אכל הרבה מקדונלדס, ישורון, אכל הרבה פיצות, אכל את כל הארץ כמו ארבה ולשכנינו הותיר פירורי שולחן. להסתכל במראה ולהתפלץ…”ב”ה

כל הכבוד לבנה שטרן          

 

 

חובה עלייך לדעת – כששונא ישראל והאדם, כמו יוסי שריד, רואה במעשה ה”בלתי אנושי” שלך, את חזות כל המלחמה בעזה, שבה, למעשה, לא נעשה כלום, סימן הוא – שאין כמותך צודקת ומוסרית!

 

 

בעצם, רק חצי כבוד. לאחר שתצווי על בנייך לנטוש את צבא “מדינת-היהודים” רוצחת יהודיה, תהיי ראויה לכל הכבוד!

 

גם במחיר ישיבה בכלא צבאי – אסור לשרת בצבא ההגנה ל”מדינה הפלשתינאית”, שמקימה מדינת יוסי שריד, יש”ו. שירות כזה אסור בתכלית האיסור!!

מדינה שבוועדת החוץ והבטחון שלה ישב במשך שנים שונא ישראל מובהק כמו יוסי שריד, אינה ראויה שיהודים ישרתו בצבאה! מדינה המתירה לוחמה פסיכולוגית אלימה לשבירת המורל בעם בעת מלחמה, היא מדינה שראשיה צריכים לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג.

 

אני מקווה שלא התחלת לפקפק בצידקת דברייך לנוכח תשפוכת השטנה של שונאי ישראל והאנושות. חובה עלייך לדעת – כששונא ישראל והאדם, כמו יוסי שריד, רואה במעשה ה”בלתי אנושי” שלך, את חזות כל המלחמה בעזה, בה, למעשה, לא נעשה כלום, סימן הוא – שאין כמותך צודקת ומוסרית!


יוסי וחבריו, יהודים וערבים, אשמים שאת נאלצת לשלוח את בנייך למלחמת שווא. הם אשמים פעמיים –

 

1. על שעשו הכל, הכל, ויותר מפעם אחת, כדי שלא להיחלץ מן האיום הקיומי בו אנו נתונים מזה אלפיים שנה, בהן, מדינות האיסלאם לא טמנו את ידיהם בצלחת אלא בנרתיק השבריה. לאחר ששים שנות “עצמאות” וארבעים שנה לאחר הנצחון הנסי העצום במלחמת ששת הימים, אנו במצב בטחוני גרוע אף יותר ממצבנו בתש”ח. וזה, אך ורק בגלל חלאת המין האנושי מסוג יוסי שריד, אבשלום וילן, חיים אורון וכל שאר בני הצחנה. ובמצב כזה, אפילו הם רואים צורך במלחמה ומגייסים את בנייך כבשר תותחים כפויי צו-8, להגן על “גבולות אושוויץ” הנוסטלגיים של “ארצנו הקטנטונת”. כי יוסי אינו רוצה, באמת, להישחט על ידי רופאים ואחרים מעזה.

 

2. על שבמלחמה הזו הם רצחו את בנינו לשווא, בהצגת קרקס אור-קולית, בלי רשת הבטחון. הבנים שלך הם עושי פעלולי המוות, במקום כל המנוולים היושבים בבית או בכנסת, או במטוסים לחו”ל, ומשחקים את משחקי הפוליטיקה האופורטוניסטית שלהם. ואת גם מממנת את הטיסות של המנוולים האלה לחו”ל, למכור אותך ואת עמך למרצחים!

 

 

רוצה ללמוד מי הוא יוסי? אז הנה קצת, על קצה המזלג –

 

 

האם השמן הזה, שעשה פימה עלי כסל, הוא ישורון? אכל הרבה מקדונלדס, ישורון, אכל הרבה פיצות, אכל את כל הארץ כמו ארבה ולשכנינו הותיר פירורי שולחן. להסתכל במראה ולהתפלץ…”

 

 

לפני שנים נרצח בחלחול ערבי. אבישי רביב, האיש של יוסי וחברים, “לקח את האחריות” בשם ארגון אי”ל, הארגון הפיקטיבי, ליצירת פרובוקציות נגד המתנחלים, שהקים השב”כ, בידיעת כל היוסי’ם ובברכתם. יוסי קפץ על המציאה כמוצא שלל רב – לגרש את היהודים מחברון! כי, הלכה בידוע אצל יוסי, יש”ו – נגד האויב הג’יהאדונאצי אסור בשום פנים לנקוט בעונש קולקטיבי, כי יש בו “חפים מפשע”. אבל, המתנחלים תמיד אשמים, ומצווה לרדוף אותם ולהתיר את דמם. הגדיל לעשות הכהן הגדול של כת יוסי, הפושע מספר אחת בעולם, שמעון פרס, שהצהיר שהוא מתבייש להיות יהודי. ממש בדיחה. ראשית, אנו יודעים שהוא מתבייש ואפילו שונא להיות יהודי, בלי קשר לשום רצח. שנית, אנו מתביישים פי כמה, שחלאת אדם כמו פרס ושריד נולדו לאמהות יהודיות. בושה וחרפה.

 

בקיצור – הערבי בחלחול נרצח על ידי בן עמו; רצח על רקע פלילי. אין ספק שיוסי ושימון ידעו זאת מלכתחילה, אך כל מעשה נבלה כשר בשנאת ישראל, בכלל, ועל ידי השמאל, בפרט. למעשה, שמאל, שקר ושנאת האדם אלו מלים נרדפות.

 

במקרה אחר, בו נרצחו שני יהודים חפים מכל פשע, נחום הוס ויהודה פרטושה’ יקום דמם מיוסי, שימון וחברים – שישבו באוטובוס בגבעת החרסינה בחברון (שם נרצחו גם מרדכי ובנו שלום לפיד בתחנת אוטובוס), נקרא יוסי לאולפן של דן מרגלית ונתבקש להגיב על מעשה הרצח הנאצי הזה. וכיצד הגיב איש הממשל של “מדינת היהודים” על רצח שני אזרחים יהודים? כך: “המתנחלים בקרית ארבע מסתובבים כסומא בארובה, מה הם חושבים לעצמם, שהם יישארו שם”? את מבינה, לבנה, עם איזו חלאת אדם יש לנו עסק?

 

ועוד מפניני היוסי, יש”ו קטעים:

 

“השבוע לפני 39 שנה הסתיימה מלחמת ששת הימים והכיבוש התחיל;

 

“מלכתחילה היה הכיבוש מלא כוונות טובות כרימון הלם, ונועד להיות “נאור”. ההיסטוריה של המין האנושי, הלא-אנושי, איננה מכירה דוגמה לסוג כזה של כיבוש טוב ומיטיב. אבל הראש היהודי ממציא לאנושות פטנטים. הפטנט לא הצליח הפעם. הכיבוש חוזר לסורו ומתנהג כמו כיבוש – בגבהות לב, באטימות, ברשעות.

הפירורים שהותירה ישראל לשכנותיה
“ישראל מסתכלת במראה ומתקשה לזהות את עצמה. האם הדמות שניבטת מאז יוני 67′ היא אותה הדמות מקודם? מוטב לעקור את המראות בזעם ולנתצן, ובלבד שלא לראות את הדיוקן המאוס הזה – איך אנחנו נראים. האם העיניים המזוגגות הן עינינו? האם עלם החמודות שהלך בשדות השמין פתאום כמו חזיר? האם השמן הזה, שעשה פימה עלי כסל, הוא ישורון? אכל הרבה מקדונלדס, ישורון, אכל הרבה פיצות, אכל את כל הארץ כמו ארבה ולשכנינו הותיר פירורי שולחן. להסתכל במראה ולהתפלץ…” (“על שטחים ומלפפונים כבושים”, הארץ)

 

אצל יוסי וחברים מתחילה ההסטוריה ביום שאחרי המלחמה ההיא – ב”כיבוש”. שיא הנוחיות לאסכולת השקר, הרמיה, השנאה והרצח. יוסי אוהב מאד להתהדר בשליטתו הוירטואוזית בלשון העברית, ממציא פניני לשון שאין שום קשר ביניהן לבין הענין. וזהו כל הכייף. למה צריך להיות קשר לענין, למציאות, לאמת, או למוסר? ממש לא צריך! כי המטרה מקדשת את כל התותחים הקדושים.

 

“אכל את כל הארץ כמו ארבה ולשכנינו הותיר פירורי שולחן…”. עכשו, אמרי את, מה אנו רוצים מן האנטישמיות הבינלאומית, כשיוסי וחברים מובילים אותה?

 

 

יללת תנים צבועה –

 

היו אומרים שהוא מנצל את כאבו האישי לקידום מטרות פוליטיות… היו מאשימים את האומלל, שהוא רוקד על דמן, העדיין חם, של היקרות לו ביותר… אילו בא להתבכיין למען ה”שלום”, היתה אחוות האחים במנגנון הזה עולה על גדותיה.

 

ירבו כמותך בישראל, גברים, נשים וילדים, שישמיעו את קול האמת! כל הכבוד לך, ולו רק בגלל יללת התנים היודונאצים, פה-אחד, נגדך – נגד עם ישראל!

הם לא הזדעזעו מן המעשה שלך, הם מזועזעים מכל נסיון, אימפוטנטי ככל שיהיה, של הגנה עצמית של יהודים מפני משמידיהם. זה הדבר המזעזע אותם! הם קופצים על כל אמירה וכל מעשה שאותו הנשמה המעוותת שלהם יכולה לגנות, כדי להשוות את היהודים לחלאת המין האנושי, ואפילו להציגם כגרועים יותר.

 

דוד חתואל, שאשתו, על העובר בן שמונה הירחים שברחמה, וארבע בנותיו נטבחו בדם קר על ידי האחים של הרופא “שוחר השלום” הזה, לא קיים מסיבת עתונאים. לא רץ אל מנגנון תעמולה המכונה “תיקשורת ישראלית”, כדי לבכות את מכתו האנושה. גם לא היו נותנים לו; היו אומרים שהוא מנצל את כאבו האישי לקידום מטרות פוליטיות… היו מאשימים את האומלל, שהוא רוקד על דמן, העדיין חם, של היקרות לו ביותר… אך, אילו בא להתבכיין למען ה”שלום”, כמו חולת הנפש נורית פלד-אלחנן, היתה אחוות האחים במנגנון הזה עולה על גדותיה. האיש היה זוכה לחיבוקים ולאמפתיה, כמו אותו רופא מתועב.

 

ילדי משפחת סחייווסחורדר, שהוריהם ושלושת אחיהם התפוצצו במסעדת סבארו, לא זעקו בראש חוצות. להיפך, הלווית טבוחי הנאציזם הג’יהאדי צויינה ל”טובה” באיפוקה. עם ישראל מומחה לנשיכת שפתיים ולאיפוק.

 

לאחר טבח משפחת חתואל, ארבע “נשים” חסרות ישע ועובר במעי אמו, בו וידאו המרצחים הריגה בריקון מחסניות הקלצ’ניקובים שלהם בגופות הקדושות, כתבה גולשת באינטרנט, גולשת מן הסוג היודונאצי – מתנחבלת רצחה את הבנות שלה –. גם כשג’יהאדונאצי בחברון צלף לראשה של התינוקת שלהבת פס, קפצו רוצחינו מבית והאשימו את האב. יתר על כן, הוא נכלא עם גיסו, על שנמצאה לבנת חבלה במכוניתם. לשם השוואה – את עמרי שרון השאירו חפשי, גם מן העונש המצחיק שהושת עליו, מתוך התחשבות ב”מצבה הטראגי של המשפחה”, אבל, את איציק פס כלאו, מצבם, שלו ושל אשתו לא היה טראגי כלל, הלא הם מתנחלים. אילו לא היו שם לא היו נרצחים. זו היא תוצאת התעמולה היודונאצית. זו תוצאת התרת דמם של מי שספגו את כל המוות מעזה, כשהם מגינים בגופם על חלאת שיינקין וקבוצי השמאל.

 

                                                                         

 

כמו כל האמהות, כך גם את, לבנה, אינך מאושרת מסכנת המוות בה שרויים בניך, היית מעדיפה שלא לשלוח את בניך למלחמה. אבל, קואליציית הרשע והפשע – “ישראל”-ג’יהאד, לא הותירו בידיך (כך את חושבת) ברירה, והבנים הלכו. אין בעולם אם הרוצה לשלוח את בנה אל זירת המוות, כמו זו שיצרו עבורנו מליארד בני החלאה המוסלמית ושלש מאות מליוני בני הטינופת המאכלסים את עשרות מדינות ערב, בני מינו של אותו רופא “שוחר שלום”. האם מישהו שמע פעם את היצור הזה מרעיש שמים וארץ על הלינץ’ שנעשה במשפחת חתואל? הלינץ’ בילדים מתקוע? מטען החבלה נגד ילדי כפר דרום?

 

אתר nrg וכנראה גם כל שאר אתרי “התיקשורת הישראלית” הלוא הוא מנגנון התעמולה הגבלסי, בחסות “מדינת ישראל”, שכל מעייניו נתונים לתכלית אחד בלבד – קידום תכנית השלבים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, מנהלים הסתה פרועה נגד צידקת המלחמה בעזה.

 

איש אינו רוצה בעזה, כי זהו קן צפעונים ארסי וקטלני. גם ישראל בורחת ממנה שוב ושוב, הבריחה מעזה היתה גם התירוץ לטיהור חבל עזה, נחלת שבט יהודה, מן היהודים! כל העולם מבין את מצרים שאינה רוצה לשאת באחריות לעזה, אבל, כל העולם דורש מישראל לטפח את עזה, שרצח-יהודים הוא תחביבה האהוב מקידמת דנא, עוד מימי טרום הקמת המדינה וימי טרום “כיבוש”!

 

 

ואל הרופא המשת”פ ל”שלום” –

 

 

אם עזה חפה מפשע, דרזדן על אחת כמה וכמה. בדרזדן היו יותר חפים מפשע (באופן יחסי למספר התושבים), מאשר בעיר המרצחים, עזה. זה עיקר עיסוקה של עזה – רצח!

 

את יודעת, לבנה, למה שלחו את הבנים למות בתוך סימטאות עזה? כדי שלא יאונה כל רע לרופא המנוול הזה!

 

להלן דבריו:

 

 החיילים הישראלים האלה, צה”ל, הם מכירים את הבית שלי. רק לפני כמה ימים הטנק בא מול הבית שלי, מיד התקשרתי לעיתונאים. מנהלת התאום והקישור בארז עשו הכל והזיזו את הטנק, הם היו מולי, הם זזו ונתתי להם את תיאור הבית שלי, בן 5 קומות, ברחוב סלאח א-דין”.

 

הבנת? איש לא צריך היה להכיר את הסיפור של הרופא הזה! אסור היה לתת לו במה, ובוודאי לא ליצור את הסיטואציה של סולחה!!!

 

אם עזה חפה מפשע, דרזדן על אחת כמה וכמה. בדרזדן היו יותר חפים מפשע (באופן יחסי למספר התושבים), מאשר בעיר המרצחים, עזה. זה עיקר עיסוקה של עזה – רצח! דרזדן היתה מלאה במוזיאונים ובמוסדות תרבות, הבריטים הפציצו בלא הבחנה, הכל! לא חסו על שכיות חמדה. ובצדק! אסור לסכן גם חייל אחד שלך, כדי להגן על מישהו או משהו אצל האויב.

 

“שכיות החמדה” בעזה הן מחרטות ליצירת כלי משחית. הבתים הם בתי מרצחים, מוסדות החינוך מחנכים לרצח יהודים. אבל, אצל היוסי שריד’ים, ימח שמם, יש “אוכלוסיה חפה מפשע”. האם יש לך מושג, לבנה, כמה בנים יהודים רצחה מדינת ישראל על מזבח ההגנה על חייהם של אויבים “חפים מפשע”? האם יש לך מושג כמה בנים יקרים רצחה מדינת ישראל, כדי לא לפגוע ב”מקומות קדושים” של רוצחינו? האם יש לך מושג, לבנה, עד כמה מושחתת וחסרת אנושיות היא המדינה שהשמאל, ימח שמו, בנה?

 

גם את מס השפתיים על השתתפותך בכאבו של רופא ה”שלום”, לא היית צריכה להעלות. לא די שאין אנו אמורים לכאוב את כאב האויב, אלא אסור לנו לכאבו! יש לנו די והותר, מעל ומעבר, מכאבנו שלנו! הם אינם חסים על שלהם, קל וחומר, על שלנו, איך ייתכן שקרבנות רצח-עם יכאבו את כאב רוצחיהם? זה מטורף!

 

לבנה, זה אפילו לא על קצה המזלג מן הדברים שיש לי לומר על תועבת “שוחרי השלום”, חלאת המין האנושי, המגנה אותך.

 

אעשה זאת, בלי נדר, במאמרים אחרים, כמו למשל בתגובה על דבריו של הנבל, עופר שלח, בנושא ה”אופן המידתי”, בו הגיבה “ישראל”.

 

אני מאחלת לכל ילדי ישראל לשוב הביתה בשלום, גם אם עשו את השטות, עד פשע, של יציאה למלחמת הסרק הזו.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר