חגיגה מוזיקלית / ספורי חוקרים

חגיגה מוזיקלית / ספורי חוקרים

בית הלחמי דוד
מ.ל.מ. חקירות http://www.mlminv.co.il 14.06.2008 22:09
חגיגה מוזיקלית / ספורי חוקרים


המשרד מתמחה בחקירות אישות (גירושין) ע”י טובי החוקרים, ביצוע מעקבים, צילום סמוי, חקירות לאיתור רכוש, איתורים, תצפיות, בילוש, חקירות כלכליות, חקירות עיסקיות, חקירות בנושא בני נוער, סכסוך שכנים, חקירות בנושא דמי מפתח, בדיקת האזנה, השכרה/התקנה של ציוד וידאו סמוי, פוליגרף, אבטחת מידע, איסוף מידע, גניבות מחשב, זכויות יוצרים (קניין רוחני), חקירות על מטפלים קשישים/ילדים, בני זוג, יעוץ לארגונים ולמוסדות, זיהוי מעקב, הדרכה, בניית תיק גירושין, מודיעין, צוואות, רשלנות רפואית, דיני משפחה, ירושה.

יעוץ ראשוני חינם! סודיות מלאה! יחס אישי!השמות ופרטים בסיפור שונו אך הסיפור אמיתי !

עמדתי לצאת מהמשרד כאשר הטלפון צילצל, נתי שותפי ענה לטלפון וסימן לי בידו לשבת, נתי הגיש לי את השפורפרת ואמר לי :”דודי משהיא רוצה לדבר איתך”, עניתי לשיחה, האישה מעבר לקו הזדהתה בשם לילי וביקשה להיפגש איתי בדחיפות, לדבריה יש לה בעיה והיא לא רוצה לדבר על כך בטלפון, קבענו להיפגש במשרד בעוד כחצי שעה.

לאחר חצי שעה בדיוק נשמע צלצול בדלת הכניסה למשרד, פתחתי את הדלת לאישה בשנות הארבעים לחייה גבוהה ורזה מאד, שאמרה: “שלום אני לילי”.

הצגתי בפניה את נתי שותפי ושאלתי אותה אם מפריע לה שנתי יהיה נוכח בשיחה היא אמרה שזה בסדר מצידה. שאלתי אותה מה הביא אותה לפנות אלי ולילי החלה לדבר בהיסוס.

היא סיפרה כי יש לה בעיה אישית וחברה שלה המליצה לה לפנות למשרדי, וביקשה לא לחשוף את שם חברתה.

לילי סיפרה כי היא ובעלה (ירון) מוזיקאים, הם מנגנים ביחד בתזמורת ידועה.בעלה בנוסף לעבודתו בתזמורת מלמד נגינה בקונסרבטוריון בהרצליה משעות אחה”צ ועד לשעות הערב המוקדמות, והם מתגוררים ברמת גן.

לדברי לילי היום בבוקר היא קיבלה שיחת טלפון ואישה שהיתה מעבר לקו אמרה לה: “את תמימה ונאיבית. לבעלך יש מאהבת” והשיחה נותקה.

לדברי לילי היא חשבה שזו מתיחה אך התייעצה עם חברה שלה וזו הפנתה אותה למשרדנו.

לאחר שלילי נתנה לנו את סדר יומו של בעלה ירון, התברר כי הזמן היחיד שירון לא נמצא איתה זה בימי שני וחמישי בשעות בהן הוא מלמד בקונסרבטוריון. לילי הוסיפה כי לפעמים לאחר גמר העבודה בקונסרבטוריון, קופץ ירון לבקר את הוריו המתגוררים בפתח-תקוה.

מאחר והיום היה יום שני, לילי היתה לחוצה שנתחיל כבר היום במעקב. קיבלנו מלילי תמונה עדכנית של ירון, את פרטי רכבו ופרטים לגבי הוריו. סוכם שנבצע מספר ימי מעקב, לילי נתנה מקדמה על חשבון העבודה ועמדה על כך שהמעקב יתחיל היום.

עקב ההתראה הקצרה יצאנו למעקב אני ושותפי נתי. הגענו לקונסרבטוריון בהרצליה וראינו את רכבו של ירון, מיניוואן/טויוטה חונה בסמוך. התמק מנו לתצפית. לאחר זמן קצר נראה ירון יוצא מהקונסרבטוריון יחד עם אישה צעירה כבת 25, נכנס עם האישה לרכבו ונסע מהמקום.

צילמנו את השניים והתחלנו במעקב. לאחר נסיעה קצרה, עצר ירון ליד קניון שבעת הכוכבים בהרצליה, האישה ירדה מהרכב וירון המשיך הנסיעה. ירון הגיע לבית הוריו בפתח-תקוה ולאחר כחצי שעה חזר לרכבו ונסע מהמקום. בדרך קיבלנו שיחת טלפון מלילי שרצתה לדעת מה קרה, דיווחנו לה ואמרנו לה שאנחנו מתקרבים לביתה, לילי ביקשה שנסיים את המעקב וביום חמישי נבצע שוב מעקב משעות הצהרים. (לגבי הבחורה, לילי אמרה שהיא תראה את התמונות בהזדמנות הראשונה).

ביום חמישי שני חוקרים ממשרדנו ראו את ירון יוצא בצהרים מביתו ונוסע עם רכבו לקונסרבטוריון בהרצליה. בשעה 19:00 יצא ירון יחד עם הבחורה (שנראתה נוסעת איתו במעקב הקודם), הבחורה נכנסה לרכב מסוג פולקסווגן פולו ונסעה אחרי רכבו של ירון, השניים הגיעו לאזור התעשיה בהרצליה ועצרו ליד אחד המוסכים, הבחורה יצאה ממכוניתה נכנסה לרכב של ירון שמיד המשיך בנסיעה. ירון עצר את הרכב בסוף השביל צמוד לגדר של מפעל גדול ליצור קונסטרוקציות. השניים עברו למושב האחורי. מעשיהם תועדו ע”י החוקרים.

לאחר שעה קלה חזרו השניים למושבים הקדמיים ונסעו מהמקום. ירון עצר ליד הרכב של הבחורה היא ירדה נכנסה לרכבה וירון נסע מהמקום.

החוקרים המשיכו במעקב אחרי הבחורה והגיעו איתה לדירתה הנמצאת ברח’ רבי עקיבא בהרצליה על הדלת היה שלט עם שמה. בחקירות שנערכו למחרת, אותרו פרטיה המלאים של הבחורה, רווקה בת 25 שלומדת מוסיקה ועובדת בחנות בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה.
בשני ימי מעקב נוספים שבוצעו הסיפור חזר על עצמו.
לאור הממצאים לילי פנתה לעורכת-דין שהומלצה על ידינו מתוך כוונה להתגרש.
לאחר כשבועיים שוב פנתה לילי למשרדנו וביקשה שנעשה עוד מעקב נוסף היום, לדבריה מחר היא מגישה לירון את כתב התביעה והיא רוצה שנצלם את המפגש ברכב עם “פלשים” כדי שבעלה ירון ידע שנתפס על חם!

מאחר ומדובר בפעולה שעלולה להתפתח לעימות אני ושותפי נתי הצטרפנו לעוקבים.

ביצענו את המעקב כמבוקש וצילמנו עם “פלשים” את הנעשה במושב האחורי של הרכב והופתענו מכך שלמרות הבזקי ה”פלשים” של המצלמות השניים לא הרגישו בכך.

למחרת בבוקר נפגשנו עם לילי וסיפרנו לה מה היה ונתנו לה את התמונות שצילמנו. שאלנו את לילי אם ירון אמר משהו בבית והיא ענתה שלא אמר דבר והתנהג כרגיל.  לילי שילמה את החשבון ואמרה שהיום היא מוסרת לירון את כתב התביעה והיא תיהיה איתנו בקשר לגבי העדויות.

למחרת בבוקר קבלתי טלפון על הקו הייתה לילי שאמרה שהיא בקושי הצליחה להתאפק עד הבוקר וסיפרה: אתמול מסרתי את המסמכים לירון והוא היה בהלם מוחלט! שאלתי אותו מה אתה כזה מטומטם ?לא ראית שצילמו אותך? והוא ענה: מה צילמו? איזה צילמו? הראתי לו את התמונות, והוא לא האמין למראה עיניו! הוא אמר שהוא חשב שההבזקים באו מהמפעל ליצור קונסטרוקציות פלדה שלידו הוא חנה ושמדובר בהבזקים של ריתוך חשמלי.

אחרי כחודש הגיע למשרד שליח ומסר לי בונבוניירה עם מכתב. במכתב מודה לנו לילי על העבודה שעשינו עבורה ובישרה לנו שלא יהיה צורך להעיד מאחר והיא קיבלה גט.

 

מ.ל.מ. חקירות

נייד (נתי): 057-533-8496

 אימייל – mlminv@gmail.com  www.mlminv.co.il

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר