האמת המוסתרת בקפידה: שלום רק עם החמאס. הפת”ח – צוות מומחי הרג

האמת המוסתרת בקפידה: שלום רק עם החמאס. הפת”ח – צוות מומחי הרג


14.03.2008 13:33
האמת המוסתרת בקפידה: שלום רק עם החמאס. הפת"ח - צוות מומחי הרג


קראו את הכתבה הקצרה שתפקח סופית את עיניכם. קצרה, כי הדברים נכונים כל כך, והאמת דוברת דברה בקיצור, במקום פיתולי תרצנות ושקר.
הפת”ח הם צוותות של אנשי הרג מקצועיים. מאז הובאו לישראל בשנים 92-94 עלתה שפיכות הדמים באיזור. במקביל, רבין הגלה אנשי חמאס ללבנון. את האנטיפאדה הראשונה ניהל שייך יאסין והחמאס, ולא היו שם הרוגים, והם היו משיגים את מבוקשם. אלה אנשי דת שאותה הם כורכים בצדק חברתי ויושר, ולא אנשי מלחמה ושיטור ורדיפות. באוסלו הביאו לכאן את מומחי המלחמה של אש”ף, זו מומחיותם. לכן ה-CIA ורבין הטילו עליהם תפקיד של דיכוי האוכלוסיה הפלשתינית, ואת זה הם עשו חלקית, דיכאו עיתונאים, עצרו דיסידנטים, אך גם נילחמו ובאופן כואב נגד ישראל. בימים האחרונים הג’יהד של פת”ח שוב ניסה להפליא מכותיו בישראל. הפת”ח גם אנטישמים. לי אמר אדם המקורב לחמא”ס ולתנועה האיסלאמית, כי אפילו אם יש לו סיבות לשנוא יהודים, דתו אוסרת עליו לעשות זאת. זאת האמת שמוסתרת בקפידה רבה מאזרחי ישראל. שכן האליטות הצבאיות בישראל מעוניינות במניעת שלום.כתבה זאת קצרה, אך אני מייחל לכך שהיא תפקח סופית את עיניכם. קצרה, כי הדברים נכונים כל כך, והאמת דוברת דברה בקיצור, במקום פיתולי תרצנות ושקר.

הפת”ח הם צוותות של  אנשי הרג  מקצועיים.

 

הפת”ח הם צוותות של  אנשי הרג  מקצועיים.   מאז הובאו לישראל בשנים 92-94 עלתה שפיכות הדמים באיזור. במקביל, רבין הגלה אנשי חמאס ללבנון.

 

כתבתי בהרחבה בעבר על כך שהם התמחו בארכיטקטורה של מלחמה ודיפלומטיית תחבולות, ולא בניהול בנייה. את האנטיפאדה הראשונה ניהל שייח יאסין והחמאס, ולא היו שם הרוגים, והם היו משיגים את מבוקשם.

 

אלה אנשי דת שאותה הם כורכים בצדק חברתי ויושר, ולא אנשי מלחמה ושיטור ורדיפות. באוסלו הביאו לכאן את מומחי המלחמה של אש”ף, זו מומחיותם.

 

לכן ה-CIA ורבין הטילו עליהם תפקיד של דיכוי האוכלוסיה הפלשתינית, ואת זה הם עשו חלקית, דיכאו עיתונאים, עצרו דיסידנטים, אך גם נילחמו ובאופן כואב נגד ישראל.

 

 

החמאס מאידך, ירו כמה רקטות פרימיטיביות שלא עושות כלום. בשנה שלמה הם גרמו לישראל להרוגה אחת בלבד, וכמה ניפגעי חרדה, שקיבלו פיצוי הולם מביטוח לאומי. ביום אחד הפת”ח באינטיפאדת אל אקצה הרגו 30 איש. אירגון משחררי הגליל שהרג 8 מרכזניקים, הוא אירגון של פת”ח.

 

בימים האחרונים הג’יהד של פת”ח שוב ניסה להפליא מכותיו בישראל. הפת”ח גם אנטישמים. לי אמר אדם המקורב לחמא”ס ולתנועה האיסלאמית, כי אפילו אם יש לו סיבות לשנוא יהודים, דתו אוסרת עליו לעשות זאת.

 

זאת האמת שמוסתרת בקפידה רבה מאזרחי ישראל. שכן האליטות הצבאיות בישראל מעוניינות במניעת שלום. שלום, רק עם החמאס. בזמנו אמרתי זאת, בשנות ה-‏80 למישהו בשב”כ, אמנם ישראל החלה לטפח את החמאס אז, אך כיום הבינו שיאלצו לתת לערבים פיצויים ולשלם מחיר ואת זאת לא רוצים לעשות. נקודה.

 

קראו ושננו את דברי אלה, במקום לשחרר קללות, שלום רק עם החמאס. הפת”ח אנטישמיים בדם. ומעודדים על ידי אנטישמים באירופה. החמאס, אנשים עם נשמה גדולה, בצלמנו שלנו, אנושיים, ובעלי בריתנו הפוטנציאלים היחידים, ויש להם אלוהים אמיתי בלב. אז יש להם גם רגשות, והם אומרים דבריהם בגלוי, כולל התרסה כלפינו. אך זאת האמת. הפת”ח – נאצים.

 

קראו חומר נוסף וחשוב להבהרת התמונה באופן חד

http://www.global-report.net/msharon/?l=he&a=33549

 

ק

ראו את הבנותיו של גוטנאייער

http://www.global-report.com/msharon/?l=he&a=749

 

 Article viewed 1077 timesכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר