“תעשיות אהבת-ישראל בעב”מ”

“תעשיות אהבת-ישראל בעב”מ”

חנה אייזנמן
27.07.2008 18:54
"תעשיות אהבת-ישראל בעב"מ"


עכשו, תארו לעצמכם שלא היו ישובים, וממילא לא היו מועצות ביש”ע, תפוקת “תעשיות אהבת ישראל בעב”מ” היתה יורדת פלאים. ב”חרדים” לבדם, אין כדי פרנסת הסטחנוביצ’ים…ב”ה

 

 

 

 

“תעשיות אהבת ישראל בעב”מ”

 

 

 

בשעתו תבע ב. מיכאל את עתון הצופה, את עורכו, גונן גינת, ואותי, בגין הוצאת דיבה, או – הוצאת שם רע, או משהו כזה – ואולי הסתה….. משום שהתייחסתי אליו אז במונחים שאינם דורשים מרכאות כפולות. מה שהדהים אותי אז, ועדיין, היא העובדה, שלמרות היותו סטחנוביץ’ בלתי נלאה, שלזכותו נרשמת תפוקה מרשימה, ב”תעשיות אהבת ישראל, בעב”מ” (בעירבון בלתי מוגבל), אין הוא מוכר כלל בציבור שאינו קורא את הפמפלטים של התעשיות הנ”ל. דווקא את שמות הסטחנוביצ’ים, ע. עמוס, ג. דוד, ס. גדעון, ש. מאיר, ז. נתן או – א. אורי ואפילו י.א”ב. מכירים, אך את ב., ממש לא, וזה לא הוגן, והרי הוא לפניכם –

 

 

 

בשבח האמנזיה

 

 

קטעים לצורך השוואה –

 

 

“ממשלת ישראל על כן מוזמנת בזאת להקים עבורם, אי שם, בנגב, הרחק מכל מקום נושב, כמה וכמה התנחלויות-דמה…” (רשע, תם ושאינו יודע לשלם”, 1993).

 

“ברגע של רצינות משועשעת, או אולי שעשוע רציני, הציע השר יוסף פריצקי ליישב בגליל ובנגב את המתנחלים אשר יפונו מן הגדה המערבית….

צריך זיכרון קצר במיוחד כדי להציע שהמתנחלים ישובו ויישלחו למלא “משימות לאומיות” בטריטוריות שיש בהן אוכלוסייה לא יהודית. וכי לא די במה שהם המיטו עלינו ועל סביבתם בעת מילוי “שליחותם” הנוכחית? יידרשו שנים רבות עד שבני הדור הזה, דור מתנחלי הכיבוש, ישובו ויהיו כאחד האדם, ישובו ויהיו ראויים למגורי אדם. אם חפץ השר פריצקי לסייע למתנחלים בתהליך התירבות, המישמוע והנירמול, כדאי מאוד שיפעל בכל מאודו כדי שהמתפנים יגורו כולם עמוק ככל האפשר בתוככי גוש דן, וקרוב ככל האפשר לרחוב שיינקין ולחוף הים. אולי שם, אולי רק שם, תצונן קמעה אש הקודש השחורה שיוקדת בהם, ותינטע מעט בינה ארצית בקודקודם (“לא ראויים למגורי אדם” 2003).

 

“הילדים הכעוסים הללו מעולם לא שילמו חודש שכירות, לא הריחו משכנתא, לא הזמינו אינסטלטור לתקן פיצוץ בצינור, לא הביאו “הביתה” תלוש משכורת, לא תיקנו כורסא שבלתה ברבות שנות הבית, לא עשו מטבח, לא שילמו ארנונה, לא סיידו מחדש, לא עשו ולו גם פסיק קטן אחד מכל הכרוך בבניית בית הראוי לתואר ‘בית’….” (שם)

 

“כמעט כל מתנחל שני המקבל משכורת, מקבל אותה מכיסכם ומכיסי” (“מספרים מאלפים”).

 

מחבר הקטעים האלה, מסתמך על זכרונם הקצר של הקוראים…. מה שעיצבן אותו בהצעתו של פריצקי היה הפלגיאט – הוא גנב לו את הרעיון… אז, יירגע נא, זכות היוצרים לרעיון הזה היא של בן-גוריון, שר”י, שהציע להגלות את ה-VIP של האצ”ל, לגליל ולנגב (וכבר ציטטנו בעבר).

 

לפני שנתייחס לנתונים והיפוכם, ב”מספרים מאלפים”, כמה מלים על בתי וחתני, ה”מתנחלים”. שניהם מביאים תלושי משכורת. הם גוררים אתם משכנתא מאז נישאו, לפני, כמעט, 18 שנה (אנחנו ערֵבים), גרים בבית דו-משפחתי של “אמנה” בשומרון.

מעולם לא היה להם “סלון” חדש, ובאמת הגיע הזמן להחליף את הגרוטאות שיש, אבל הכסף מושקע בעיקר בחינוך הילדים, במזונם ובלבושם. את המטבח אנו “עשינו” להם, הם משלמים ארנונה מן הגבוהות בארץ, אשר לסיוד, מדי פעם הילדים מסיידים… חתני, עובד מהשכם בבקר ועד רדת הלילה – מהנדס אזרחי, בוגר הטכניון. בנוסף לכך, הוא רץ לכל צו מילואים, למרות שעל פי גודל משפחתו הוא פטור מכך, אבל הוא מאמין שמישהו צריך להגן על הסטחנוביצ’ים, שלא הוכשרו לכך, שכן הם מומחים רק בתחומם….

גם מכונת הכביסה העובדת כמעט 24 שעות ביממה, להוציא שבתות ומועדי ישראל, משומשת (היתה שלי, לפני שהחלפתי למכונה שפתחה למעלה ולא בצד), זו שהיתה חדשה, לפני כמעט שמונה עשרה שנה, שבקה, זה כבר. גם מייבש הכביסה, שקבלתי, עם פטירת אמי, הועבר לבת.

בנוסף לעבודתה הרבה, בבית ובחוץ, – בתי מתנדבת במגן דוד אדום, נהגת אמבולנס, כמוה יש רבים ביו”ש, המגיעים ראשונים לטפל בערבים, אלופי תאונות הדרכים הקטלניות.

 

בשעתו, ערב הטיהור האתני בגוש קטיף, הצהיר אורי נעמתי, יו”ר מועצה אזורית אשכול, כי מדובר ב“אוכלוסיה איכותית”, שהוא ישמח לקבל בזרועות פתוחות, וזאת לאחר שנים של השלכת בוץ באנשים הטובים מכולם. עכשו, השאלה היא – מתי הוא אמר את האמת ומתי הוא שיקר.אז, זהו, הגורם הזה אינו משחק כלל אצל השמאל, הכל לפי המבייש והמתבייש והתועלת שיש מזה לשקרן המבייש ולעולם אינו מתבייש.

 

 

 

ועכשו לנתון….

 

“כמעט כל מתנחל שני המקבל משכורת, מקבל אותה מכיסכם ומכיסי.

 

אז, יש או אין, תלוש משכורת?

 

ושוב, הוא שכח משהו; “ומכיסם”, שכן, כל המקבלים תלושי משכורת, משלמים מסים.  ובאופן יחסי, גדולי משלמי המסים הם ה”מתנחלים”, הלא “חרדים”. ובמסיהם שלהם, מימנו את הסדר המושבים והקבוצים, שהימרו בבורסה והפסידו את כספם. אוכלוסיית יש”ע לא היתה מעולם מובטלת, עד אשר באו “אוהבי ישראל”, שהשקט מדריך את מנוחתם, הפכו את חבלי יש”ע, בתחילה, למערב פרוע, שכל נסיעה בהם היא סכנת נפשות, שכנעו את השוק האירופי להחרים את תוצרת יש”ע (נראה שהתוצרת הזו היתה מן שנפל מן השמים ולא מן המעגל היצרני) ולבסוף (בינתיים..), עד ששילבו “אוהבי ישראל” את ה”פראזיטים” בגוש קטיף ל”מעגל-היצרני” במחנה הפליטים – ניצן.

 

 

ואם הזכרנו “חרדים”

 

הרוב הגדול של ה”מתנחלים”, הם אלה שלא אליהם מכוונת התזת “אהבת ישראל” של הסטחנוביצ’ים, כשהם עוסקים ב”שלום”;  הרוב הגדול הם “חרדים” ו”חילונים”. ה”חרדים” חיים בערים הגדולות ביו”ש, כמו – קרית ספר ביתר, ביתר עלית, עמנואל, וגם, שכונת רמות בירושלים ועוד.

 

באריאל, להוציא קומץ – בתוכו חלק ממגורשי נצרים – כל יושבי העיר הם חילונים ואף גויים גמורים, מברית המועצות לשעבר. כן גם מעלה אדומים, גבעון החדשה, גבעת זאב וכו’ רוב חילוני. אבל, כאמור,  לא לכל אלה מתכוון ב., אלא לקומץ ה”מתנחלים” האידיאולוגיים (לא נחזור כאן על תיאוריו המלבבים, את אלה תמצאו במאניפסטים שלו, שהבאתי לפני-כן).

 

ומכיוון שכך (על פי ב. יש “חרדים” ויש “מתנחלים”), הרי, מצאנו את הדברים הבאים:

 

בעוד האוכלוסיה הטפילית-חרדית, חיה בעוני די מרוד, הנה מן הנתונים הסטטיסטיים של מפקד האוכלוסין 1995 עולה כי מתנחלי הגדה דווקא חיים לגמרי לא רע.

 

(כפי ששמתם לב, גם ה”חרדים” נהנים מתפוקת האהבה של “תעשיות… בעב”מ”)

 

למה שאנשים עובדים יחיו רע? רק כי הם יהודים טובים פי כמה ממתנחלי כפר שמריהו, סביון, צהלה או רמת אביב ג’? למה לנהנתנים, החיים במקום טוב באמצע השפלה, מגיע יותר מאשר לאלה, שלא די שממלאים את “חובותיהם” למדינת הדמים והזדון הזו, יתר על האזרחים הנ”ל, הם גם יושבי הספר המגינים על הנהנתנים ועל הסטחנוביצ’ים, החיים יותר טוב מטוב?

 

וכאן שוב שכח משהו – ומכיוון שהם חיים לא רע, אינם נופלים לנטל על החברה ועל המדינה, כמקרי סעד.

 

 “אוכלי המסים”

 

עסקנים ופקידים, מורים וגננות (בגדה יש, באופן יחסי, פי שניים יותר עובדי הוראה מאשר בתל-אביב…), קציני בטחון ורכזי תאורה, בלנים ורבנים, עובדי מתנ”סים ואחיות, שמשים וגבאים, פרנסים ויועצים, ראשי מועצות וסגני ראשי מועצות, מנהלי עמותות ופעילי שדולות. 45% של אוכלי מסים.

 

סתם הערה, משמעותה של הפסקה שלעיל היא – זלזול באינטליגנציה של הקורא. הרי ברור, שהעובדים הנ”ל, להוציא העיסוקים שהם פרי דמיונו של הסטחנוביץ’, עובדים בכל רחבי הארץ. את משכורותיהם הם מקבלים במקומות עבודתם, כחוק, וככל עובד אחר במקום עבודתם.

 

מה הם רכזי תאורה? האם ב”הבימה” עסקינן?

איפה יש בלנים? יש בלניות שתפקידן להשגיח שטבילת הנשים תיעשה על פי ההלכה. וזה רק עיסוק לערב ובתורנות. ולעיתים חברה מזמינה חברה להשגיח.

ממתי מקבלים שמשים וגבאים משכורות? (אולי יש כאלה, בבתי כנסת ייצוגיים, כמו – בית הכנסת הגדול בירושלים).

באיזו מועצה בארץ אין ראשי מועצות וסגני ראשי מועצות?

טוב, זו בכלל לא שאלה. כל המועצות בארץ לגיטימיות, חוץ מן המועצות ביש”ע….

 

עכשו, תארו לעצמכם שלא היו ישובים, וממילא לא היו מועצות ביש”ע, תפוקת “תעשיות אהבת ישראל בעב”מ” היתה יורדת פלאים.  ב”חרדים” לבדם, אין כדי פרנסת הסטחנוביצ’ים…

 

 

עסקנים ופקידים(?)

מנהלי עמותות ופעילי שדולות?

 

נו, ברור שמורים, גננות, קציני בטחון, עובדי מתנ”סים, וכמובן, אחיות, הם אוכלי לחם חסד על חשבון משלם המסים. אין מה לדבר!!

 

הסטחנוביץ’ שכח גם להזכיר שב”גדה” לא רק באופן יחסי, אלא, באופן אבסולוטי יש ילדים רבים יותר מאשר בתל-אביב.

רוב המורים, ממילא, עובדים מחוץ ליש”ע. אין בארץ בית ספר דתי, אין אולפנה ואין ישיבה תיכונית, שאין בהם מורים ומורות ור”מים, תושבי יש”ע. ההוראה בציבור זה היא שליחות, להבדיל מתל-אביב, שם זה מקצוע לא מועדף על השיינקינאים. להבדיל מתל-אביב, אצל הציבור היהודי השורשי ביש”ע החינוך הוא בראש סולם העדיפויות.

 

בקיצור – עם כל התפארת, התהילה וההוד, ה”מתנחלים”, בתוכם, כמובן, ה”חרדים”, מכניסים את כל הסטחנוביצ’ים בכיס הקטן!!! בכל התחומים!!!

ואם אצליח להחזיק מעמד בהתבוססות נוספת בנושא, אעשה זאת בפעם אחרת. למשל, נתעסק במכשירים שיש בבתי-האב המתנחליים, של ממוצע של 10 נפשות (יש גם 17 ו-20, כן ירבו ויעצמו) ובמספר המכשירים בבתי אב עם ילד אחד וכלב אחד.

 

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר