ה”ציונות הדתית” סרטן בגוף היהדות

ה”ציונות הדתית” סרטן בגוף היהדות

חנה אייזנמן
12.05.2008 09:29
איפה הם ואיפה מוריהם....

איפה הם ואיפה מוריהם….


ה”ציונות הדתית” יודעת כי שיטת ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה, על כן, היא תוקפת בתנועת מלקחיים; מחד, מעלה אוקטבות בהגנה על מדינת הדמים והזדון הזו, על הלגיטימיות שלה, עד כדי היותה כס-אלוק ממעל, לא פחות, ומקדשת את היום, בו הכריזו נציגי ה”ישוב” בארץ ישראל על עצמאות הכפירה בעיקר. 

ב”ה                           

                                    הבדלה בבית עם חברים  –  ראויים להנהגה טובה יותר!

 

ה”ציונות הדתית” סרטן בגוף היהדות

 

ואז, אנה הם באים? כל עולמם יקרוס עליהם. ה”חרדים”, ר”ל, יתפסו פיקוד ורבני ה”ציונות הדתית” ייחשבו לפחות מעפרא דארעא של אושוויץ, קל וחומר של ארץ אשר עיני אלוקינו בה מראשית שנה ועד אחריתה.

 

חתני צלצל אלי להשמיע לי את חברתי נאוה קורן משוחחת עם קובי פינקלר ברדיו קול-חי. אם אפשר לקרוא לזה שיחה – נאוה נאלצה להשחיל את מילותיה אל בין מלות התהילה של קובי ל”מדינת ישראל” ול”עצמאות ישראל”, שפרצו באגרסיביות, כמעין המתגבר, בעד סכרי האמת והפליגו בלי עכבות אל מחוזות השקר, כדרכה של ה”ציונות הדתית”, הממשיכה להרעיל את בארות ישראל. קובי מנסה לשכנע את נאוה, כי יהודים יכולים לנוע בבטחה בארץ ישראל, משום שחייל עברי מגן עליהם…. גם את הסמנטיקה הם אימצו לעצמם…

חבל לבזבז זמן על קובי, היודע שהוא משקר, אך משיחיות “ממלכתיות” השקר בסכנת הכחדה, על כן, כל שקר יירצה כל רמיה נאמנה, לעזרת ה”ממלכתיות” בגבורים. אם ה”ממלכתיות” תאבד, היא לא תוכל עוד להפגין את ממלכתיותה בהורדת פקודות לחורבן ישראל, ה”ציונות הדתית” לא תוכל עוד להטיף לתינוקות שנישבו על ידה, לציית לפקודות ה”ממלכתיות”. ואז, אנה הם באים? כל עולמם יקרוס עליהם. ה”חרדים”, ר”ל, יתפסו פיקוד ורבני ה”ציונות הדתית” ייחשבו לפחות מעפרא דארעא של אושוויץ, קל וחומר של ארץ אשר עיני אלוקינו בה מראשית שנה ועד אחריתה.

זה עשרות שנים, שה”ציונות הדתית” מחרפת את נפש האומה, בהגנה על גדולי שונאיה בכל הזמנים. מעולם לא קם עלינו שטן כזה לכלותנו, כמו ה”ממלכתיות” של בן-גוריון-רבין-צירצור-ה”ציונות הדתית”.

 

בהפסקה בישיבת חורב  –                  לא חבל על הנוער המצויין הזה?

 אלפי בני נוער נפלאים מובאים לידי חטאים ופשעים איומים נגד העם היהודי, על ידי רבנים חוטאים ומחטיאים, הנותנים מכשול נורא לפני העיוורים באהבת חינם לרבניהם הקטנטנים!!!

ה”ציונות הדתית” לעולם לא תודה ששגתה לאורך כל הדרך, שממנה השכילו לפרוש ה”חרדים” כבר בנקודת הזינוק. הם ידעו כי דרך זו מובילה לתהום.

                                                         

וכמו כל חסרי ההגינות והעוז להודות בשגיאות, היא מוסיפה חטאים על פשעיה הרבים. ה”ציונות הדתית” יודעת כי שיטת ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה, על כן, היא תוקפת בתנועת מלקחיים; מחד, מעלה אוקטבות בהגנה על מדינת הדמים והזדון הזו, על הלגיטימיות שלה, עד כדי היותה כס-אלוק ממעל, לא פחות, ומקדשת את היום, בו הכריזו נציגי ה”ישוב” בארץ ישראל על עצמאות הכפירה בעיקר.                                               

מאידך, תוקפים במלים האנטישמיות ביותר את היהדות ה”חרדית”, זו שלא טעתה!!! כל התיקשורת הנפוטיסטית של ה”ציונות הדתית”, ה”ממלכתית”, יצאה למתקפה. כל עתוניה, כתובים, משודרים ווירטואלים, עוסקים במסע מכירת “מדינת ישראל”, לעם ישראל, בתעתועי שווא, ובמסע מכירת ה”חרדים” לשנאת ישראל.

את הדברים כאן כתבתי כהקדמה קצרה לדברים שברצוני לכתוב, לאחר שנתקלתי בשבת, בשומרון, בכמה חוברות של עתון-הדגל של הצד”ר, “נקודה”. ולא הייתי כותבת את ההקדמה הזו, אילולא שמעתי היום את קובי פינקלר שאישש את דעתי על ה”ציונות הדתית”, בצורה המשכנעת ביותר. ה”ציונות הדתית” – ה”שותפה ההסטורית” – אסון נורא לציבור שומר המצוות, שהורעל ומורעל על ידה!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר