ליל הבדולח החברוני

ליל הבדולח החברוני

אהרון רול – טורונטו
06.11.2008 07:26
ליל הבדולח החברוני


דבר אחד הוא למלא הוראה חוקית בהתאם לכללים הנוהגים במדינת ישראל ודבר אחר הוא למלא אחר הוראות והתנהלות של פוגרום אשר דגל שחור מובהק מתנוסס עליהן.הגיעו לידי מספר סרטוני יו-טיוב המתארים את שאירע בליל הבדולח החברוני ב-26 לאוקטובר 2008. מדוע השם שהוצמד לאירוע הינו בעל אסוציאציות כה חמורות?
וכי ניתן לתאר אחרת את שאירע שם?  גם ליל הבדולח האירופי של שנות השלושים בוצע בנוסח של פוגרום וכנגד יהודים באשר הינם יהודים.

כגנבים בלילה, כקלגסים מהזן הגרוע ביותר, ככנופית פורעי חוק, לא המתיישבים—מהרסיהם כמובן, לובשי המדים השחורים (עוד הקשר משנות השלושים באירופה), התנפלו על משפחות שלא עשו רע לאדם ולאלוהים והחריבו, שברו וניתצו את ביתם עליהם כולל תכולתם כאשר הם בועטים את הילדים החוצה לקור המקפיא ללא בגדים הולמים וללא אמצעי חימום.

כל התראה לא נמסרה, כל פיתרון למגורשים לא נהגה ויושם.  הקורבנות נזרקו החוצה ככלבי רחוב, כחיות.  אין ולו ספק קטן כי החיות השוטות בארוע זה הם שוטרי היס”מ וחילי צה”ל אשר שיתפו עמם פעולה.

בל נחיה באשליות, כבר נאמר כי “במקום ששורפים ספרים ישרפו גם בני אדם” ובהקשר זה יש להתריס כי “במקום שקלגסים מבני עמנו מתנהלים כחיות טרף כך יעשו הם גם לאזרחים שלווים אחרים יהיה הם באשר יהיו”.

לא שילטון החוק, לא הדמוקרטיה היא שאמרה דברה כאן אלא האנטיתיזה לשלטון החוק והדמוקרטיה.  התנהלות הפורעים בחסות “החוק” היתה כל שנידרש למשטר טוטליטרי לפרוח ולשגשג.

 יש ליזום העמדתם לדין של המשתתפים בפוגרום הנורא הזה ולשפטם לתקופות מאסר ארוכות.  כמו כן, כל אלו אשר פיקדו והורו על הפוגרום, יהיה מעמדם אשר יהיה, מראש הממשלה, דרך שר הביטחון ועד אחרון המפקדים בארוע, יוחרם רכושם מידה כנגד מידה, כאשר עוללו לאחיהם בחוות פדרמן.

דבר אחד הוא למלא הוראה חוקית בהתאם לכללים הנוהגים במדינת ישראל ודבר אחר הוא למלא אחר הוראות והתנהלות של פוגרום אשר דגל שחור מובהק מתנוסס עליהן.

הנה הקישורים בנושא, צפו ושיפטו בעצמכם.  ישקול כל אחד לעצמו האם בצידן של חיתו הטרף ניצב הוא או בצידם של בני תרבות.

http://www.youtube.com/watch?v=-eboT9yPVSo&eurl=http://www.hebron.com/english/

http://hebron.orgreality.com

1031200852606AM.jpg

 

המחבר הינו יועץ אירגוני ודירקטור ניהול פרויקטים בכיר לחברות ואירגונים בענף המחשבים

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

 

905-886-8998

amroll@rogers.comכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר