מדינת החרדים

מדינת החרדים

רות ירדני כץ
http://www.global-report.com/safrut 06.08.2008 08:50
יושבים קדימה

יושבים קדימה


האירועים האחרונים מבישים עד כדי בכי. הם הצליחו בכך שנשים אינן מורשות לשיר בכנסת!!! קראתם טוב? בכנסת ישראל נשים אינן יכולות לשיר! הם הכריחו את להקת “מחולה” מירושלים לרקוד עם לבוש חומייני בטקס פתיחת גשר המיתרים. הם מכריחים את הנשים לשבת באוטובוס בשורות האחרונות. הם הגבירים החסודים שמטריית אלוהים מגנה עליהם יושבים קדימה. הם הגנבים, הרמאים, שקרנים ואוכלי חינם ואנחנו בקומהבמדינה של החרדים אנחנו מיעוט מסכן ומושפל. הם החזירו אותנו לימי החושך ואנחנו בתרדמת עמוקה. הם עושים מה שהם רוצים, ואנחנו יושבים בסלון בוכים ומייללים. כן, אנחנו מקבלים הכל, ונותנים להם לעשוק אותנו, לאכול ולשתות על חשבוננו, לא לעשות כלום, אין להם חובות  רק ללמוד תורה וכיוון שהם מצליחים אין מי שיעצור אותם, מחזירים אותנו לימי הביניים, ואנחנו נותנים להם לעשות בנו מה שהם רוצים, ובקלי קלות.

האירועים האחרונים מבישים עד כדי בכי.  הם הצליחו בכך שנשים אינן מורשות לשיר בכנסת!!!  קראתם טוב? בכנסת ישראל נשים אינן יכולות לשיר!

הם הכריחו את להקת “מחולה” מירושלים לרקוד עם לבוש חומייני בטקס פתיחת גשר המיתרים. הם מכריחים את  הנשים לשבת באוטובוס  בשורות האחרונות.  הם הגבירים  החסודים  שמטריית אלוהים מגנה עליהם יושבים קדימה. הם הגנבים, הרמאים, שקרנים ואוכלי חינם ואנחנו בקומה.

ספרתי כמה חברות כנסת יש לנו והגעתי ל-13 נשים ואף אחת לא קמה. אף אחת!!!  לא שרת החוץ שמייעדת את עצמה לראשות הממשלה, גם לא יושבת ראש הכנסת המהוללת, לא שרת החינוך המפוארת, לא שלי יחמוביץ ולימור ליבנת עם הפיות הגדולות שלהן, וכל האחרות. כולן נאלמו דום. כולן עומדות דום!  

גם לא שמעתי שום חבר ממשלה או חבר כנסת ממין זכר שקם מכסאו וצעק “עד כאן יש גבול”!  היכן אהוד ברק שרוצה להיות ראש ממשלה?

נתניהו מזמן הפך להיות חלק מהם והשבוע  הרב הבלתי מעורער, ושליט המדינה, הרב עובדיה יוסף אמר בערך כך: שנתניהו הוא איש תורה מובהק. השליט הדתי מבחינתו הכתיר כבר את נתניהו לראש הממשלה הבא, ונתניהו יכול כבר לשבת בחיבוק ידיים כי הוא הוכתר.

גם אולמרט מכר את נשמתו לחרדים כאשר רץ לראשות עיריית ירושלים.

איפה מר”צ? שמעתם על המפלגה הזאת בזמן האחרון, היא קיימת בכלל? פעם היתה להם אישה לוחמנית שקראו לה שולמית אלוני.

חברי הכנסת נהנים ממשכורת נאה מאוד, מהטבות בלי סוף, מלא לעשות כלום, ולשמור על הכיסא חם כי למה להפסיד מקום עבודה כל-כך כייפי? אז  מה שבראש שלהם הוא: שהחרדים ימשיכו להכתיב לנו מה לאכול, ללבוש, מה כן ומה לא, והם שנבחרו  בגללנו, ימשיכו ליהנות ממנעמי החיים.

למאמר המקוריכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר