הכלבים של פבלוב

הכלבים של פבלוב


חנה אייזנמן 28.08.2007 13:09
הכלבים של פבלוב


“סמוך על הרבינוביצ’ים. לא תמצא חלאת-אדם גרועה מהם מפה עד ולדיווסטוק. תראה את רשימת מפקדי הגולאגים, תראה, תראה…. כל שני זה סגל, כהן, רבינוביץ’, זיסקינד..” (סטאלין).ב”ה

 

 

יוסי מאמין באמת שלמישהו אכפת שנבלתו תישרף

המאפיין הבולט, השני לאחר שנאת ישראל, ב”אישיותם” של מהרסינו ומחריבינו, היא השחצנות-תחושת החשיבות העצמית של “עבד כי ימלוך”.

יוסי ביילין מאמין, באמת, שהוא נתפס כאישיות בציבוריות הישראלית, שלמעשיו יש משקל ומשמעות. יוסי קפץ והודיע, בתגובה להצעה לאסור, בחוק, שריפת גופות, שהוא ציווה את גופתו לשריפה. כמה מרשים!! יוסי מאמין באמת שלמישהו אכפת שנבלתו תישרף.

יוסי ואתו, איך לא, אבשלום וילן, עוד אחד מאותו מחנה, שחיי יהודים שווים בעיניהם פחות מקליפת השום, קל וחומר גוויותיהם. וילן מאמין – “המדינה זה אני”, “החוק זה אני”, ועל כן כל פשע של ה”מדינה” הוא “חוקי”, ועל כן, על קרבנות הפשעים לציית ציות עיוור לאבשלום וחבר הפושעים אשר אתו, “בלבד”. הפאשיזם, בתמציתו!

אני רוצה להביא לידיעת יוסי גירסא דינקותא של כל יהודי  זריזין מקדימין במצוות – איש לא ימנע ממך, יוסי, להזדרז בקיום מצוות-שריפה, ולעשות זאת כבר היום. במותך לא תזיק עוד, על כן, שריפת נבלתך, לא תעלה ולא תוריד. דווקא במצב הצבירה הנוכחי שלך, אתה ממשיך להזיק, בלשון המעטה, לעם היהודי. וזה עיוות שניתן לתקון.

תאר לעצמך איזה רושם תעשה בארץ ובעולם, הפגנת אדנותך על גופך, בשריפתו! חשוב רק על הכותרות, שאין סיכוי שתקבל דוגמתן עם שריפת נבלתך.


אילו עשה עמנו יוסי את החסד הזה לפני שנים רבות, לא היו נשרפים המוני קרבנות הסכמי הדמים, שרקחו ה”בייליניזם” ומחתרת אוסלו. הרי זו תכלית קיומם של יוסי, וילן וכל ה”אינטרנציונל” שלהם – 
לקיים את השבועה: “עולם ישן עד היסוד נחריבה”, ועל כן -הקריאות לרצח היהודים, בלשון נקיה – “אלטלנה”.

יוסי ווילן ודומיהם יכלו להוות הוכחה ניצחת לתורת הרפלקס-המותנה של פבלוב. די ברמז להימצאות אוכל בסביבה, והכלבים יגירו את רירם ויזנקו. די ברמז כלשהו לעילה להתנפלות על יהודים, ומובטח לכם שיוסי ווילן וכל התיקשורת ה”ישראלית” יקפצו. רדיפת יהודים היא “לחם” עבורם, לחמניות בחמאה ודבש.

 

“סמוך על הרבינוביצ’ים. לא תמצא חלאת-אדם גרועה מהם מפה עד ולדיווסטוק. תראה את רשימת מפקדי הגולאגים, תראה, תראה…. כל שני זה סגל, כהן, רבינוביץ’, זיסקינד..” (סטאלין).

 

אין דבר רע ליהודים, שאלה לא יאמצו אל לב האבן שלהם. כך אימצו את תכנית השלבים הערבית להשמדת ישראל, נפחו באפה רוח חיים, העמידו לרשותה את מנגנון התעמולה המתוחכם ביותר בעולם, הסבו את שמה ל”תהליך שלום”, בנו את מילון השקרים של ה”שיחדש”, והכל מוכן ומזומן לחורבן היהודים, שהלוא זו, ורק זו, תכלית קיומם של ה-villains!

וילן מדבר על “שלטון אייאתולות” וביילין על “אנשי האתמול”. בזה הם חזקים – במלים הורגות, שתמציתן וכללותן – שקר וכזב וקטל!

וילן וביילין לעולם לא יגיעו לאתמול שלנו, שהוא היום והוא המחר והוא הנצח! היהדות היא היצירה המתקדמת בכל הזמנים. לא היתה כמוה ולא תהיה! אלפי שנים נדרשו לבני כל העמים, כדי לקום ולהילחם על זכויות, שהיו מכבר נכסי צאן ברזל ומיושמות בקפידה, בעם היהודי. כל החוקים הסוציאליים, בצורתם השלימה ביותר, האמתית ביותר והצודקת ביותר, נמצאים בתורת ישראל, מקידמת דנא.

וזו ההוכחה הטובה יותר, שה”סוציאליזם” היהודי קם במטרה אחת בלבד – להחריב את העולם היהודי, שאילולא כן, איזו סיבה היתה למהרסינו ומחריבינו לפרוש מן היהדות ולרעות בשדות זרים, כששדות ישראל ירוקים פי כמה?


“… לא חרפתנו היא, כמו שרגילים אנשים משלנו לומר, שאין זה אמת. אני אף פעם לא התאוננתי בלשון זו על חלאת המין האנושי הזה.
חלאת המין האנושי ולא יהודי… וכדאי לציין, כל מה שגדלו במעלה הדיפלום, קלקולם גדול יותר…” (המשורר יצחק כצנלסון, הי”ד).

ככל שהיצורים האלה בהמיים יותר ורחוקים יותר מכל נורמה אנושית, כן גדולה יותר ימרתם כנושאי לפיד ה”קידמה”. כל תינוק ב”חדר”, מתקדם יותר משמעון פרס. כלומר, אין אפילו מקום להשוואה. פרס, ביילין ווילן, אפילו אינם בני אדם!

יוסי ביילין, אתה הרע! אתה גילום הרוע בעולם. אתה וחבריך, רודפי ישראל. הרוע הטוטאלי שלכם משתק בני אדם בפלצות. אתם הוגדרתם על ידי היהודים, קרבנותיכם, ועל ידי גויים, שאותם ביקשתם לרצות ברדיפת אחיכם – חלאת המין האנושי! וזה בדיוק מה שאתם!

אני יצאתי לאויר העולם ב(טרום) מדינה-במצור, וכנראה גם אצא מן העולם במדינה-במצור. בגללכם, יוסי ביילין!

אילולא הזוועה המפליצה שאתם, היינו חיים היום את חיי –  

(ד) כֹּה אָמַר יְדֹוָד צְבָאוֹת עֹד יֵשְׁבוּ זְקֵנִים וּזְקֵנוֹת בִּרְחֹבוֹת יְרוּשָׁלִָם וְאִישׁ מִשְׁעַנְתּוֹ בְּיָדוֹ מֵרֹב יָמִים:

(ה) וּרְחֹבוֹת הָעִיר יִמָּלְאוּ יְלָדִים וִילָדוֹת מְשַׂחֲקִים בִּרְחֹבֹתֶיהָ: (זכריה פרק ח) וגם בשדרות ובנצרים.

 
אבל אתה לא תתן, יוסי ביילין!

ימח שמך, יוסי ביילין!


עוד נראה בנקמה, כי יש דין ויש דיין!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר