איסטרא בלגינא קיש קיש קריא

איסטרא בלגינא קיש קיש קריא

חנה אייזנמן
19.09.2008 11:26
איסטרא בלגינא קיש קיש קריא


אהוד ברק הוא הכלאה מעניינת של רבין-פרס-אהוד ברק. יש לו ה”מח האנליטי” של רבין, פלוס העילגות הרגשית והנפשית שלו. יש לו כושר הברברת של פרס, בלווית הטמטום, שאצל פרס הוא חיצוני בלבד, שכן אין כמוהו חכם להרע – פרס אחראי יותר מכל אדם חי, כיום, בעולם, לשפך הדם ההמוני של העם היהודי. ברק מטומטם באמת. אולי זו הזיקנה, אם כי זה זמן רב שהוא נראה ונשמע כזה.ב”ה

איסטרא בלגינא   

 

 

די היה בשתי שועלות תיקשורת וותיקות וארבע אמהות שונאות בניהן, מגובות באבות שונאי בניהם, כדי להניס את ברק מן הלבנון, כשהוא גורר אחריו את צה”ל… המדהים הוא, שהבורחים סימנו את האות V,

 

אהוד ברק הוא הכלאה מעניינת של רבין-פרס-אהוד ברק. יש לו ה”מח האנליטי” של רבין, פלוס העילגות הרגשית והנפשית שלו. יש לו כושר הברברת של פרס, בלווית הטמטום, שאצל פרס הוא חיצוני בלבד, שכן אין כמוהו חכם להרע – פרס אחראי יותר מכל אדם חי, כיום, בעולם, לשפך הדם ההמוני של העם היהודי. ברק מטומטם באמת. אולי זו הזיקנה, אם כי זה זמן רב שהוא נראה ונשמע כזה.

 

והמרכיב השלישי – אהוד עצמו – שחצנות חסרת בסיס, שנובעת, אולי, מהצלחתו להפיל שתי נשים בפח אחד – אהוד ברק (נשגב מבינתי..). אין לשחצנותו שום בסיס מציאותי, גם כשאת המציאות יצרו ויוצרים עבורנו שימון וחברים, כשאהוד אחד הזנבות לשועלים. די היה בשתי שועלות תיקשורת וותיקות וארבע אמהות שונאות בניהן, מגובות באבות שונאי בניהם, כדי להניס את ברק מן הלבנון, כשהוא גורר אחריו את צה”ל, ומשאיר אחריו את כל הציוד, כולל, תשמישי הקדושה של החיילים שומרי המצוות. המדהים הוא, שהבורחים סימנו את האות V,  מה שמוכיח, שוב, שמנגנון התעמולה, בעל השיחדש האורווליאני, הוא השולט בהוויה ה”ישראלית” – מלחמה היא שלום, עבדות היא חירות, בריחה עם הזנב בין הרגלים ועם הלשון בחוץ, הוא נצחון – ברק הוציא את צה”ל מלבנון, כיפאק!תבוסתנות היא שלום של אמיצים, דיכוי העם זו דמוקרטיה. מדיניות, שתיחשב בכל מקום אחר בעולם למדיניות נאצית, היא מדיניות לגיטימית וחוקית – במדינה שכמותה גם אורוול לא חזה בדמיונו – שהתקבלה בהליך דמוקרטי על ידי “נבחרי” העם, כמו, שלי יחימוביץ וכרמלה מנשה…

 

להלן לקט להתייחסות:   

 

ברק: הנסיבות אילצו אתכם להתבגר מוקדם

שר הבטחון חגג הערב עם עשרות יתומי צה”ל מסיבת בר מצווה משותפת, “אין מנוס גם ביום הזה מהזיכרון הכואב על מי שחסרים בחגיגה הזו”.

 

‘איומי הטרור מסיני מתחדדים וקונקרטיים’

בתום פגישה עם ראשי המכינות הקדם צבאיות הדגיש שר הביטחון את האיום בסיני, “האיומים של הטרור מסיני מתחדדים וקונקרטיים”.

 

“אם תכפה מלחמה – ננצח האויב על אדמתו”

שר הביטחון בטקס התייחדות לחללי חיל התותחנים: אם תכפה עלינו מלחמה, תפקיד ההנהגה לדאוג שננצח כל אויב באופן חד, ברור ומהיר, על אדמתו.

 

ברק: חיזבאללה מחומש יותר מאי פעם

שר הביטחון אהוד ברק קובע בנאום שנשא כי החיזבאללה לא רק שב לכוחו אלא שמחבלי הארגון אף מחומשים יותר מאי פעם.

 

כמות הטילים שבידי חיזבאללה הוכפלה

ברק לדיק צ’ייני: כמות הטילים שבידי חיזבאללה הוכפלה ואף שולשה, וטווחי הטילים התארכו, זאת בסיוע אינטימי מתמשך של הסורים.

 

‘חזון אחרית הימים כנראה איננו קרוב’

שר הביטחון, אהוד ברק, אמר בנאום שנשא באירוע לציון 75 להקמת תע”ש, כי המציאות האזורית מרמזת, שחזון אחרית הימים כנראה איננו קרוב”.

 

השתתפות של ברק בטכס בר-מצווה ליתומי צה”ל, או התכנסות יתומי צה”ל, בני מצווה, “במעונו של נשיא המדינה”, זהו חילול זכר הנופלים במלחמות שהביאו עלינו הפושעים האלה.

 

ברק מטיל את האחריות לרצח הוריהם של היתומים על “הנסיבות”. מעניין לכמה מן היתומים חייב ברק את יתמותם. אשר לפרס, הוא אחראי לכולן, הוא הכהן הגדול של מולך השלום, שהאש הבוערת בקרבו מכלה את היהודים באלפיהם.

 

אז, בואו נבדוק: ב-18.5.2005 כותב חבר וועדת חוץ ובטחון, יוסי שריד:

“מאז נסוג צה”ל מלבנון, לא חדלו פעולות האיבה בגבול הצפון, חיזבאללה לא הניח את נשקו, וההתפרצויות האלימות מעת לעת גבו מחיר דמים כבד, הרוגים ופצועים, חיילים כאזרחים. בשלב זה אני גם מתקשה לאמוד את השפעת הנסיגה החד צדדית מלבנון על התעוררותה של האינתיפאדה השנייה. הפלסטינים, מצידם, טוענים בעקשנות שההתקפלות הישראלית בדרום לבנון היא שהשיבה רוח גדולה במפרשי ההתנגדות הפלסטינית, מתוך הערכה שאם ניתן “לקפל” את ישראל, ולאלץ אותה לסגת במקום אחד, למה לא ניתן באותה מידה לדחוף אותה החוצה במקום אחר.

“קשה לי לפסוק, ושאלת ההשפעה וההשראה תישאר לפי שעה פתוחה עד שנדע ונבין יותר. ובכלל, הרושם הוא ש”המבחן הלבנוני” איננו מאחורינו, והוא עדיין לפנינו. איש לא יסתכן עוד בנבואה מה יילד יום, אבל היום יכול ללדת מציאות רגועה באופן יחסי, כשם שהוא יכול ללדת פורענות. צבא לבנון לא ירד עד כה לתפוס את עמדותיו בדרום המדינה, האזור כולו הוא עדיין “ארץ החיזבאללה”, והארגון המסוכן ערוך על קו הגבול, מצויד וחמוש מכף רגל ועד ראש. לרשותו עומדים היום אמצעי לחימה שלא היו לו לפנים, הטווחים ארוכים יותר והאיומים חריפים יותר”.

אלו “הנסיבות”, “המצב”, “המציאות” – תהיו ריאליים… – force major – רק לא ברק הבורח.

מה יש לנו פה? הכל!!

יש בריחה באישון לילה. יש ידיעה ברורה ופרטנית על התחמשות החיזבאללה. ובמה עסוקה, ממש באותו זמן, ממשלת “ישראל”? במה עסוקה הממשלה של מדינת הגמדים, כאשר גבול הצפון עומד לעלות באש? היא מעלה באש את הגבול הדרומי. במקום להילחם ולהצמית את המרצחים בצפון, לפני שיהפכו למפלצת ענק, היא יוצאת נגד יהודים, גברים, נשים וטף, שהיא אינה ראויה לנשק את כפות רגליהם, פן תזהם אותן.

מדינת ישראל, משלחת את הצבא שברח מלבנון, כשהוא מסמן Victory, נגד ילדים יהודים. חמישים וחמישה אלף לובשי שחורים, העולים כמקקים על היהודים, בנחישות וברגישות של נחשים.

זה, בעצם, מובן מאליו. בצפון המרצחים מסתדרים בעצמם, בדרום הם פחות מוצלחים, אז צה”ל צריך לעשות משהו בנדון, והוא עשה. וכך יצר אש פרצים – צפון ודרום תחת אש.

ואז מספר ברק ליתומים, קרבנות מדיניות הדמים שלו – של המדינה שלו, ש”הנסיבות” אילצו אותם להתבגר מוקדם…

לברק, שהוא אינפנטיל תמידי, אין מושג שילדים יהודיים נולדים מבוגרים. אלפיים שנות התבגרות, עשו את שלהן. אבל, ברק וחבר המרעים אשר אתו ולפניו, מאמינים, שעדיין יש לחנך את ילדי ישראל לבגרות מוקדמת, ועושים את כל המאמצים, כדי ליצור את הנסיבות המתאימות. תודה לאנשי “החינוך מחדש”.

ועוד אומר ברק: “אם תכפה מלחמה – ננצח האויב על אדמתו”

 זהו ספורט לאומי של “מדינת ישראל” – להעביר את המלחמה, תמיד לאותו “שטח האויב”! לשפוך שוב ושוב את דמם של בני ישראל, באותם מקומות, ממש, מהם נסוג צה”ל, בצעד חד צדדיבריחה מבוהלת באישון לילה – כדי שיוכל שוב “להעביר את המלחמה לשטח האויב”. ו“שטח האויב”,  הם חבלי ארץ ישראל, שברק והמנוולים כמותו, עכשו ומאז ומקדם, מסרו לאויב, כאתנן, על שיתוף הפעולה שלו עם “מדינת ישראל”, שדרוש לה אויב, כדי שתוכל לשחק את תפקיד “שוחרת השלום”, על דמנו.

רק כך תוכל לשלוט על העם היהודי. רק כשיש מלחמה, כל העם מתגייס – “כוחנו באחדותנו”, תורת “ממלכתיים” משוגעה! ועל כן, יש ותהיה תמיד מלחמה, כי זהו רצונם של הברק’ים. וכך יוכלו להשתתף תמיד, ר”ל, במסיבות בר-מצווה של יתומי צה”ל ויתומי “פעולות איבה”, ולברבר את דברי התועבה שלהם.

מי שאחראי לכל המלחמות באזורנו, הוא “מחנה השלום”! מאז ההסכם הראשון עם הקרויים ערבים ועד היום. מאז ההבלגה הראשונה, ועד היום. עם נאצים לא עושים הסכמים, אלא, אם אתם גרועים מהם, וזה בדיוק מה שהם, הגרועים מכולם.

ואז, מספר האידיוט לעם ישראל, שהחיזבאללה חזק היום יותר מאי פעם, במקום להסתיר את העובדה הזו עמוק באדמה, כדי שלא יזכירו לו את חלק הארי שהוא תרם להתעצמות החיזבאללה. אבל, ברק סומך על זכרונו הקצר של העם היושב בציון, שיאמין לו, שמה שקורה בצפון, אלו הן “נסיבות”. וגם יש לו על מה שיסמוך. ב”מדינת ישראל”, אלף יפול רשע וקם, כי מקימים אותו מעפר. כמו שחלאת האדם, שמעון פרס וחברים, הרימה מאשפתות את ערפאת, כך מרים עם ישראל שוב ושוב לראשות ה”ממלכתיות” את הנוראים באויביו, כאילו נמחק עברם…

אין צורך בעין מזויינת, כדי לאבחן את העובדה הבולטת – כעומק הפשעים נגד העם היהודי, כן גובה המשרות! רדיפת ישראל איננה רק מטרה, אלא, גם אמצעי להשגת טובות הנאה. שאל כל איש “עמך” ברחוב – למה החריב שרון את גוש קטיף, והוא יענה ללא היסוס – כדי לסגור את התיקים הפליליים שלו. שאל כל איש “עמך” ברחוב, למה הקפיץ פתאם אולמרט על ראש שמחתו את ה“שלום עם סוריה”, ושוב יענה האיש בלא היסוס, כנ”ל. עם ישראל אינו טפש, הוא רק מטומטם,  הסומך על נסים שהוא אינו ראוי להם.

אך בזה לא סגי. ברק אינו מסתפק בהצגת מערומיו לפני עם ישראל, הלוא הוא איש העולם הגדול, והוא מתבכיין לפני דיק צ’ייני על גידול הכמות והטווח של התותחים שבידי החיזבאללה. אני יכולה לתאר לעצמי מה אומר צ’ייני בלבו, אך לא יגלה לפיו, אולי, גם, מתוך נימוס, אך בעיקר, בגלל האינטרסים של המדינה שהוא מייצג. ככל שיגבר הטמטום של המדינה שהשמאל בנה, כן ייקל יותר על ארה”ב, ללוש אותה, כחומר ביד היוצר. הרי זה מה שעושה “ישראל” מאז לידתה – מתַפקדת כמושק’ה של הפריץ.

בתחילה תמכה ארה”ב, כי היה לישראל פוטנציאל להיות בת ברית חשובה במזרח התיכון. אבל, כשנוכחה לדעת, שישראל הופכת מנכס לנטל, שינתה את כל ההתייחסות. היא עדיין “תומכת”, במדיניות ההתאבדות של ישראל, וצוברת נקודות במדינות הנפט. כי הממשל בארה”ב, אינו הומני יותר מן הממשל הנאצי וממילא גם לא מן הממשל, מורשת בן-גוריון, בישראל.

ועכשו, כשמעשיה של ממשלת הדמים והזדון, הרשע והפשע צולחים בידיה, יכל ברק להצהיר – חזון אחרית הימים כנראה איננו קרוב. שוב, כיפאק לברק. זאת בתע”ש. כלל לא יהיה  קשה להאמין, כי בנוסף לגורם שנאת ישראל, שהיא, ממילא, זילות חיי עם ישראל, רואה הממשל הישראלי במלחמות ערך מוסף של בדיקת יעילות הנשק, תוצרת כחול-לבן-אדום, בזמן אמת ובצורך אמת. מובטח להן, לתעשיות, כי תמיד תוכלנה לעשות ניסויים באש חיה…

ובזה לא סיימנו עם ברק, המשך יבוא, בלי נדר.תגובה אחת על “איסטרא בלגינא קיש קיש קריא”

  1. This article gives clear idea in favor of
    the new users of blogging, that truly how to do blogging.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר