אכיפת החוק

אכיפת החוק

חנה אייזנמן
03.11.2008 08:06
אכיפת החוק


הקריאה לרצוח קבוצניקים או הדיקלום על “אכיפת החוק על הקיבוצניקים”, תיחשב לגיטימית, לא רק בגלל הדמוניזציה שנעשתה להם, אלא, בעיקר, משום שזה מה שיפסוק בית המשפט ב”דמוקרטיה” הנ”ל, שיהיה שותף מלא ואפילו – המנוע, לרדיפת הקבוצניקים.ב”ה

 

 

 

”.. מה השנאה הבוערת בעצמותיכם נגד המתנחלים – שהיא חזקה אצלכם הרבה יותר מאשר כלפי המחבלים – מעבירה אתכם על דעתכם, עד כדי כך – שאתם יוצאים להילחם נגדם בחזית אחת עם אלה שגם אתם מכנים אותם ‘אויב’ (‘רק עם אויב עושים שלום’, אתם נוהגים לומר).
”..
ומה אצה לכם הדרך כל כך לדרוש את פינויים, את עקירתם ממקומם, עוד לפני שעולה בדעתו של ערפאת לדרוש זאת? מה היצר הזה, מה הלהיטות הזאת, מה השמחה-לאיד הזאת, שקשה לכם להסתיר אותה – לראות מיד, עכשו, בנחמה הזאת?
כששומעים באיזה שצף-קצף, באיזה ריר על שפתיים, מדברים עליהם כמה מכםהרי אין זה פחות מדמוניזציה! מציגים הם לעיניך מין סטריאוטיפ של מתנחל – כזה ראה ובזה! כזה ראה ושנא! זוועה! תאב-דם! רצח בעינים! שונא אדם! האם יש דמיון כלשהו בין הדמות המפלצתית שמציירים למתנחלים ובין האנשים בשר ודם שאתה פוגש באפרתה, בעפרה, בקדומים, בשקד, בתקוע?…”. (אהרון מגד)

 

 

אכיפת החוק

 

 

הסתה בכל כלי התיקשורת לרצח הקבוצניקים בגן שמואל, יד חנה וגבעת חביבה, שהם הגרעין הקשה של הקבוצים ברוח סטאלין. לקבוצניקים ייעשה רצח אופי קולקטיבי. ועל כן, קריאה לעלות עליהם בטנקים, תיחשב לזכות ביטוי אלמנטרית, ב”דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”.

 

 

אני בעד!

 

זה יתחיל כך – הסתה בכל כלי התיקשורת לרצח הקבוצניקים בגן שמואל, יד חנה וגבעת חביבה, הם הגרעין הקשה של הקבוצניקים. לאחר מכן, יעברו לכל השאר. לקבוצניקים ייעשה רצח אופי קולקטיבי. ועל כן קריאה לעלות עליהם בטנקים, תיחשב לזכות ביטוי אלמנטרית, ב”דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”. הקריאה לרצוח קבוצניקים או הדיקלום על “אכיפת החוק על הקיבוצניקים”, תיחשב לגיטימית, לא רק בגלל הדמוניזציה שנעשתה להם, אלא, בעיקר, משום שזה מה שיפסוק בית המשפט ב”דמוקרטיה” הנ”ל, שיהיה שותף מלא ואפילו – המנוע, לרדיפת הקבוצניקים.  

ארגוני ימין “יעבירו את הזקנה את הכביש”, כלומר, יארגנו כל מיני “מדוכאים עלי אדמות”, שיבואו למסוק את הזיתים “שלהם” ליד חלון ביתו של חיים אורון.

התעמולה תציין, במקרה זה תהיה זו  האמת, שהקבוצים חיים על חשבוננו, מאז היווסדם ועד עצם היום הזה. מנגנון התעמולה יציין עוד, וגם זו האמת – שהמתנחלים נהרגים על הגנת איילת השחר, חניתה, משגב עם, ובאופן כללי ואידיוטי ביותר, הם נהרגים על הגנת המדינה הרודפת אותם על פי מיטב המסורת הנאצית.

במקביל יחריבו בקבוצים, סתם, בשביל הכייף הסאדיסטי, פה בית, שם אסם, ולקינוח, איזו רפת. וכל זאת, כהקדמה.

השלב הבא, לאחר שנים של גרירות קבוצניקים מעל אדמתם והחרבת התיישבות שלמה, שכמעט נשכחה – יוכשרו רבבות חיילים ושוטרים, באמצעות שטיפת מח ארכי-נאצית, לבצע את מדיניות היודנריין – טיהור אתני ביהודים, פעם נוספת, בכל ההתישבות הקבוצית.

 

כל התנגדות לרדיפה הנאצית הזו, תיתקל ביד קשה ובאכיפה מוגברת של החוק על פורעי החוק, שכבר ידועים ככאלה, עקב ההסתה הגבלסית המתמשכת נגדם.

במשך כל שנות הרדיפה, לא תינתן לקבוצניקים זכות הזעקה. זעקה פירושה – הסתה – ומלים הורגות. המיקרופון יינתן רק לקבוצניקים סתגלנים, שיגנו את פורעי החוק ויתנערו מהם. ועם ישראל יגיד, אם הם אומרים, מי אנחנו שנשבור להם את המלה…

מעניין מה יחליט יואל מרשק – האם לצאת בגרזן נגד המתעללים בקבוצניקים, או לצאת בגרזן נגד חבריו משכבר הימים, “פורעי החוק”.

 

אבל, זה לא יקרה לעולם! למה? כי התישבות יהודים בארץ ישראל שנויה במחלוקת – בין שונאי ישראל, כשהגרועים מכולם, הם הסטאליניסטים בקבוצים, שעליהם אין שום מחלוקת, לבין היהודים, שבי ציון. וכידוע, בכל מחלוקת בין היהודים למוטאציה, המוטציה מנצחת, כי לכך הרגילה אותה ה”שותפה ההסטורית”. מקדשי ה”ממלכתיות” וצה”ל, הרצים ראשונים, גם מבלי שהתבקשו לכך, לגנות את הקומץ, שעדיין לא איבד את שפיותו, והיודע היטב מה משמעותה של השניות במחלוקת בין שונאי ישראל לאוהביו. הם ממהרים לגנות את אלה שאינם מאמינים שכס אלוק ממעל הוא נאצי. הם יודעים שדבר כזה לא ייתכן, ושום “איילת שחר” נסתרת, לא תשנה עובדה זו. כס אלוק ממעל איננו כס נאצי!

 

כשנפטרה נעמי שמר, ז”ל, סיפרה לנו “הטלויזיה הישראלית”, שהמשוררת, “השנויה במחלוקת”, נעמי שמר נפטרה. ולמה היתה נעמי שמר שנויה במחלוקת? מסיבה נורא, נורא פשוטה, היא לא היתה שונאת ישראל. קורה! אפילו בקבוצים!

גם אריאל זילבר שנוי במחלוקת. היו ימים ששיריו נשמעו בלי הפסקה. אז מה קרה פתאם? דבר פשוט – אריאל הבין שהוא בן לעם הנרדף על ידי המדינה שהשמאל בנה, ונתן לכולם להבין, שהוא הבין. ומיד הפך לשנוי במחלוקת, מוקצה מחמת מיאוס שמאלני.

 

ההכרזות על “אכיפת החוק על המתנחלים”, יש לה מטרה אחת בלבד – להציג את המצויינים שבתושבי הארץ הזו, כפורעי חוק. אלה הקוראים לישיבות ולדיונים בנושא אכיפת החוק על המתנחלים, הם המתגעגעים ל”אלטלנה”, שסיבת הטבח בה והטבעתה היתה אותה סיבה ממש – להציג את אנשי האצ”ל כ”מורדים במלכות”.

 

על פי עדותו של אליעזר ליבנה, מראשי מפלגתו של בן גוריון ומי שהיה בשעתו עורך “אשנב” – בטאון ה”הגנה” והמחלקה המדינית של הסוכנות היהודית, במעריב (28.6.1966):

“בן גוריון רצה לחסל את ‘אלטלנה’ בגלל סיבה אחת: הוא רצה שאנשי אצ”ל יופיעו כמורדים במלכות, שכן בתקופה ההיא היה האצ”ל בשיא השפעתו. גם בעניין זה היה לו חישוב מדיני פנימי…

אצ”ל, שתרם תרומה כל כך חשובה להשגת העצמאות, לא הגיע לשלטון משום שלא ערך חישובים כאלה…”

 

מה שמתבצע היום בארץ ישראל היא מורשת בן-גוריון, ימח שמו וזכרו, ש“סטאלין היה קטן לעומתו” (ההסטוריון יגאל עילם). ומכיוון שהיטלר היה קטן לעומת סטאלין, אז, אתם מבינים מה מתרחש בארץ הזו – שלטון השטן!

 

מה שברור הוא – פורעי כל חוקי אנוש הם – ממשלת-“ישראל”, צבאה, כל “פעילי השמאל” ושופרות התעמולה הארכי-גבלסית שלהם.

 

אכיפת החוק תתחיל במעצרם עד תום ההליכים, תימשך בהעמדתם לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, או, לפחות, על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, ותסתיים בהוצאה לפועל של גזר הדין.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר