מהפכה או חידלון, דרך שלישית – אין!

מהפכה או חידלון, דרך שלישית – אין!

חנה אייזנמן
02.03.2008 07:56
מהפכה או חידלון, דרך שלישית - אין!


לא די שמדיניות היודן-ריין בחבל עזה לא היתה צריכה להיעשות בקלות כזו, אלא, לא היתה צריכה להצליח כלל. עם ישראל היה צריך להיות שם בהמוניו ולעצור את הברגים הקטנים. אך לא די שהמדיניות הנאצית הזו התבצעה, אלא, הם לקחו את הגוש בהליכה. רק ה”שב”חים” בכפר דרום קידשו שם שמים ברבים, עד כדי כך, שהמפד”ל התביישה עד עמקי נשמתה.ב”ה

 
 
 

מהפכה או חידלון, דרך שלישית אין!

 

 

ואכן, “ישראל” מבצעת רצח-עם, אבל לא בעזה, אלא, בכל רחבי ארץ ישראל. “ישראל” משמידה אותנו, ואנחנו גם אשמים בעיני כל העולם. כי זו ההסברה של פרס, מאז ומתמיד ….

 

לא די שמדיניות היודן-ריין לא היתה צריכה להיעשות בקלות כזו, אלא, לא היתה צריכה להצליח כלל. עם ישראל היה צריך להיות שם בהמוניו ולעצור את הברגים הקטנים. אך לא די שהמדיניות הנאצית הזו התבצעה, אלא, הם לקחו את הגוש בהליכה. רק ה”שב”חים” בכפר דרום קידשו שם שמים ברבים, עד כדי כך, שהמפד”ל התביישה עד עמקי נשמתה.

את הגירוש צריך היה לעצור בכח ובכל האמצעים. פשוטו כמשמעו!! לא ייתכן שפשעים, כמו אלה שעליהם עמדו מבצעיהם לדין במשפטי נירנברג, יתבצעו בחסות מה שנקרא בפי הפושעים – “דמוקרטיה” והחלטות “לגיטימיות”. המעשה הזה לגיטימי, בדיוק כמו מעשי הנאצים. בדיוק!!! והיום רוב העם יודע, שיד הציונל-סוציאליסטים היתה גם במעשי הנאצים!

כבר בלילה של יום הגירוש הראשון, אפשר היה לחזור לגוש. הברגים היו עסוקים מדי בהעמסת תושבי הגוש על אוטובוסים שנשלחו ל”גבולות אושוויץ”. הם לא היו יכולים להשתלט על רבבות רבות, שהיו באים מכל הכיוונים.

הרי פיהם עונה בהם תמיד – אי אפשר לדכא מרי אזרחי, אז למה לא נסינו, אפילו, לאמת את הקביעה הזו? ואכן, לא ניתן לעצור יהודים הנלחמים על מולדתם. אבל, שום יהודי היום אינו נלחם על ארצו!! כי העם שטופי מח, הן מצד אסכולת ה”ממלכתיים”, שאין ספק שיידרשו לתת את הדין לפני בית דין של מעלה, גם על שני היהודים שהם רצחו היום, שבת פר’ “ויקהל”, התשס”ח ב”לחימה בעזה”. והן על ידי שטיפת המח הסטאלינאצית, באיצטלת השמירה על הדמוקרטיה. למה יש לחימה בעזה? למה נהרגים חיילים בעזה? הרי ה”מתנחלים”, ש”בגללם נהרגו בנינו” בעזה כבר לא שם!! היום הם פליטים בארצם!! והם היו לכאלה על ידי היודוסטאלינאצים!!! אז למה ממשיכים להיהרג בעזה? למה אין מפציצים אותה מן האויר? למה עזה עדיין קיימת ועדיין יכולה להפיץ את תעמולתה הנאצית בכל העולם?

“ישראל” יצאה מעזה, אז עזה נכנסה ל”ישראל”, ושדרות היום הופכת לעיר רפאים, אבל החבר של פרס, ימח שמם, שניהם, אבו מאזן, מדבר על רצח עם הנעשה על ידי “ישראל” בעזה. ואכן, “ישראל” מבצעת רצח-עם, אבל לא בעזה, אלא, בכל רחבי ארץ ישראל. “ישראל” משמידה אותנו, ואנחנו גם אשמים בעיני כל העולם. כי זו ההסברה של פרס, מאז ומתמיד ….

הוא, תואם היטלר וד”ר להכחשת השואה, אומר שזה גרוע מן השואה… היינו צוחקים, אילולא היינו מבוזים כל כך. כל זב ומצורע יורק על היהודים, בגלל “מדינת ישראל” המתועבת, שאפילו אינה מנגבת את הרוק, נהנית ממנו, ורואה בו גשם נדבות.

צריך לשים קץ לטירוף הזה – יהודים בארצם נכנעים לערב-רב, כדי למנוע “מלחמת אחים”. כשהם משמידים אותנו, חד-צדדית, זו אינה “מלחמת אחים”, זו החלטה בן-גוריון’ית… סליחה, החלטה דמוקרטית לגיטימית…. הפושעים, מטיפים לנו מוסר, מציגים לנו את בגין כסמל האחריות הלאומית – הוא מנע “מלחמת אחים”…. כלומר, אין בכלל מה לחשוב או לצפות מהם למנוע מלחמה כזו… למה? ככה!! כי  הם מייצגי ה”דמוקרטיה” ושלטון הבייניש….

מזמן צריכים היו כל בחור וטוב, חיילים סדירים, חיילי מילואים ואנשי הספר החמושים, על נשקם וכל ציודם, לצאת סוף סוף להשמיד את האויב!!! כל יום שהדבר הזה לא נעשה, מעלה את מפלס הדם שעל ראש הנמנעים ממחיית זכר עמלק מתחת השמים.  

 

חובה להוכיח שהיהודים יכולים לדכא בקלות “מרי אזרחי” של מצרים, סוריה, ירדן ושכירי החרב שלהם ב”רשות”. לטבח בלתי פוסק ביהודים, אי אפשר לקרוא “מרי אזרחי”, אלא – “כל העם צבא”. כל ערבי וערבי הוא רוצח עם!! הערבים הם האויב הג’יהאדו-נאצי, הממרר את חיינו, כאן בארצנו, זה למעלה ממאה שנה, וזה, לאחר שהבריחו אותנו מארצותיהם בדם ואש ותמרות עשן. חובה מוסרית עליונה – להשמידם! לא להשאיר ערבי אחד בכל רחבי ארץ ישראל, משני עברי הירדן. די לעיוות המפלצתי. די לאיפוק, די לשיתוף הפעולה עם חלאת המין האנושי. די להתחשבות אנושית, בחסרי צלם אנוש!!!

חיילי צה”ל, אם לא כולם, אז 99.9%, יודעים שהם משמשים בשר תותחים למדיניות הדמים והזדון של מהרסינו ומחריבינו, ציידי פרסי נובל לשלום על דמנו!

היהודים שאכפת להם, הם טובי החיילים, וגם בעלי המוטיבאציה הגבוהה ביותר, לא ייתכן שיהיו כבולים בכבלי הערב-רב. הרי כל אשפת האדם המנהלת את חיינו, אינה יודעת להחזיק רובה! פרס לא היה חייל מעודו, אולמרט היה אברך משי, וילדיו לא די שהם מסרבים להילחם למען העם והמולדת, אלא מוסרים את העם ואת המולדת לידי אחיהם הג’יהאדונאצים. ואבא ואמא שלהם, מטיילים בעולם על חשבוננו, כשילדי שדרות ואשקלון, כילדי גוש קטיף לפניהם, משלמים את מחיר ההפקרה וההפקרות של הסטאלינאצים.

העזתים מאשימים את ישראל ברצח-עם בעזה. היהודים מסרבים להבין שאצל הערבים, רצח יהודים הוא טבע ראשון, תכונה גנטית, שלא ניתן להתגבר עליה, ועל כן, אינם ראויים, אפילו לא למופעים הפירוטכניים שמציגה לפניהם “ישראל”. זה לא נעים להם, זה לפעמים מסוכן. 

 

חיילי צה”ל השפויים, צריכים לקחת כל כלי נשק הנמצא תחת ידיהם, מסכין קומנדו ורובה, ועד טנק ומטוס, ולחסל את ה”רשות”. איש לא יעמוד בפניהם!!! אני יכולה להבטיח זאת; לא יעמדו בפניהם הערבים, ולא יעיזו לזוז הסטאלינאצים, כי אותם חיילים הם הצבא שלהם, ובאין צבא, הם אפס!!!

זו, היום, הדרך היחידה למנוע בדקה התשעים את השמדתנו. עדיין אנו יכולים. אם נניח לפרס, אולמרט, עליזה, ציפי, זהבה, ביילין וכל שאר הפושעים לבצע את זממם, לא יהיה ניתן עוד למנוע את ההשמדה. עכשו זה אפשרי, וזאת השעה! עכשו, כרגע! לא לאבד שניה אחת!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר