“‘ישראל’, חברת נסיעות בע”מ”

“‘ישראל’, חברת נסיעות בע”מ”

חנה אייזנמן
13.02.2008 11:52
"'ישראל', חברת נסיעות בע"מ"


ועכשו אולמרט נוסע להתקשקש עם הקנצלרית בנושא איראן, בשעה שהעיר היהודית , שדרות, מתרוקנת מתושביה, כי מדינת הרשע והפשע מיישמת את מדיניות השלבים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. זו שיטת הדומינו – קודם גוש קטיף, עכשו המשכו של הנגב. ואפילו תור שיינקין יגיע! ה”איום האיראני”, היא אך ורק תכסיס להסבת דעת הציבור מהסכנה המוחשית – ההנהגה ה”ישראלית”!ב”ה

 

 

 

“ישראל”, סוכנות נסיעות, בע”מ

 

 

בכלל, האוירה בפרובינציה של היהודים המתבכיינים איננה נעימה, כמה יפה ועליז ורחב העולם. אז מטיילים. זה, בעצם עיקר פעלם מהרגע שהם מקבלים תפקיד על חשבון האומה המעונה הזו.

 

 

                                             

 

הוא הולך לברלין! לא לאושוויץ. דעתם של היהודים, במיוחד יהודים שרופים, רק מעצבנת, ובכלל, אין בה ענין לציבור…. תשאלו את הבג”צ – אין כמוהו מומחה לפסוק – מתי יש ומתי אין ענין לציבור. (דוגמאות, אולי, בפעם אחרת)

 

 

הנבל!!!

 

הוא מבקש רשות מקנצלרית גרמניה להכות קצת במשרפה בעזה. ולזה, באמת, צריך לבקש רשות מגרמניה…. הוא צריך להרוויח זמן, כי עליזה ואבו-טיר אינם מרשים. הסיכויים שקנצלרית גרמניה תרשה, גדולים יותר מאלה, שעליזה וחבריה ירשו…

                              

 

במהלך ביקורה של אשת ראש הממשלה במרכז לטיפול בגיל הרך, הפתיעה אולמרט, כשנשאה דברים קצרים והתייחסה לתחום המדיני: “אני מקווה שתוכנית ההתכנסות תצא לפועל”, אמרה אולמרט. 

המטרה: לשווק את ההתכנסות    23/5/2006

פמליית ראש הממשלה נערכת לפגישתו הלילית של אולמרט עם רייס ועם הנשיא בוש, מחר, ומעונינת לרתום את ארה”ב לתוכנית המדינית. ”הבעיה היא שהם רוצים לוודא שהאירופאים מאחוריהם” (nrg)

 

 אז הוא יצא לטיול בגרמניה, המנוול, הבעל של עליזה ואבא של הילדים המוצלחים שלה…

 

ושדרות? שדרות מתרוקנת מתושביה….

 

בכלל, האוירה בפרובינציה של היהודים המתבכיינים איננה נעימה, כמה יפה ועליז ורחב העולם. אז מטיילים. זה, בעצם עיקר פעלם מהרגע שהם מקבלים תפקיד על חשבון האומה המעונה הזו. מטרת החלק הגדול של ריחופיו של שימון ברחבי העולם, אם לא כולם, ושל התחככויותיו עם “שועי עולם”, היתה לשדל את האומות לחנך את היהודים בארץ ישראל ברוח ה”שלום”, למשל, להטיל אמברגו על משלוח נשק, במלחמת שלום-הגליל. את השאר עשו החבר’ה, בכיכר מלכי-ישראל, וטינופות כמו אלי גבע ועופר שרון, בשדה הקרב, ממש. ואת מכת המוות, כרגיל, נתנו האמרגנים בתיקשורת (כרמלה מנשה) באמצעות ושופרות התעמולה (שלי יחימוביץ) של אלי גבע ועופר שרון, ו”ארבע האמהות” הקטלניות שלהם, שגזרו את גזר דין המוות, וברק ביצע. ועד היום, קן הצפעונים שהם הצילו מכליון, שורץ, רוחש, מתרבה ומתעצם ורוצח!!

 

אם תתחילו לספור את טיולי שמעון פרס בעולם, מאז החל את מפעל חייו – קידום תכנית השלבים – להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, במסווה “תהליך שלום”, לא תגמרו (ועכשו, כמו שאולמרט הולך לקנוס…. סליחה, למינכן, כך נציגי המגורשים מגוש-קטיף הולכים אל שמעון פרס, לבקש את סיועו….).

 

אבד רגש הבושה מן העם הזה. מזדחל לו, על גחונו, לפני כל זב ומצורע ורוצח, ומבקש על נפשו…

אתם יודעים איפה היה בן-גוריון בעיצומה של ה”שואה”, כשלא יכל עוד להעמיד פנים, שאינו יודע מה קורה?

הוא טייל בחו”ל, מתפעל מאומץ ליבם של הנלחמים על בריטניה תחת ה”בליץ”, משנורר כספים ואהדה, בארה”ב, להקמת הדיקטטורה שלו, מתמהמה בדרכו לארץ, במשך שלושה שבועות, שמעשיו בהם עלומים גם מידיעת הביוגרף שלו, ומתבייש בהליכת יהודי אירופה, “כצאן לטבח”. את כספם גזל, את דרכם לארץ ישראל, חסם, על המידע על הטבח באירופה, הטיל צנזורה הדוקה, כדי לא להטות את ה”ישוב” מן הענין המרכזי – בחירתו לראש וראשון,,,, ובמה הוא מתבייש?

ואני מתביישת שחלאת-האדם, כמו בן-גוריון ויורשיו, מצליחים לסובב את העם הזה על אצבעם הקטנה, כבר כמה דורות. אני מתביישת כשאני חושבת על קבלת הפנים שעשו שרידי מחנות ההשמדה לערל-הלב הזה –  ל”דוד מלך ישראל חי וקיים” –  שלא לדבר על התימנים (“ממלכתיים”), שבאזני רובם, עד עצם היום הזה, אסור לומר מלה רעה על בן-גוריון.

 

והרי כל אשפת האדם היום, מאולמרט ועד נתניהו, נתלים במורשת הרוצח – בן-גוריון…. כל אחד משתמש בו לצרכיו, והעיקר, כולם מעמידים  אותו כסמל ודוגמא, למהלכיהם… ואכן, הוא הסמל לרודפי ישראל!!

 

“אין ברירה”, הם אומרים, “צריך לתקוף בעזה…”. אין ברירה? מה זה, אין ברירה? איך בכלל עולה כאן המלה הזו?

זו חובה קדושה, עליונה, ראשונית, למחוק את עזה מעל פני האדמה. ובשום פנים ואופן לא בפעולה קרקעית!!!  אלא מן האויר! כבר הקרבנו קרבנות מעל ומעבר לכל הקווים האדומים של מוסר, אמת וצדק,  בגלל הספורט האנטי-לאומי של ההנהגה ה”ישראלית”, של כניסה-נסיגה-כניסה-נסיגה-כניסה-נסיגה… לעזה.. מעזה..

אבל, המנוולים מחקו את הישוב היהודי. הם אינם מוחקים את רוצחי היהודים, כי “עם אויבים עושים שלום”. הם רוצחים את עם ישראל. כי מה כבר אפשר לעשות עם יהודים?

 

                                  

 

(“בעקבות משפט קסטנר, התבררו לנו מגעיו של יואל ברנד עם גרמניה, ומסתבר שהצלת יהודים הייתה אפשרית: ידועה כיום ההצעה הגרמנית להחליף מיליון יהודים באלף משאיות,  ומפורסמת לשמצה תגובתו המרושעת של לורד מוין “מה אעשה במיליון יהודים?”)

 

מוחקים התיישבות רנטאבילית, ואז מזדחלים אל “ידידתנו הגדולה” ופושטים יד…. מחריבים ארץ, הופכים את יהודיה לפליטים, והתולעת, מאיר שטרית, מבטיח למובילי התפרעויות ערביי “ישראל”, באום-אל-פאחם, שהוא יפעל להקמת עיר ערבית נוספת בגליל….

 

 

הרי הבחירות בפתח, וזו עונת זחילת התולעים, הביטו למטה… בעפר… זה לא מגעיל? איככככככססססס!!

 

ולפני כן, “אין ברירה”, צריך להתעלל בעם ולהאריך את ייסוריו.

 

שדרות הופכת לעיר רפאים. אותה שדרות שהבטיחו לה, שרק יטהרו את עזה מיהודים, על פי מיטב מורשת אבותיה של קנצלרית גרמניה, וכבר יובטח שלום העולם, ובתוך זה – שלומה של שדרות. אבל, מכיוון שזה לא עבד בדיוק כך, אז “אין ברירה”, אלא, לפנות את שדרות!

 

אם זו לא תכנית השלבים, שאותה מקדמת אך ורק “מדינת ישראל”, אז מה כן?

 

נספח:

 

 

בן-גביר נגד בתו של רה”מ, 11.6.06 / טל ימין-וולבוביץ

NRG מעריב

 

פעיל הימין הקיצוני איתמר בן-גביר התלונן במשטרה על דנה אולמרט שהשתתפה בהפגנה נגד דן חלוץ.

פעיל הימין הקיצוני, איתמר בן-גביר, הגיש הבוקר תלונה במשטרת חברון נגד דנה אולמרט, בתו של ראש הממשלה, ונגד פעילי שמאל נוספים. לטענתו, יש לעצור את דנה אולמרט ואת הפעילים, שעברו על החוק כשהניפו שלטים בו כינו את רב-אלוף דן חלוץ “רוצח” בהפגנה מול ביתו של הרמטכ”ל אמש.

בן-גביר, שהורשע בעצמו בהעלבת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי, טוען כי יש למצות את הדין עם בתו של אולמרט ולעצור אותה על ביצוע אותן עבירות – לפי עיקרון השוויון בחוק. במשפטו של בן-גביר, קבע שופט בית המשפט העליון כי די בכך שהוא קרא לכהן “רוצח” כדי להרשיעו בעבירות. בן-גביר פנה גם ליועץ המשפטי לממשלה בטענה כי המשטרה מפגינה סלחנות כלפי מפגיני השמאל, שכן הוא נעצר כשהפגין מול ביתו של הרב הצבאי הראשי, ישראל וייס, משום שאסור על פי חוק להפגין מול בתיהם של אנשי צבא.

“כשאנחנו הפגנו מול ביתו של איש צבא, בילינו לילה שלם במאסר, אבל על אנשי השמאל אף אחד לא אומר מלה”, אמר בן-גביר ל-NRG מעריב. “לא ייתכן שמה שאסור לי, יהיה מותר לאנשי השמאל. אם הם לא יועמדו לדין אעתור לבג”ץ”, הוא הבטיח. בן-גביר הוסיף כי בהפגנה נשאו הפעילים שלטים בהם נכתב: “חלוץ רוצח, האינפאדה תנצח”.

“יש רוצח בשכונה”

אתמול בערב קיימו 150 מפגינים מהשמאל הפגנה מול ביתו הפרטי של הרמטכ”ל בשכונת צהלה בתל-אביב, במחאה על תקיפת צה”ל בעזה שלשום, שהסתיימה במותם של 7 בני משפחה פלשתינאית. בין הקריאות שצעקו המפגינים מול ביתו של הרמטכ”ל נשמעו המלים: “תושבי צהלה, יש רוצח בשכונה!”. דנה אולמרט אכן הגיע למקום כדי להביע את תמיכתה במפגינים, אך עזבה כעבור זמן קצר לאחר שאנשי התקשורת במקום זיהו אותה.

בנוסף, תבעו המפגינים להעמיד את חלוץ בבית הדין הבינלאומי בהאג, וטענו גם נגד שר הביטחון, עמיר פרץ. בין ההסמאות שדיקלמו נגד פרץ: “שר הביטחון, כמה ילדים רצחת עד היום?”. מקצת המפגינים נשאו גם דגלים של הרשות הפלשתינית, וגם תמונות של ילדים פלשתינים שנהרגו בעזה.

המפגינים בצהלה החליטו לצאת מהגן הציבורי בו אישרה להם המשטרה להפגין, ולצעוד ברחובות השכונה כדי להודיע לתושביה ש”גר כאן רוצח”. השוטרים ניסו למנוע מהמפגינים להמשיך ולצעוד ברחובות, ויצרו חומה כדי למנוע מהם להגיע לביתו של הרמטכ”ל.

בשלב זה הודיעו השוטרים למפגינים שההפגנה לא חוקית, וביקש מהם להתפזר. מהמשטרה נמסר כי אחד המפגינים נעצר בעקבות הפרות סדר, ונלקח לחקירה במשטרת מרחב ירקון.

“אולמרט מיישם את משנת הבת”

בעקבות ההפגנה, אמר ח”כ יובל שטייניץ (ליכוד) כי בכוונתו להניח מחדש על שולחן הכנסת הצעת חוק שאוסרת על הפגנות מול בתיהם של אישי ציבור ואנשי כוחות הביטחון. “ההצעה נועדה למנוע הפעלת לחץ על ידי הפרעה למהלך חייהם הפרטיים”, אמר. “החוק בא להבחין בין הזכות הדמוקרטית להפגין במקומות ציבוריים לבין ניצולה של זכות זו לשם הפעלת לחץ בלתי לגיטימי על בני המשפחות”.

גם ח”כ צבי הנדל (איחוד לאומי) הגיב על קיום ההפגנה והשתתפותה של דנה אולמרט. “אסור לטעות, אולמרט מיישם בפועל את משנתן של בתו, המכנה את צה”ל ‘רוצחים’, ורעייתו מ’מנהיגות נשים בשחור'”, אמר הנדל. “הן הפרצוף האמיתי של אולמרט, שמוביל מדיניות שהשמאל הקיצוני בהחלט יכול להתהדר בה”.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר