יש דין ויש דיין (3)

יש דין ויש דיין (3)


17.03.2008 16:15
יש דין ויש דיין (3)


“מדינת ישראל מופקרת על ידי מנהיגים אפסוסיים, שכל מה שמעניין את רובם זה התחת המרופד והנחת מהכבוד וההטבות וההנחות והפנסיה העתידית, ומה עם האזרח הקטן? הוא מרגיש דקור ומושתן”! (נתן זהבי 16/11/2007).ב”ה

 

 

יש דין ויש דיין (3)

 

 

וגם זה של נתן זהבי, תחת הכותרת – דגל שחור –  וזה קרה במגרש ספורט:

 

“… מה שחשוב הוא שכמו זורקי חזיזים לפניו, משליכי רימונים, מציתי מכוניות, גזענים, מאיימים ברצח, כמותם, הוא ילך בעוד כמה ימים למעצר בית, הוא “כאילו” יורחק ממגרשי הספורט, הוא יבוא לבית המשפט ועורך דין ממולח יוציא אותו בזיל הזול עד המקרה הבא…”, לפי זהבי, משליך החזיזים הצהיר שהוא איש ימין ואוהד בית”ר….

 

באותה רשימה הצליח להכניס גם את יגאל עמיר ואת אוהדיו…

 

אחרי הפגנת חולי הסרטן: זהבי ירה פצצות תאורה (על הכנסת…)

 

“תהיו אנשים טובים, דבר נדיר במחוזותינו”, קרא השדרן נתן זהבי בתום הפגנת חולי הסרטן מול הכנסת, אבל מיד עם תום האירוע עוכב לחקירה לאחר שזרק פצצות תאורה ורימון עשן….”

 

נטע סלע  פורסם:  21.05.06, 14:53 

 

עכשו, נסו לתאר לעצמכם מה היתה התגובה, ומה היה הסיקור העתונאי, אילו נזרקו פצצות כאלה על ידי אנשי “ימין”. אתם יודעים, נכון? כל משטרת ישראל היתה קופצת על רגליה, אנשים היו נעצרים ומוכים באלות, חברי הכנסת ושרים לא היו מפסיקים להצהיר הצהרות ולהציע חוקים להחמרת אכיפת החוק על ה”מתנחלים”;  זה היה הופך לנסיון התנקשות, בעיקר בתיקשורת, האמונה על עלילות דם על ה”ימין הקיצוני”, ואם לא התנקשות בחומר נפץ, אז בוודאי בחומצה… אם הצליחו להעביר את הבלוף הזה על המים הצבועים בכפר דרום, למה לא בכנסת?

 

אני הייתי שם. לירי הפצצות ולהשלכת רימון התבערה היו עדים רבים, אך על פי הכתבה, נורו הפצצות “לטענת המשטרה…”

באותו יום לא באתי להזדהות עם החולים, לא כאשר זהבי צובר לעצמו רייטינג. באתי לפגוש את חברתי, נאוה קורן מטבריה, שבאה להפגין נגד זהבי. האיש הזה משחק אותה עוזר דלים ומושיע חולים, ובאמת הוא צבוע ורע לב!!! אין בכל מדינת הדמים והזדון שלו, עוד מישהו הממטיר אלות, קללות ונאצות על ה”מתנחלים”, בלהט כזה, רק משום שהוא אינו מגיע לקרסוליהם. לא ידוע ששידר ממעברת הפליטים – ניצן – גם לא שמענו מלה אחת על מצוקתם האיומה ונוראה של המגורשים על לא עוול בכפם, במקום שיקבלו תעודות הוקרה והערצה ואת אהבת עם ישראל על מפעלם האדיר, שנחרב על ידי נתן זהבי וחבר הפושעים, דוגמתו. למשל, חני נחמיאס, מפלצת מתקתקה, שגירשה משפחות ברוכות ילדים, ממעריצי “החדר של חני”, והרסה את חייהם, אבל אימצה כלבלב, והיתה בטוחה שמגיע לה צל”ש על כך, מה שמתיר לה להטיף מוסר לקרבנות מדיניות היודנריין שלה, על “הפקרת הכלבלב…”. הטינופת שהפרידה בין הכלבלב לבעליו, מטיפה מוסר…. כמה רוע יש ביצורים המתועבים האלה… ואיש לא גירש עדיין את נתן וחני מבתיהם, דבר שחובה לעשותו!!!! וזה עוד ייעשה, אם לא על ידי העם היושב בציון, אז, על ידי אלוקיו! אמן!

 

 

כידוע, אני כותבת, איני מדברת, אבל, כשהתחיל זהבי בשידור, והתקשר אל כתבתנו באולפן, שונאת ישראל כמותו, טלי שחק, והשתררה דממה, שאלתי את זהבי, מה הוא עושה למען המגורשים מגוש קטיף…. הוא כמובן לא ענה…

ופתאם עטו עלי כולם. כתבלבת חסודה אמרה שמבינים לריגשותי, והיא מוכנה לראיין אותי (מצאה לה כתובת…) לאחר השידור של זהבי. צעיר אלים במדים תקע שהוא מגן עלינו, איך לא…  ואנו נהיה אשמים במותו של אביו, ודחף אותי….

 

על ביתו של הרב ליבמן, בעצמונה, עלה הבולדוזר של זהבי וטלי וחני, ה”צדיקים” (איזו חלאת אדם, פשוט אפשר להיחנק מן הזוהמה הזו..), כשהוא גסס בבית החולים ממחלת הסרטן.

לפני שנים נרצח בנו עם חברו, ביצהר, כאשר היו בסיבוב ברכב הבטחון על ציר המערכת של הישוב.

 

נתן מתבכיין שההנהגה אינה מתעניינת באזרחית שנדקרה, משום שהעירה לאדם שהטיל מימיו ליד ביתה…

 

מעניין מה היה לזהבי לומר על ששת אלפי הפצמ”רים שנורו על גוש קטיף, בברכתו

 

                                

                              שלמה ליבמן והראל בן-נון, הי”ד, יצהר

 

 

אמינותו של נתן זהבי – שנאה עיוורת

 

נתן זהבי, כמו כל מפעילי מנגנון התעמולה נוסח שנות ה-(19)30 בגרמניה, המכונה – תיקשורת ישראלית – חוזר על שקרים “חביבים”, נוסח אסכולת ג…. אסור להגיד – שחזרה בלתי פוסקת על שקרים, הופכת אותם בתודעת קרבנות שטיפת המח הזו, לאמת.

 

וכך מהפך הנבל בזכותו של נבל כמותו, כשהוא מקבל דברים הרצויים לו, על פניהם, בלי בדיקה (nrg, 25.3.2005)

 

“לפני שבועיים פורסם ב”מעריב” דין וחשבון מזעזע של מפקד פלוגת הצנחנים שאבטחה את התנחלות יצהר, סרן מאור שושן. רוב ה”יצהרניקים” נורא שונאים ערבים, חיילים, שוטרים, עיתונאים וכל דבר שאינו חלק מהם ומדעותיהם.

 

ברישומים של המחלקה היהודית בשב”כ ובנתונים שבידי קציני צה”ל, שייאלצו בקרוב להתמודד עם פינוי יישובים בשומרון, אנשי יצהר הם פרויקט מיוחד שמסומן כ”מסוכן”. למרות הכל, על פי פרסום בטורו של נחום ברנע (“ידיעות אחרונות”), שלח אלוף הפיקוד אלוף יאיר נווה מכתב ליו”ר מועצת יש”ע, בנצי ליברמן, שבו הוא תמה ומזועזע מהדברים שפרסם סרן שושן על אנשי יצהר. “פיקוד מרכז ימשיך לחבק את המתיישבים”, כתב האלוף.

 

האלוף נווה כנראה אוהב לחבק וזה טוב, אבל הוא גם אוהב כנראה לתת בעיטות בתחת, כי אחרת קשה להבין איך כיסח את סרן שושן בגין גילוי האמת הכואבת על המתנחלים שנווה כה אוהב.

 

בשטחי השליטה של האלוף המחבק ביצעו בשבוע החולף “מתנחלים מחובקים” כמה “מיני לינצ’ים” חביבים בפועלים ערבים ביישוב נחליאל, ועוד איזה לינצ’ון קטן בנהג משאית ערבי שהורד ממכוניתו וכוסח קשות. למרבית הפלא, העניין כמעט שהושתק לחלוטין באמצעי התקשורת. חיילי צה”ל שהיו באזורי הפוגרומים לא גילו דבקות במשימת שמירת החוק והסדר בשטח השליטה. מעניין אם איזה חייל יספר את מה שראו עיניו ויהיה מזועזע, יחבק שוב אלוף הפיקוד את הפורעים היהודים ויגנה את החייל בעל המצפון שיחשוף בדיוק מה אירע”.       

 

חייל של הטינופת, מאור, ירה בעת הפגנה ביצהר…. כדי להיפטר ממתן הדין על הפשע, וסתם מתוך שנאה תהומית ליהודים, פיברק הטינופת עלילות על תושבי יצהר.

 

 

ומה היה באמת – (ערוץ 7, 16.5.2006)

 

´במחנה´ יתנצל בפני תושבי יצהר

 

שופטת בית משפט השלום בתל אביב, פסקה כי עתון במחנה יפרסם הודעת התנצלות בפני אנשי יצהר. זאת בעקבות ראיון בעיתון הצבאי “במחנה” בו השמיץ המ”פ מאור שושן את הישוב ותושביו.

 

 

שופטת בית משפט השלום בתל אביב, דליה מארק-הורנצ’יק פסקה כי לתביעת הדיבה שהגישו תושבי יצהר נגד עיתון “במחנה”, יש בסיס. מדובר בתביעה שבה טען הישוב כי כתב העתון, עורכו ומ”פ באזור – מאור שושן, השמיצו את תושבי יצהר בעתון במחנה.

 

התובעים, טענו כי בכתבה שפרסם העתון ביום 28.01.05 היו “עיותים, סילופים, שקרים, והכפשות מכלילות, שהיו ללא כל בסיס”. כאמור הם תבעו את העיתון “במחנה”, את העורך רני רביב, הכתב אורי מרק וכן את מאור שושן שהתראיין לכתבה.

 

באי כוחם של תושבי יצהר, עורכי הדין יעקב מנקין ושלמה שמלה, הדגישו בדיון כי למרות שהעתון לא הצליח להוכיח קשר כלשהו בין תושבי יצהר ומעשים בלתי חוקיים, פרסם כתבה שבהם השתלח וביזה את כלל התושבים.

 

הוסכם על הצדדים כי בעוד כעשרה ימים יפרסם העתון במחנה את התנצלות המערכת בפני התושבים.

 

יצויין כי בכתב האישום נכתב כי שושן, ששירת לפני כחצי שנה כמפקד הפלוגה ביצהר, התראיין לשבועון “במחנה”, ובראיון זה “השמיץ והעליל על תושבי יצהר, בדה אירועים שלא התרחשו, כינה את בני המקום בכינויי גנאי, והציג אותם כ’פורעי חוק’, ‘אויבי הציבור’ ו’סכנה למדינה'”.

 

בא כוח התושבים, עו”ד יעקב מנקין, אומר כי ריבוי המקרים וההתבטאויות מלמדים שאין מדובר בפליטת קולמוס, אלא בכתבה מגמתית, מתוכננת ומעוצבת מראש, כתבה שתכליתה לפגוע בתובעים ובציבור המתנחלים, בתדמיתם באמינותם בעיני כלל הציבור. לדבריו גם לקצין בצה”ל אין חסינות והיתר להעליל על מתיישבים ולבזותם, ויש לו אחריות פלילית אם עבר על החוק. הוא הוסיף כי מיד לאחר פרסום ההשמצה ב”במחנה”, התנער צה”ל מהמ”פ המשמיץ, ואלוף פיקוד המרכז יאיר נווה, אף נתן לכך פומבי, במכתב תמיכה ועידוד לתושבי יצהר.

 

 

מה שעושים עשרות שנים, יצורים מתועבים כמו זהבי, אורי גליקמן, נחום ברנע ודומיהם היא הסתה להתרת דמם של ה”מתנחלים”, ובמדינה מתוקנת, הם היו מזמן עומדים לדין על הסתה לטהור אתני, כלומר – עומדים לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם!! וכך אנו מגיעים לאמירה כזו של קצין בצה”ל:

 

” מבחינתי, המילואים שהכי אשמח לבוא אליהם, זה כשיגידו לי לפנות את המתנחלים. אבל, יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם… צריך לתפוס את האנשים האלה ולעשות להם כמו בשואה…. מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני-אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים”

 

נאצים כבר אמרנו? לא? זה משום שהם הרבה הרבה הרבה יותר גרועים!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר