“אורחת מפתיעה…”, ממש נפלתי מן הכסא..

“אורחת מפתיעה…”, ממש נפלתי מן הכסא..

חנה אייזנמן
13.03.2008 10:15
"אורחת מפתיעה...", ממש נפלתי מן הכסא..


ביקורה של פאחימה בסוכת האבלים על תאומה, “הפתיעה” אותי, בדיוק כפי ש”הפתיעה” אותי ריצת המרתון של אורי אבנרי אל המוקטעה, כשהוא מזעיק בקשר, “פעילי שלום מהארץ ומהעולם”, לבוא ולהגן בגופם על ערפאת. הוא חשש ש”שרון ינצל את האירוע..”, הטבח במסעדת “מקסים”, בחיפה, ויחסל את ערפאת…ב”ה             

 

 

 

 “אורחת מפתיעה…” – ממש נפלתי מן הכסא

 

 כמה מאות מתושבי הכפר ג’אבל מוכאבר שבירושלים תקפו כוחות מג”ב ומשטרה שהגיעו לכפר בעקבות קריאה שהתקבלה במוקד המשטרה.  תושבים יידו אבנים והשתמשו במוטות ברזל נגד השוטרים. הכוחות הגיבו בריסוס גז מדמיע לעבר ההמון. שישה שוטרים נפצעו קל.

ערבים השליכו בקבוקי תבערה לעבר ניידת משטרה של תחנת עוז באיזור הכפר ג’אבל מוכאבר באיזור ירושלים. בקבוקי התבערה התנפצו והתלקחו על הכביש. .. איש לא נפגע ולא נגרם נזק לרכוש. שוטרים מבצעים כעת סריקות במקום.

 

14:55, חמישי, 15 נוב, 2007 מאת הצלה יו”ש

הותר לפרסום: ארבעה תושבי ג’אבל מוכאבר נעצרו בחשד לרצח חשוד כמשתף פעולה וכן תכננו לרצוח אזרחים ישראליים. לפני כשבוע הוגש נגד החשודים כתב אישום.

 

העצורים הינם: ראאד צאלח מחמד צלחות, בן 26, תושב ג’בל מוכאבר. עלי השאם עלי משאהרה, בן 24, תושב ג’בל מוכאבר. מחמד סלימאן מחמד סלחות, בן 24, תושב ג’בל מוכאבר. חאלד מוסא עלי בשיר, בן 27, תושב ג’בל מוכאבר….

משרותי הביטחון נמסר, כי מעצר חברי החוליה הירושלמית מצטרף לשורת מעצרים שבוצעו במהלך החודשים האחרונים של חוליות טרור, תושבי אזור ירושלים, בעלי תעודות זהות כחולות, אשר מנצלים את חופש התנועה שלהם בירושלים וסביבותיה לצורך איסוף מידע על יעדי הפיגועים וביצועם. מעצר חברי החוליה מג’בל מוכבר סיכל את כוונותיהם להמשיך ולבצע פיגועים במתווים שונים בירושלים אשר היו עלולים לגבות מחיר כבד בנפש.

 

 

ערביי ג’בל מוכבר נהנים מכל השירותים ושאר יתרונות בשכונת ארמון הנציב. זו “העיר הגדולה” שלהם. למעשה, ירושלים כולה שורצת ערבים. רוב הקונים בקניונים באיזור התעשייה תלפיות הם ערבים.

אלה הם ה”מדוכאים עלי אדמות”, בעלי התעודות הכחולות, ר”ל. רוצחים מועדים ובפועל.

 

לטייל בטיילת ארמון הנציב בימי חופשה או בחגים, זו חוויה לא נעימה ביותר. הטיילת מלאה בערבים. אלו הם ערביי ג’בל מוכבר. תראה את תסרוקותיהם ואת בגדיהם, ותחשוב שזה נוער ישראלי, אך מבט אחד בפנים, יעמיד אותך על טעותך – אי אפשר לטעות. אלא אם אתה בן חו”ל (הוזמנו פעם למסעדה על ידי זוג חברים שעלו מצרפת. היתה לנו מלצרית חמודה ביותר, שחברנו זיהה כערביה. אמרתי לו, שזה לגמרי לא ייתכן, היא יהודיה, צברית, למהדרין, די לשמוע את דיבורה… בקיצור, היתה זו סטודנטית, שמה חנה, נראתה ממש ילדה, אך סיפרה שהיא כבר אחרי שירות צבאי. איני נוהגת ל”התערב”, עקרונית, אך לו התערבנו, כפי שהציע, הייתי זוכה בהתערבות, בקלי קלות).

אתה חש, כל העת, צורך להעיף מבטים לאחור, שמא יעשה מישהו, את מה שעשו בני שכונתו הרבה מאד פעמים לפניו, בטיילת ארמון הנציב – כלומר, דקירה בגבו של יהודי, או ירי, או זריקת אבנים, או כל מעשה ג’יהאדונאצי אחר.

לאחרונה בקרנו שם ביום חופשת-השלג בירושלים. טיילו שם שלושה זוגות ערבים צעירים שלובי זרועות, דבר, שהם בוודאי לא יעיזו לעשות בכפרם.

ערביי ג’בל מוכבר נהנים מכל השירותים ושאר יתרונות בשכונת ארמון הנציב. זו “העיר הגדולה” שלהם. למעשה, ירושלים כולה שורצת ערבים. רוב הקונים בקניונים באיזור התעשייה תלפיות הם ערבים.

אלה הם ה”מדוכאים עלי אדמות”, בעלי התעודות הכחולות, ר”ל. רוצחים מועדים ובפועל.

                              

והנה – SURPRISE , לפחות על פי התיקשורת הישראלית – “אורחת מפתיעה…”, הרי היא חולת הנפש טלי פחימה, שבקרה בסוכת האבלים על המפלצת מכפר המפלצות, ג’בל מוכאבר, כדלהלן (“נענע” ואחרים):

פעילת השמאל טלי פחימה שריצתה עונש מאסר של שנתיים וחצי על קשריה עם זכריה זביידי (לא מספרים לקוראים, מי היה זכריה ומה היה טיב קשריה עמו, ח”א) הגיעה לסוכת האבלים של משפחת המחבל עלא אבו דהיים, שביצע את הפיגוע הקטלני ביום חמישי שעבר בישיבת “מרכז הרב”. פחימה הביעה את הזדהותה עמם ומחתה על שהמשפחה עדיין לא קיבלה את הגופה לקבורה. המשטרה עדיין לא העבירה את הגופה למשפחה, מחשש למהומות במהלך ההלווייה.

ובתוך כך, אתמול פורסם כי המשטרה תגברה בימים האחרונים את השמירה והסיורים סביב ביתו של אבו דהיים. המשטרה חוששת, כי פעילי ימין יפגעו במשפחתו או במבקרי סוכת האבלים.

בימים האחרונים עוכבו לחקירה מספר פעילי ימין קיצוני לאחר שעשו ניסיון להגיע לסוכת האבלים – ככל הנראה הם ביקשו להפר את הסדר. אתמול פנה ח”כ טאלב א-סאנע (רע”ם-תע”ל) למפכ”ל המשטרה, דודי כהן, ולשר לביטחון הפנים, אבי דיכטר, בבקשה לשחרר לקבורה את גופת המחבל. לדבריו, “עם כל החומרה שבמעשה יש לאפשר למשפחה לקבור אותו תוך שמירה על הסדר הציבורי“”.

 

את החשודים ב”התארגנות מחתרתית”, מתבקשת, באין לנו מדינה שתעשה זאת, הם ירדפו עד הקבר, את רוצחי העם היהודי הם ישחררו תמיד, שכן, הם צריכים להם, במלחמתם בעם היהודי.

ילדים יהודים נטבחו, בדם קר, תוך כדי וידוא הריגה, על ידי יצור, שהגדרתו כנאצי היא בנאלית, כבר אין לה שום משמעות. ואז באה נציגת חלאת היקום, שעליו אני מדברת תמיד, ואנשים מסרבים להבין – מדובר ביצורים, שאין בהם, לא נשמת אנוש ואפילו לא נשמת החיה והבהמה. היא, מקדשת השמדת האנושות, נקראת “פעילת שמאל”, יהודים שהתכוונו ל“הפר את הסדר”, ר”ל, הם “פעילי ימין קיצוני”, והם נעצרו!! ואז מתפלאים על התשלום שאנו נדרשים לשלם, על היותנו מטפחי רוצחים יהודים וערבים!

גם לו ירו באותה סוכה, הם לא היו “ימין קיצוני”, אלא, בכל הפשטות, יהודים נורמליים!!!

 לשלטונות כווית ו”ירדן” לא היתה שום בעיה להפר את הסדר בסוכות רבי-הטבחים. הם סילקו אותן, כהרף עין. ושוב, כפי שאני אומרת תמיד, לשנאת ישראל ולמפלצתיות בשמאל ה”ישראלי” אין מקבילות במלוא תבל!

 ונזכור את כולם (וזה חלק קטן…)

לרבים בעם ישראל אכפת מן הקורה בשדרות, אך לא עד כדי יציאה למלחמה במלאך המוות, על כל גילוייו – בין שזה הג’יהאד האיסלאמי ובין שזה הג’יהאד ה”ישראלי”, המעיד על השתלבות יוצאת מן הכלל של “ישראל” במרחב הג’יהאדי!!!

ראש ממשלת ה”ממלכתיות” מכריז בשדרות, שאין מה לעשות – פירוש – אינו רוצה להפסיק את הקטל ואת הפיכת שדרות לעיר רפאים וקן צפעונים, דוגמת גוש קטיף.

 

הם החריבו את גוש קטיף, במקביל החלו למגן את עוטף עזה!! למה? כי הם ידעו שבטחון ישראל, לאחר ביצוע הפשע הארכי-נאצי בגוש קטיף, יוחמר עוד. הם שיקרו במצח נחושה על התנתקות מִמְאֵרת עזה, אך, אינם מצליחים לנתק את עזה מעטיניהם, כי אינם רוצים בכך, זה היה רק תירוץ, להכות ביהודים שהם שונאים כל כך!! עזה דרושה להם להמשך “תהליך השלום” להשמדת היהודים! לכן הם מניחים לעזה להחריב את העיר שדרות, כהוכחת ענק ל”צורך בשלום”. וכבר ראיתי כותרת – “הסכם מיד”, או משהו מקאברי דומה.

הג’יהאד האיסלאמי רוצח, הג’יהאד הישראסטאלינאצי חותם! ועל כן, הם ימשיכו לרצוח ו”ישראל” תחתום. כי, מה? אנחנו נפגע בילדים חפים מפשע?

פגיעה בבני השרצים הערבים, יכולה להביא לשתי תוצאות –

האחת – אם לערבים אכפת שילדיהם יחיו, הם יפסיקו לרצוח את ילדינו וכל ילדי האיזור יוכלו לחיות.

השניה – אם לערבים לא אכפת, והם ימשיכו לרצוח את ילדינו, אז וודאי שאסור שיהיה לנו  אכפת; חלאת האדם הזו, מגדלת את הילדים ה”חפים מפשע”, להמשיך בדרכיה, כלומר, להמשיך לרצוח יהודים, עד סוף כל הימים….

ועל כן נאמר – תמחה את זכר עמלק מתחת השמים, לא תשכח!!!!!!!!!!!! עמלק הוא עמלק – וזה כולל את הילדים, זרעו הרע של עמלק!!

אם ה”ממלכתיות” מחללת שם ה’ ואת שם ישראל, עמו, קבל עולם, אין לנו ברירה, אלא לקדש את שמו! וכפי ששמעתי רבות, לאחרונה, מפי עמך – “קודם כל צריך להיפטר מן השמאלנים, הערבים זה לא בעיה…”. נוכיח לאומות שאנו לא הם!! אנחנו עם ה’, הם כת השטן! כמו מאמיני הג’יהאד!

ואח”כ יבוא המעשה הקל יותר – מחיית זכר עמלק מתחת השמים!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר