ברק: נצא עם נבחרת ראויה וחזקה

ברק: נצא עם נבחרת ראויה וחזקה

חנה אייזנמן
04.12.2008 16:12
ברק: נצא עם נבחרת ראויה וחזקה


אותן נבלות חיללו מאות קברים בבית הקברות בהר הזיתים, במצבות הם ריצפו את השבילים למחראות של הצבא הירדני, ואת כל השבילים בכפר השילוח – סילואן. אני, בעיני ראיתי! החלאה הזו שרפה את קבר יוסף. החלאה הזו טובחת בנו ללא הרף. כל השמאל, ימח שמו, וכן גם התולעים ב”ימין”, כמו אריה אלדד ודני דיין ונמושות נפשעים אחרים, מגנים את חילול מצבות מרצחי חברון.ב”ה

ברק,

אתה והנבחרת שלך פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, ואתם תשלמו על כך ביוקר! ע”ע אריאל שרון!

ואתם, לפני הכל, פושעי מלחמה! אתם משתמשים בצבא העם נגד העם היהודי. אתם עושים שימוש אישי/מפלגתי בצבא העם, אתם חלאת המין האנושי. אין בעולם כולו טינופת כמו השמאל היהודי. נכון, גירסא דינקותא שלנו היא – הלכה בידוע, עשו שונא ליעקב – אבל, האמת היא, שזה לא מפתיע; יש לעשו ולכל בריה בתבל כולה סיבה טובה מאד לשנוא את תולעת יעקב. אתם תולעי אשפה!

הברחת את צה”ל מלבנון. אבל אתה שולח אותו בכח שלא היה כמוהו, כדבריך, נגד יהודים, שאינך ראוי להתעפר בעפר רגליהם. ואתה תשלם! וביוקר. והפרט היותר קטן בעונשך יהיה מעופך, המהיר יותר משאתה חושב, מכל מעמד בארץ הזו.

נבחֶרֶת? אתם טינופת ומתעסקים בטינופת. כל הארץ בוערת, ואתם מתקשקשים עם בחירת אפסים, עם “פריימריז” ועם רדיפה נאצית של יהודים!

יש לך מושג כמה רכוש יהודי נשדד בידי רוצחי תרפ”ט? אבל זה בסדר, כי “חברון עיר ערבית”, על פי הצהרתה החגיגית של ה… אין מלים, וליתר דיוק, אסור להשוות – שולמית אלוני.

כל היודונאצים ה”צדיקים” מגנים את הפגיעה בבית הקברות המוסלמי… הצביעות!! דרויש דרש מכם לצאת מן הארץ ולקחת גם את המתים, ואתם, טינופת, עשיתם זאת, הוצאתם את היהודים, חיים ומתים, מנחלתם, התעללתם בחיים, והפרעתם את מנוחת המתים הקדושים. גם לכם לא תהיה מנוחה, ועיין שוב, ערך: אריאל שרון.

הפארטנרים שלכם שרפו, באדיבותכם הרבה, את כל בתי הכנסת בגוש קטיף. זו אותה חלאת אדם ג’יהאדית, שהחריבה עשרות בתי כנסת עתיקים ויפהפיים ברובע היהודי בירושלים, בין תש”ח, השנה בה מסר להם בן-גוריון, ימח שמו, את לב ירושלים, ועד תשכ”ז, בה שוחררה העיר, שאתם מתאמצים כל כך להחריבה.

אותן נבלות חיללו מאות קברים בבית הקברות בהר הזיתים, במצבות הם ריצפו את השבילים למחראות של הצבא הירדני, ואת כל השבילים בכפר השילוח – סילואן. אני, בעיני ראיתי! החלאה הזו שרפה את קבר יוסף. החלאה הזו טובחת בנו ללא הרף. כל השמאל, ימח שמו, וכן גם התולעים ב”ימין”, כמו אריה אלדד ודני דיין ונמושות נפשעים אחרים, מגנים את חילול מצבות מרצחי חברון. רוע, רוע ושוב רוע.

עם כניסת צה”ל לחברון, במלחמת ששת הימים, הוא צריך היה לנקות את עיר המרצחים הזו מכל הערבים, לא להשאיר שם שריד ופליט, ואת בתי הקברות לחרוש ולהשאיר אדמה חרוכה. ועדיין צריך לעשות זאת, כנ”ל בעזה!!

תחת זאת, אתם מנקים את חברון מיהודיה ואת עזה כבר נקיתם. אתם חברת נקיון בע”מ. אלא בהיפוך, אתם האשפה, המפנה את הזהב הטהור. איך קורית אנומליה כזו, זו שאלה לשטן, שאתם יצירי רוחו.

עד מתי אתה, נבל, והנבחרת שלך תסייעו לג’יהאד להשמיד אותנו?

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר