עידן אולמרט – סוף!

עידן אולמרט – סוף!

אביתר בן-צדף
21.09.2008 22:50
מציאות הזויה

מציאות הזויה


התבדיתי, ואכן עידן אולמרט הסתיים בדברי שבח, הרחוקים מהאמת, כדרכו, של נשיאנו הבלתי-נלאה * עכשיו העת לברך את מי שנשאו במלאכת הקודש של הרחקת אולמרט מחיינו הציבוריים * נקווה, שמערכת אכיפת החוק לא תמרח את ענייניו, כדרכה 

שמעתי ברדיו את דברי החנופה של שימון הראשון, וחשבתי, שהוא יודע, שאולמרט ערבי; ולכן, הוא מהללו – ללא קשר למציאות. נשיאנו יודע לבדות לעצמו מציאות הזויה, ולא אחת הטביענו בה.

 

בגלל אי-דבקותו באמת ובגלל תאוותו הבלתי-מסופקת לכבוד ולנסיעות חינם – קשה לקבל את נשיאנו כעד מהימן על תרומתו של אדם למדינה, או לאנושות. כידוע, הוא ידע לקנות היטב את מי שהיטיבו עמו אחר כך (למשל, בני הזוג לארסן הנורווגיים).

 

לגבי אולמרט – הדברים חמורים עוד יותר, כיוון שפרס היה שותפו למזימה משך שנים (גם כשר לענייני לא-כלום-לחלוטין בממשלתו), עד ששיגר אותו אולמרט לרבוץ במשכן הנשיא כאבן שאין לה הופכין, ואוהבת לטייל ברחבי העולם.

 

 ובכל אופן, ראוי להגיד, “שהחיינו”. עידן אולמרט הסתיים סופית, כנראה. והלוואי שיקיימנו לראות בנפילת “קדימה” ובהסתלקותה לחלוטין מבימת חיינו. הנזקים, שעוללה עד היום, מספיקים לכמה אומות גדולות מאתנו. תיקונם של הנזקים ההפיכים, שעשתה “קדימה”, ידרוש הרבה זמן, המון מאמצים והרבה משאבים.

 

עכשיו העת לברך את מי שנשאו במלאכת הקודש של הרחקת אולמרט מחיינו הציבוריים. ראוי לזכור, כי רבים בעלית ובקרב משרתיה ניסו להנציח את שלטונו. נקווה, שמערכת אכיפת החוק לא תמרח את ענייניו, כדרכה.

 

כשיסתיים, תודה לאל, עידן “קדימה”, נתקן את נזקיו בחדווה – מתוך אמונה, שיותר לא נזדהם בדברים כאלה ובמפלגת שלטון, שרוב ראשיה נחקרו על הא ועל דא במשטרה.

 

ושוב, אומר שנית – למען הכיף: עידן אולמרט, סוף. הללויה!

הציבור רשאי לחזור אחריי בתחושת הקלה: עידן אולמרט, סוף! 

למאמר המקוריכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר