לך ל”קדימה”, משה פייגלין

לך ל”קדימה”, משה פייגלין

נרי אבנרי
נרי אבנרי 23.08.2007 14:57
משה פייגלין

משה פייגלין


איש לא יוכל לבוא אליך בטענות. קדמו לך בצעד זהה, יוסי ביילין ושמעון פרס. הראשון ערק למר”צ אחרי שקיבל שפיץ לאף ממתפקדי העבודה, והשני ערק לקדימה אחרי ש”הפלנגות מצפון אפריקה” הראו לו מאיפה משתין הדג.קראתי את מאמרך “זנב לשועלים” (מחלקה ראשונה / 20.8.07), שבו תקפת את נתניהו בגין מה שאתה מכנה “הפחד ללחוץ לך את היד”. במאמר אתה מסביר באופן טרחני את המניע מאחורי החשש של נתניהו מ”תמונה משותפת”. השורה התחתונה: (לדעתך), אילו נתניהו היה “מאמץ” אותך אל חיקו, הסיכוי שלו להיות ראש ממשלה, היה עולה.

 

תגיד, אתה חושב שכולם מטומטמים ורק אתה חכם? האם לא שמת לב שהתקשורת מאוד התאכזבה שלא הצליחה לתפוס אותך בפריים אחד עם ביבי? עד כדי כך התאכזבה “שהענישה” אותו, ולא צילמה את נאום הניצחון שלו? שאלת את עצמך מדוע? 

 

הנה לך התשובה: התקשורת השמאלנית שפועלת כעדר קרנפים, בטוחה, שיקל עליה להרתיע את הציבור מלתמוך בליכוד, אם אתה שם! תמונה שלך עם ביבי תעזור בשיווק מנהיג הליכוד, כאיש הימין הקיצוני. מיליוני דקות הושקעו כדי לתקוע בתודעתם של האזרחים את צמד המילים “ימין קיצוני“, למשהו מרתיע. בשלב הזה, אין לתקשורת קלף יותר טוב ממך, כדי לפגוע בביבי. בניגוד למה שנדמה לך, מבחינת השמאל- אתה ג’וקר.

 

בליכוד אינך רצוי. אתה מתנהג כמו “אורח” שמכריז באוזני בעלי הבית שבכוונתך לשנות כאן הכול. מאיפה שלא מסתכלים על זה, זוהי חוצפה!  ניצלת פירצה שיש בחוקת הליכוד, וחדרת פנימה. כיבוש הליכוד, אסור שיהיה מטרה. אתה צריך לרצות בהחלשת השמאל. כניסתך לליכוד מחלישה את הימין, ומחזקת את השמאל. 

אומרים שהקבוצה המגובשת שאתה עומד בראשה, מונה כשמונת אלפים מתפקדים. יש לי הצעה בשבילך: קח איתך את כל חסידיך, וכאיש אחד תתפקדו ל…קדימה. לא מאוחר. המפלגה הזו משוועת למתפקדים חדשים. אותה פירצה שיש בחוקת הליכוד, יש גם בחוקת קדימה. ספר הבוחרים של המפלגה פתוח עד מרץ 2008. 

 

איש לא יוכל לבוא אליך בטענות. קדמו לך בצעד זהה, יוסי ביילין ושמעון פרס. הראשון ערק למר”צ אחרי שקיבל שפיץ לאף ממתפקדי העבודה, והשני ערק לקדימה אחרי ש”הפלנגות מצפון אפריקה” הראו לו מאיפה משתין הדג. 

 

ואם יהיו כאלה שיצאו חוצץ נגד הפער האידיאולוגי בין הקבוצה שלך לבכירי קדימה, אל תדאג: התקשורת תעזור לך, שהרי הפער האידיאולוגי בין הנהגת העבודה למתפקדים מהמגזר- יותר גדול. 

 

אין ספק: עם שמונת אלפים מתפקדים, אתה תפיח רוח חיים במפלגה שמחוברת למכשירי החייאה. שם בוודאי תרגיש יותר נוח מאשר בליכוד, בעיקר משום שבכירי קדימה אהוד אולמרט ורוני בראון, חבים לך את כניסתם לכנסת הקודמת, בזכות דיל שעשו איתך. 

 

,,, ועוד משהו. יריבי נתניהו תמיד זוכים לקרוא על עצמם דברים טובים. מתוך קדימה, אולי תזכה סופסוף לרהביליטציה. אל תשכח: התקשורת שלפה את אולמרט מאשפתות, והצליחה להמליך אותו. מי יודע, אולי גם אתה?… כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר